U mnie zaś przy hamowaniu przy większych prędkościach pojawiało się dość spore bicie na kierownicy, pierwsze co to wymieniłem tarcze wraz z klockami, które faktycznie były dość wyeksploatowane, bicie znacznie zmalało jednak nie znikło, co może być jeszcze przyczyną? Dodam tylko, że całe przednie zawieszenie z wyjątkiem końcowek zostało wymienione ok. miesiąc temu