Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a pytanie takie kolka jak:

 

BBS RS 18" 8J et35 przod i 9,5j et38 + opony 215/35 spasuja bez problemu do B5 po lifcie w kombi? glownie chodzi mi o tyl bo na przodzie mam taki sam rozmiar. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Paska czarnego b5 2003 1,9 TDI AVF 130 Kombi i będę chciał kupić taki zestaw zawieszenie gwintowane do tego 18" PRZÓD 8,5JX18H2 ET 32, TYŁ 10JX18H2 ET 35 czy będą pasowały do tego samochodu i czy będa potrzebne dystanse jesli tak to jakie? i jakie oponki na te felgi? Daję ilnk do tych felg i czy za tą cene je sie opłaca? Z góry dziekuje za odpowiedzi:)

 

http://allegro.pl/asa-bbs-18-5x112-10cali-i3464837444.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a pytanie takie kolka jak:

 

BBS RS 18" 8J et35 przod i 9,5j et38 + opony 215/35 spasuja bez problemu do B5 po lifcie w kombi? glownie chodzi mi o tyl bo na przodzie mam taki sam rozmiar. Pozdrawiam

 

Tył napewno nie bedzie schowany:) bedzie równo z nadkolem albo delikatnie nawet wystawał:)

 

Witam mam Paska czarnego b5 2003 1,9 TDI AVF 130 Kombi i będę chciał kupić taki zestaw zawieszenie gwintowane do tego 18" PRZÓD 8,5JX18H2 ET 32, TYŁ 10JX18H2 ET 35 czy będą pasowały do tego samochodu i czy będa potrzebne dystanse jesli tak to jakie? i jakie oponki na te felgi? Daję ilnk do tych felg i czy za tą cene je sie opłaca? Z góry dziekuje za odpowiedzi:)

 

http://allegro.pl/asa-bbs-18-5x112-10cali-i3464837444.html

 

 

Czemu maja nie pasować? przód będzie się miescił jeszcze w nadkola, tył będzie napewno wystawał delikatnie:)

Bd potrzebował pierscieni centrujacych z 72 na 57:) ale to groszowe sprawy:)

 

 

Cena spora jak za uzywane, ale felgi też ładne:) szukaj a moze znajdziesz taniej cos lepszego:P

Oponki zalezy od Ciebie:) ja bym proponował 215/40 przód i 225/40 albo 235/40 tył:)

Edytowane przez Żabol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, czyli dystanse nie są potrzebne? a nadkole z przodu nie będzie obcierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź, czyli dystanse nie są potrzebne? a nadkole z przodu nie będzie obcierać?

 

Przod napewno Nie:) mialem Felgi et47 z szerokoscia 8,5J na przodzie i nic nie obcierało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdzie do paska b4 na przód koło 17" 8J szerokości z et 35??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wejdzie do paska b4 na przód koło 17" 8J szerokości z et 35??

 

Wejdzie. Ja mam 8,5 przy tym samym ET i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chce upic felgi 8j 17 h2 do mojego paska b5 przed liftem czy felgi nie beda wystawac ani nie beda o nic obcierac na obnizonym -30mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wystawaniu decyduje et panie wróżka... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam chce upic felgi 8j 17 h2 do mojego paska b5 przed liftem czy felgi nie beda wystawac ani nie beda o nic obcierac na obnizonym -30mm

 

Podaj jakie ET mają felgi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko;)

mam opcje na alu 16" 7,5j i 9j tylko ze et50 i zastanawiam sie jakie dystanse trzeba bedzie dac zeby mi to w b4 bangliło? (przod -40, guma 215/40)? ogarnia ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemanko;)

mam opcje na alu 16" 7,5j i 9j tylko ze et50 i zastanawiam sie jakie dystanse trzeba bedzie dac zeby mi to w b4 bangliło? (przod -40, guma 215/40)? ogarnia ktos?

 

Z przodu 15mm, a z tyłu pewnie z 25mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podaj jakie et mają felgi...

 

 

et 35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
et 35

 

Et standard jak do Passata:P wiec zakładaj i nie marudz:P bedzie git;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy fele z mercedesa W203 [ATTACH=CONFIG]108062[/ATTACH]

 

o parametrach 17 CALI, 5X112 , ET 35 , 8,5J z oponami 215/45 podejdzie do passka na seryjnym zawiasie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwagier ma od niedawna passata b5 fl z 2001 roku i chce do niego kupić te alufelgi http://allegro.pl/super-felgi-ori-audi-19-x-8-5-i-9-polecam-i3563166214.html

Czy one podejdą ? Będzie tarło ? Czy w ogóle spasują do tego auta Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy fele z mercedesa W203 [ATTACH=CONFIG]108062[/ATTACH]

 

o parametrach 17 CALI, 5X112 , ET 35 , 8,5J z oponami 215/45 podejdzie do passka na seryjnym zawiasie ??

 

oczywiscie ze wejdzie;) i sa rowno z nadkolami prawie przy takim et i 8,5j szerokosci:D mialem takie 18" :P

 

Szwagier ma od niedawna passata b5 fl z 2001 roku i chce do niego kupić te alufelgi http://allegro.pl/super-felgi-ori-audi-19-x-8-5-i-9-polecam-i3563166214.html

Czy one podejdą ? Będzie tarło ? Czy w ogóle spasują do tego auta Z góry dziękuję za pomoc

 

Nie ma Podanego ET felg, do tego 3 opony sa michelin a jedna inna:) wiec tylko 2 bd mogl zalozyc:) Dodatkowo ostanio jakis koles na Tablicy wystawil takie, a okazalo sie ze to nie sa oryginalne felgi:)

Ale powinne wejsc:) choc ET potrzebne jest zeby pow czy napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy, felga ET28 8,5" szerokości... czy to wejdzie do 3B z przodu? czuje ze bedzie cięzko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pomocy, felga ET28 8,5" szerokości... czy to wejdzie do 3B z przodu? czuje ze bedzie cięzko :/

 

Wejsc wejdzie:) tylko dość głeboko się osadzi, i nie wiem czy nie bedzie z czyms sie tam "dotykać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko dość głeboko się osadzi

 

:wmorde jak się głęboko osadzi? Im mniejsze ET tym felga wychodzi a im większe to się chowa w nadkole.

Z tym ET i szerokością to będzie wystawać a tym bardziej że pytasz o przód.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności