Skocz do zawartości
Preziu

III Ogólnopolski Zlot Miłośników VW Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Prezosławie a czy będzie karaoke ?? zestawik z Sylwestra by się przydał :D

ooo dobry temat :)

ale najlepiej jakby byla pogoda i na świerzym powietrzu przy ognisku :)

 

p.s. jakby co moge wziac swoj projektor (2500 ansi styknie) tylko nie mam ekranu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie poszło :D

We wtorek puszczam kasuczi :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra dobra, znowu alkohol i spiewy... i caly czas tak samo w kolo macieju, ile mozna ? moze troche sportu ? ;)

 

.... ok namowiliscie mnie, teraz ide namowic zone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Ale ekipa się szykuje

 

 

ps. My z Hanim i Mareckiem prawdopodobnie zalegniemy przy napojach % więc zdjęć będzie mało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku a kto przy nich nie zalegnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Proponowalbym otworzyc ten watek bo wiele osob pewnie tak jak i ja wisialo na nim subskrybujac go i dzis przypadkiem wszedlem w ten topic po sropce Prezia ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat nie zostanie otwarty - temat w którym właśnie napisałeś jest jedynym odpowiednim do dyskusji o konkretach. wisiało ogłoszenie, jest banner prowadzący do aktualnego tematu i nie widzę potrzeby otwierania starego dotyczącego wyłącznie planów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się - poprosiłbym pokój dwuosobowy na parterze, bom na wózku inwalidzkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i moja kasa poszła. Również prosiłbym o pokoik dwuosobowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

No formularz wypelniony a przelew w kwietniu wysle. pozdrawiam... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku iz jestem nowy u was na forum i chcialbym przyjechac na zlot ale niestety tylko na jeden dzien , jakie koszty musze poniesc zwiazane z pobytem ..... oczywiscie chodzi o sam zlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w zwiazku iz jestem nowy u was na forum i chcialbym przyjechac na zlot ale niestety tylko na jeden dzien , jakie koszty musze poniesc zwiazane z pobytem ..... oczywiscie chodzi o sam zlot

Przecież masz tam napisane - ile jest za dzień pobytu + jedzenie. :D Wypełniasz formularz, zaznaczasz, ze na jeden noclego, do tego żarcie (jeśli oczywiscie zechcesz coś zjeść...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież masz tam napisane - ile jest za dzień pobytu + jedzenie. Wypełniasz formularz, zaznaczasz, ze na jeden noclego,

 

o czym Ty piszesz? formularz dotyczy zawsze kompletnego noclegu i szczerze mówiąc nie wiem jakim cudem wysnułeś wniosek jak wyżej. do tego nie jesteś osobą kompetentną do wypowiedzi, więc po co zabierasz głos i wprowadzasz w błąd?

 

koledze wyślemy informację na PW jak z noclegiem na jedną noc lub samym wjazdem. musimy to ustalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o czym Ty piszesz? formularz dotyczy zawsze kompletnego noclegu i szczerze mówiąc nie wiem jakim cudem wysnułeś wniosek jak wyżej. do tego nie jesteś osobą kompetentną do wypowiedzi, więc po co zabierasz głos i wprowadzasz w błąd?

 

 

SORRY :wstyd: Pomyliło mi się z wyżywieniem. Ach ten 1 kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniażki wysłane.

 

Tylko z formularzem mały kłopot był mam nadzieje ze bede miał gdzie spac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-devil- sprawdz PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde tak mało osób jest zainteresowanych zlotem ??

 

Słuchajcie jeśli nie uzbiera sie odpowiednia liczba osób to bedziemy musieli szukać lokalizacji zastepczej, bo nie dostaniemy tego ośrodka jeżeli nie bedzie 180 chętnych.

I albo znajdziemy mniejszy ośrodek, albo ... aż się boję pisać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie proszę pisać do pokoju razem z Gajdkiem :D + dodatkowo jak by ktoś chciał to możemy kogoś przygarnąć ;)

 

Prezesie, ja się piszę w ciemno (kasę niebawem wpłacę) ale niektórzy jeszcze nie wiedzą czy w ten lipcowy weekend akurat nie będą mieli egzaminów (z tego powodu nie jedzie moja kobita) czy też będą mieli wolne w robocie... im bliżej lipca tym powinno być więcej zgłoszeń, wiem że terminy ponaglają ale tek właśnie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy innymi dlatego wybralismy termin lipcowy Zlotu (a nie ostatni weekend czerwca) zeby nie bylo problemow z sesja :)

Mam nadzieje ze do 1 maja (do tego dnia musimy dac 100% odpowiedz czy zlot sie odbedzie i wplacic zaliczke) bedzie 180 osob, jesli nie to ...

 

WPISUJCIE SIE WIĘC !!! OD WAS ZALEŻY CZY ZLOT SIĘ ODBĘDZIE !!!

 

Co do pokoju (gdyby jednak zlot sie odbyl) to masz jak w banku towarzystwo Gajdusa, a i Niemniem pewnie sie wprosi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie kto przygarnie :686: :?: Byle nie KROPEK z TVN-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności