Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy opony 225/55/16 podejdą do 3BG - zmieszczą się??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy opony 225/55/16 podejdą do 3BG - zmieszczą się??

 

Wejdą spokojnie-wszystko zależy od tego jakie masz felgi-ET itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki koledzy zamierzam kupic takie telgi jak w linku do mojego passata 3bg kombi czarnego. Mam pytanie nie posiada ktoś zdjęć paska z takimi felgami?

 

Wrzuć foto felgi i samochodu-oczywiście foto z bocznej strony w dziale virtual tuning i zobaczysz jak wygladają u Ciebie na Passku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupiłem felgi 19" do passata 3bg 8.5 " et 30 oraz 9.5 " et 30

Planuje założyć na nie odpowiednio 215/35r19 oraz 225/35r19

Tył myślę, że bedzie ok. ale nie wiem co z przodem.

Może na przód 205/35 - pytam ponieważ kupuje nowe opony oraz nie chcę kombinować nic z błotnikami a samochód pójdzie ostro w dół.

Co doradzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że grubo poszedłeś...

Miałem w B5 8x17, a w B5 FL 8x18 i zawsze z et 35 i z gumą 235.

Stało na równo z błotnikiem (i felga i opona, bo były na równo).

A 8.5 z et 30 to 11 mm więcej wystawania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze kolo 18x8,5 et 45 wejdzie spokojnie do B5FL, a opna 225x40 bedzie ok na taka felge ?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne,ja u siebie mam 9x19 41 z oponą 215/35 i jest super,a jak wiadomo FL ma błtoniki szersze o 3cm na strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem felgi 6,5x16 ET50 takie jak w tej aukcji: http://moto.allegro.pl/vw-golf-v-vi-touran-jetta-16-i1507442029.html. Zauważyłem, że nie ma tam prostego stożka, tylko jest jakby kulisty (sprawdzane palcem :)). Czy takie śruby (chodzi mi o kształt) będą dobre do tych felg?

http://moto.allegro.pl/sruby-szpilki-kola-mercedes-sprinter-vw-lt-febi-i1471551102.html

 

Wcześniej już tu pytałem o te felgi i dystanse do nich. Przejechałem się passatem b5 kombi na tych felgach bez dystansów i zauważyłem ściąganie na nierównościach i koleinach raz w lewo, raz w prawo. Wcześniej miałem felgi 7,5x17 ET48 bez dystansów i też był taki efekt. Na felgach stalowych 15 cali et45 wszystko jest ok, nie ściąga. Założenie dystansów (np. 10 mm, jak proponowali tu wcześniej dla wyglądu) rozwiąże ten problem? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori felgi mają śruby z łbem kulistym.

Poszukaj innej aukcji, bo te coś drogie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mi chodziło tylko o kształt śrub, nie o tą konkretną aukcję. A jak z tymi dystansami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystanse wbij ok 15 mm.

Ale czy to wyleczy dolegliwości to nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jasne,ja u siebie mam 9x19 41 z oponą 215/35 i jest super,a jak wiadomo FL ma błtoniki szersze o 3cm na strone
bardziej mi chodzi o to jak bedzie wyladala opona na feldze :] czy bedzie troche chronic fele czy tez bedzie naciagnieta guma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się upewnić czy felgi model Phoenix 7x17 ET37 będą pasowały do paska B5 98 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałbym się upewnić czy felgi model Phoenix 7x17 ET37 będą pasowały do paska B5 98 ?

 

Będą pasowały bez problemu

 

bardziej mi chodzi o to jak bedzie wyladala opona na feldze czy bedzie troche chronic fele czy tez bedzie naciagnieta guma

 

Opona będzie mocna naciągnięta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie rozmiar felg będą pasować do passata b3 na 4śruby rozmiar 16 chodzi mi o przedział et jaki może mieć felga i szerokości chce na nie założyć oponki 195/50r16 lub 205/50/r16

Edytowane przez decybel8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Panowie prosze o porade . Planuje kupic nowe aluski do mojego b6 i mam problem z rozmiarami. Jesli moge prosic o pomoc w wyborze odpowiedniego rozmiaru , bylbym bardzo wdzieczny :-)

 

SIZE OFFSET

 

1/ 17*7.5 35 5*112

2/ 17*7.5 45 5*112

 

Dziekuje i pozdrawiam

Edytowane przez kowjack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy felgi RH ZW1 8x17 przód 9,5 ewentualnie 10x17 tył nie będą zamałe do Passata B5?! Chodzi mi o średnice felgi, a nie szerokość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem tu nowy.. Mam skromne pytanko a zarazem potrzebuje rady.. Mam Paska 1.9 TDI 130 ps AVF 4 motion high line. Aktualnie jeżdżę na alusach S-LINE 18" 8j ET 37 i mam okazję się zamienić na 18" 8j ale ET 46 czy to będzie pasować..????? Proszę o rade i odpowiedź.

 

---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:25 ----------

 

 

Ja bym wstawiał 18"!!:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności