Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie masz Et felgi? Bo u mnie przy maxymalnym skreceniu kol lekko haczy o wnetrze nadkola( naprawde delikatnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nic, a nic u Cb nie haczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem... po kupnie auta miałem wyrwany kawałek, tak ze 2x4 cm, dolnej części nadkola, które było cały luźne. Poprawiłem to i nie widziałem albo słyszałem żeby coś przytarło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie cisnienie dac na przod, a jakie na tyl przy tych oponach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie felga 19x8 et29 ( z dystansem 11mm) na przód

19x8 et25 ( z dystansem 15mm) na tył

z oponą 225/35/19 przy obniżeniu eibach pro kit

wejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym założyć felgi od audi 18" i 8" szerokości, et 43, z oponą 235/40/18.

Przykładowo:

http://olx.pl/oferta/audi-felgi-aluminiowe-s-line-18-235-40-5x112-okazja-CID5-IDdYkPf.html#6fa52d4ac5

Tył tak na szybko przymierzałem i musiałbym lekko prawe nadkole przyciąć (chyba jakiś zamiennik źle odlany).

Orientuje się ktoś jaka będzie sytuacja na przodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BartekDW jeździłem na prawie takim zestawieniu co podałeś tylko że u mnie ET było 35. Z przodu nic się nie działo a jeździłem trochę obniżonym :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie jeszcze czy przy "17" 7.5 i oponach 215/50 licznik bedzie przekłamywal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moge zaraz kupic alusy ale powiedzcie mi czy beda pasowac 5x112 ; 7Jx17 H2 ; ET39

http://olx.pl/oferta/nowy-wzor-oryg-alu-felgi-17-5x112-vw-sharan-opony-225-45-jak-nowe-CID5-IDaNeIf.html#0c237a55e7

passat b5fl.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie powiedzcie jeszcze czy przy "17" 7.5 i oponach 215/50 licznik bedzie przekłamywal?

 

tak ,ja na twoim miejscu założył bym 205/50 będzie dobrze wyglądać na feldze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli i predkosc i przebieg bedzie sie roznil od rzeczywistego? Chodzi o to, ze troszke splukalem sie po zakupie alufelg i opony sa raczej na sezon, max 2 i wtedy bym wymienil. Ale jak ma przeklamywac to wole to zrobic od razu. A czy zle dobrane opony tak jak w moim przypadku maja negatywny wplyw na zawieszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego wygoogluj sobie kalkulator rozmiaru opon i będziesz wiedział co i jak. Wpisujesz ori oponę i tą co chcesz dać i wiesz co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój drugi post na tym forum i proszę o wyrozumiałość. Planuję kupić felgi aluminiowe o rozmiarze 7,5/ 16 et 30. Posiadam opony 215/55/16.

Będzie to ubranko dla passata varianta po fl. Jak taka kombinacja się sprawdzi ? Jeśli ktoś miał taką kombinację proszę o wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mój drugi post na tym forum i proszę o wyrozumiałość. Planuję kupić felgi aluminiowe o rozmiarze 7,5/ 16 et 30. Posiadam opony 215/55/16.

Będzie to ubranko dla passata varianta po fl. Jak taka kombinacja się sprawdzi ? Jeśli ktoś miał taką kombinację proszę o wypowiedź.

 

spokojnie sie zmieszczą ale będą bliżej krawedzi nadkola 15mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w B5,5 koła 7,5x16 et 35 z 215/55/16 i było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar przeskoczyc z 16" na 18" 5x112 8j et44 bedzie pasowalo wszytsko na zwyklym zawieszeniu? przy 235/40/18

 

0_cb4e8_25a0e1ae_L.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło będzie bardzo schowane w nadkolu. Miałem tak u siebie na 19" 8j et45. Mi się bardzo nie podobało takie rozwiązanie i pogoniłem te koła.

 

Wracając do Ciebie to oczywiście wszystko się zmieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko czy felga 8jx18h2 et 48 z oponami 225/40/18 zmieści mi sie z przodu w Passacie B5 FL ? Bo o tył sie nie martwie, byle mi sie tylko z przodu zmieściło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności