Skocz do zawartości
Gość marekbie

[B5] Problem z hamulcami

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość wstawienia tego samochodu do garażu na 6 godzin i tam jest 20 stopni ale nie mam pojęcia jak mam wyciągnąć tą wodę z serwa , nigdy się z tym nie spotkałem więc nie znam budowy tego urządzenia wiem gdzie jest i zasadę działania ale co gdzie te rurki idą nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem odpiołem przedni przewód od serwa i okazało się że jest tam właśnie woda, niestety serwo składa się z dwóch baniaków a dostęp mam tylko do tego pierwszego, narazie umówiłem się z mechanikiem na wyciągnięcie serwa i rozebranie do zera i wyczyszczenie. Dam znać co dalej będzie się działo w tej sprawie i czy coś jeszcze nie było przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem mechanik nie ma czasu i narazie muszę się z tym bujać sam 2 innych najbliższy termin za 2 tyg. Więc stwierdziłem że wezmę sprawy w swoje ręce , wyciągałem przedni kruciec i zakupiłem w biedrze pompkę do płynów ręczną z przedniego baniaka wyciągnę wodę bo mam możliwość wsunięcia wężyka ale co zrobić z drugim ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągaj ile możesz z pierwszej komory i się zobaczy jak hamuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z chamulcami wymienił mi mechanik tarcze i klocki po wymianie zaczęły mi się koła grzać i szum z kuł dochodzi pomuscie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiasz się co pomyślą sobie o Tobie ludzie, kiedy przeczytają tak katastrofalnej jakości wpis?

Powiedz mechanikowi co się dzieje i będzie doskonale wiedział o co chodzi.

Edytowane przez StreamHD
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaś przy hamowaniu przy większych prędkościach pojawiało się dość spore bicie na kierownicy, pierwsze co to wymieniłem tarcze wraz z klockami, które faktycznie były dość wyeksploatowane, bicie znacznie zmalało jednak nie znikło, co może być jeszcze przyczyną? Dodam tylko, że całe przednie zawieszenie z wyjątkiem końcowek zostało wymienione ok. miesiąc temu 

Edytowane przez mefju1337
Aaa i przy skręcie słychać jeden z przegubów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegub wewnętrzny, krzywe piasty itp dadzą podobny objaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności