Skocz do zawartości
pobs

[B5] Wygładzony zderzak - gdzie umieścić tablicę

Rekomendowane odpowiedzi

tasma dwustronna firmy 3M. swietnie trzyma a w razie czego daje sie latwo zmyc z lakieru.

 

to nie o to chodzi zeby zmywac tylko zeby zdjac w kilka sekund i nie bylo sladu...

 

hmmm, a może jakieś magnesy neodymowe od wewnętrznej części zdesia ?

tak ma kriss w passacie airride

do ramki tablicy od rylu ma magnesy wsadzone za materialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak ma kriss w passacie airride

do ramki tablicy od rylu ma magnesy wsadzone za materialem

ciekawe tylko jak to sie ma z jazda przy wiekszych predkosciach, zeby nie bylo, ze moze odpasc ;)

 

 

 

 

sory za brak pl liter ale przed chwila zrobilem system w kompie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to kriss testował system przy naprawde dużych prędkosciach i wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam jezdzilbym bez blachy , a w razie kontroli na szybko przykrecil do kratek a nie bawil sie w jakies magnesy , zawsze moze to gdzies odpasc w trasie czy wyparowac na parkingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez magnesom nie ufam

ale bez blachy nie jezdzilbym bo jezdzilem tyddzien i bardzo panowi P sie patrza wiec po co ich kusic bo zawsze cos wynajdą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzec to sie moga :) jesli tablice zamontujesz w ciagu 5 minut na miejscu kontroli to Ci moga naskakac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale znajda ci inne rzeczy jak zechcą ;) wiec wiesz a tu szybki a tu cos tam itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będę w pl pod koniec maja ;) to zrobię manual i fotki ;) bo mocowanie z blachą już :D zrobione :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się podłącze do tematu. Chciałem sobie zamontować taką małą tablicę, na zlotach takie można kupić na allegro myśle że tez, taką mają chyba w Szwajcarii z przodu. Szukałem zdjęć czarnego paska na takiej tablicy B5fl z przodu nie w miejscu seryjnej tablicy. Jakby ktoś coś gdzieś :) to dajcie znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowód kolege świerzbi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dowód kolege świerzbi?

jeszcze nie jestem w pl :P

koniec maja - końcem maja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie wszystko co piękne jest legalne... No ale ostatnim samochodem jezdzilem nielegalnym w paru punktach i się udało, widać policja w mojej okolicy jest bardzo wyrozumiała :o. Ponawiam czy ktoś cos widział :638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość halmac

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=52552

 

To mój post, który rozwiązuje Wasz problem. Ja miałem identyczny i w tj chwili negocjuje z producentem dostarczenie i sprzedaż jego towaru w PL. Proszę o info jakby były osoby zainteresowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nadal niektórzy nie rozumieją powodu "nie" posiadania przedniej blachy.... ehhh co zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem paska z gładkim zderzakiem i mała tablicą w formie naklejki poniżej listwy zderzaka po lewej stronie tak a'la alfa romeo. Fajnie wyglądało, tylko czy to legalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak będę w pl pod koniec maja to zrobię manual i fotki bo mocowanie z blachą już zrobione

 

I gdzie te fotki ,konie maj ,ale którego roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się w polskim prawie jazda bez przedniej tablicy rejestracyjnej? ewentualnie tablica umieszczona za szybą?! W razie kontroli mam 5 minut na zamieszczenie tablicy na miejscu bez żadnych konsekwencji?! I czy są jakieś wyznaczniki typu: wysokość umiejscowienie tablicy nad jezdnią, odchylenie tablicy od pionu itp?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams z tego co się doczytałem to wg kodeksu przenia tablica ma być w miejscu widocznym tylna w miejscu fabrycznie do tego przeznaczonym, oczywiście podczas kontroli gdy rejestracje masz na przykład za szybą lepiej mieć przy sobie kodeks z zaznaczonym paragrafem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie tablica umieszczona za szybą

nie ma takiej opcji, tablica musi być umiejscowniona w wyznaczonym miejscu na zewnątrz pojazdu (niezależnie czy przód czy tył)

 

W razie kontroli mam 5 minut na zamieszczenie tablicy na miejscu bez żadnych konsekwencji?!

nie ma takiego paragrafu, to jest jedynie dobra wola policjantów czy dadza Ci czas czy też od razu zabiorą dowód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności