Skocz do zawartości
Preziu

III Ogólnopolski Zlot Miłośników VW Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Preziu, a może tak jak rok temu na stronie głównej umieścić banerek o zlocie :?: Jeżeli dobrze pamiętam to wiele osób się wtedy dopisało :) Proponuje kolor czerwony i czcionkę big :DI pamiętaj że nie wszyscy odwiedzają ten dział a co się z tym wiąże mogą nie wiedzieć o zlocie

 

//edit

 

Ten co jest jest ok ale proponuję większe bukwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzy baner mrygajaco-kolorowy jest in-progres (niestety od dluzszego czasu) ale niebawem sie pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I pamiętaj że nie wszyscy odwiedzają ten dział a co się z tym wiąże mogą nie wiedzieć o zlocie
dlatego każdy otrzymał @ z info o zlocie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każdy otrzymał @ z info o zlocie

tak jest, dzieki Boommax :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra :-P chciałem dobrze :(

 

koniec OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Prawie 70 zl. za nocleg to na przeciętnego urzytkownika to dużo. Jak byłem w Karpaczu to nocleg wynosił 35 zł od osoby za dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Prawie 70 zl. za nocleg to na przeciętnego urzytkownika to dużo. Jak byłem w Karpaczu to nocleg wynosił 35 zł od osoby za dobę.

 

kolego cena jest niższa niż w tamtym roku więc o co chodzi ?? w tamtym zebrały się osoby i mocno wierzymy że w tym też mimo że czas wpłat jest krótszy, nie chcesz jechać to zostaw wątek w spokoju takich optymistów nam nie potrzeba ;)

 

Ps. i ortografia sie kłania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Prawie 70 zl. za nocleg to na przeciętnego urzytkownika to dużo. Jak byłem w Karpaczu to nocleg wynosił 35 zł od osoby za dobę.

A doczytales co wchodzi w sklad oplaty zlotowej ??

Bo ja tam nie widze tylko noclegow :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
Witam!!! Prawie 70 zl. za nocleg to na przeciętnego urzytkownika to dużo. Jak byłem w Karpaczu to nocleg wynosił 35 zł od osoby za dobę.

 

zejde smiertelnie cos czuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska. W tamtym roku byłem tam tylko na dzień. To wystarczyło, by w tym roku opłacić pełen pobyt. Jeśli ktoś się jeszcze waha, to niech porzuci swe wątpliwości. Jest fantastycznie i już. Bo potem to już można TYLKO żałować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś nie wychodzi 70 zeta za dobę. Skoro już tak skrupulatnie liczysz, to weź pod uwage to, że jestes juz w piątek po południu, całą sobote i większą część niedzieli. Do tego opłata za identyfikatory i "wyposazenie" na wieczorne spotkania :hyhy: Za taka cenę dostaniesz w Karpaczu to samo :?: I czy w zbliżonych warunkach kwaterunkowych :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to uważam, ze nie jest ona zbyt wygórowana. Przecież ogłoszenie o zlocie jak i rozmowy i wstępne ustalenia nie zaczęły się z dnia na dzień, wiadomo było o nim juz dużo wcześniej, a poza tym można było przewidzieć, że takowy zlot sie odbędzie i w tym roku.

No Ja rozumiem, że każdy z Was ma jakieś obowiązki w życiu, wydatki itp, bo takie i Ja mam, ale chyba odłożenie kwoty potrzebnej na wyjazd w przeciągu minimum 6 miesięcy nie jest wyczynem tak trudnym do osiągnięcia, zeby każdy zainteresowany nie poradził sobie z tym.

Piszecie też, że nie wiadomo jak będzie z wolnym, bo to w sumie dopiero w lipcu i niektórzy mają juz urlopy zaklepane w innych terminach, ale czy aż takim problemem jest wziać jeden dzien wolnego :?::!: Ja powiedziałem szefowi, że jade 4-6 lipca na zlot Passata i potrzebuje wolne w piątek i mam wolne :) I za to go lubie mimo tego, ze codziennie mnie wkur**a :D

Wiele razy oglądałem zdjęcia z II zlotu i po prostu....muszę tam być :) Rok temu nie byłem czego bardzo żałuje :( Takiego klimatu, zabawy nie odczujecie na urlopie siedząc na tarasie przed domkiem i popijając piwo w towarzystiwe sąsiadów z domku obok którzy lata pracy maja już dawno za sobą. Jak sądze na takich zlotach po prostu nie można się nudzić :)

 

Nie dość, że namówiłem kuzynów na polary, to jeszcze jednego nakręciłem na fałerke i oni bardzo chca pojechać na ten zlot, tak więc do dzieła forumowicze i zapisywać się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do ceny to uważam, ze nie jest ona zbyt wygórowana. Przecież ogłoszenie o zlocie jak i rozmowy i wstępne ustalenia nie zaczęły się z dnia na dzień, wiadomo było o nim juz dużo wcześniej, a poza tym można było przewidzieć, że takowy zlot sie odbędzie i w tym roku.

No Ja rozumiem, że każdy z Was ma jakieś obowiązki w życiu, wydatki itp, bo takie i Ja mam, ale chyba odłożenie kwoty potrzebnej na wyjazd w przeciągu minimum 6 miesięcy nie jest wyczynem tak trudnym do osiągnięcia, zeby każdy zainteresowany nie poradził sobie z tym.

Piszecie też, że nie wiadomo jak będzie z wolnym, bo to w sumie dopiero w lipcu i niektórzy mają juz urlopy zaklepane w innych terminach, ale czy aż takim problemem jest wziać jeden dzien wolnego :?::!: Ja powiedziałem szefowi, że jade 4-6 lipca na zlot Passata i potrzebuje wolne w piątek i mam wolne :) I za to go lubie mimo tego, ze codziennie mnie wkur**a :D

Wiele razy oglądałem zdjęcia z II zlotu i po prostu....muszę tam być :) Rok temu nie byłem czego bardzo żałuje :( Takiego klimatu, zabawy nie odczujecie na urlopie siedząc na tarasie przed domkiem i popijając piwo w towarzystiwe sąsiadów z domku obok którzy lata pracy maja już dawno za sobą. Jak sądze na takich zlotach po prostu nie można się nudzić :)

 

Nie dość, że namówiłem kuzynów na polary, to jeszcze jednego nakręciłem na fałerke i oni bardzo chca pojechać na ten zlot, tak więc do dzieła forumowicze i zapisywać się :)

 

popieram w 100% a też nie byłem na zeszłorocznym zlocie, z resztą obejrzyjcie zdjęcia: http://www.artsgraphic.pl/g/v/Motoryzacja_samochody/VW_Passat_Zlot_2007/?g2_page=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludziska. W tamtym roku byłem tam tylko na dzień.

rok temu zajechałem w sobotę po godz 17, wcześniej nie mogłem :(. Już mam wolne załatwione na piątek chyba że coś w ostatniej chwili mnie zatrzyma :[

 

Ludzie zapisywać się !!!!!!!!!!!!

NAPRAWDę WARTO!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja po obejrzeniu tej galerii, mimo tego że zaplanowałem wyjazd na zlot, nakręciłem się jeszcze bardziej

także w przyszłym tygodniu siadam z kobietą, wypełniamy formularz i leci kasa

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe ja po obejrzeniu tej galerii, mimo tego że zaplanowałem wyjazd na zlot, nakręciłem się jeszcze bardziej

także w przyszłym tygodniu siadam z kobietą, wypełniamy formularz i leci kasa

 

pozdr

 

i o to chodzi, o to chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslana

czemu taki zlot nie jest organizowany w UK .Szkoda ze nie jestem w kraju pojechal bym pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu taki zlot nie jest organizowany w UK .Szkoda ze nie jestem w kraju pojechal bym pozdrawiam

To pogadaj z Brellone.

Na ostatni zlot specjalnie się passatem z UK przykulał. Ale to w ramach ratowania zlotu. A teraz też, niestety, sytuacja podbramkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość prestig

widze ze strasznie komercyjny ten wyjazd.

Miejscowosc taka ze psy szczekaja dupami, ani morza ani jeziora, a to przeciez bedzie lipiec, a takie atrakcje jak ping pong czy siatkowka jakos mnie nie przekonuja i jeszcze 135 zl za osobe. Bez komentarza. No ale admini musza na czyms zarabic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego prestig w pale powinienes dostac za taki text :wpale:

W zyciu nie byles na zadnym zlocie i tylko resztku kultury osobistej powstrzymuja mnie zeby ci ***** nie powiedziec o tobie sadze.

Do twojej wiadomosc *******, kazda osoba z grupy organizatorow poswieca swoj czas, PIENIADZE i energie zeby zlot mogl sie odbyc.

Nikt nam nie placi za paliwo, dni wolnego w pracy, ktore poswiecamy na organizacje zlotu.

Koszty zlotu sa skrupukatnie rozliczane i jesli ****** nie wiesz o co chodzi to lepiej zamknij twarz i nie obrazaj innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności