Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. czy felgi 17" na 7,5" z ET 37 wejdą do 3C ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Musze kupic pierscienie centrujace tylko nie do konca juz wiem jakie dokladnie poniewaz jak sprawdzam srednice w feldze to wychodzi mi 70.1mm a na starym pierscieniu jest cos takiego:

http://img831.imageshack.us/img831/5305/p1502111856.jpg

Prosze o pomoc jakie mam w koncu kupic te pierscienie. Chodzi o zewnetrzna srednice bo wewnetrzna to 57.1 ma byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. czy felgi 17" na 7,5" z ET 37 wejdą do 3C ?

 

Te powinny już być ok...

Co prawda ori 17 jest 7.5 cala z et 47 czyli 10 mm bardziej schowana, ale ori 18 jest 8 cali z et 44, czyli tylko 1 mm bardziej schowana.

Tyle masz koncepcji na te felgi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tyle. Dzieki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógł by mi ktoś pomóc i udzielić odp na pyt w poście 599 dzikie z górki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 7x17 ET 54 (z gólfa V/jetty) podejdą do passata B6 ?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś dołożyć dystanse, bo przy 7 calach B6 ma et 45, a to będzie o 9 mm głębsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musiałbyś dołożyć dystanse, bo przy 7 calach B6 ma et 45, a to będzie o 9 mm głębsze...

 

A jakie ET max podejdzie do B6?

I czy dystans na przód i tył czy tylko jedna oś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe to właśnie 47.

Inne są tylko mniejsze - 45, 44, 42...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zy mógł by mi ktoś pomóc i udzielić odp na pyt w poście 599 dzikie z górki, pozdrawiam

 

opony daj 205/40 i 225/40 tzn ja bym takie dał bo mam tez takie zw1 tylko 8,5 i 9,5.Prodz wejdzie spoko,tył bedzie wystawał i to ostro,ponizej fota na moim pasku 10x18et46 z oponą 225/40 na fotkach przod to 8,5et35

 

czerwoneter1.th.jpg dsc0144w.th.jpgdsc0149hh.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie piekne felgi RH 8x18 ET35 takie jake te:

http://www.artecwheels.de/aluraeder.html?m=1&design=81&g=93%23%23267

 

Dekielki i pierscienie centrujace juz znalazlem na allegro, ale nie wiem jak ze srubami, czy te ze starych oryginalnych alufelg 15' z passata wejda?

No i jak z oponami 225/40 czy moze 225/45, czy moze jeszcze jakies inne? Te drugie sa okolo 2 cm wieksze niz te pierwsze, niby niewiele a jednak, stad moja obawa, ze moze cos obcierac..

Znalazlem fajne i nowe opony chinskiej firmy Minerva, cena bardzo atrakcyjna, tylko ze ich rozmiar to wlasnie 225/45 stad moje pytanie czy beda dobre? Nie stac mnie na nowe markowe opony za 500-700zl sztuka.. uzywek wole nie kupowac bo to i tak nigdy nic nie wiadomo.. a te Minervy maja dobre opinie, znalazlem temat na forum BMW i tez o nich dobrze pisali. Jak ktos ma moze sie wypowiedziec.

 

A tutaj te oponki w sklepie internetowym, taniej niz na allegro i przesylka gratis :)

http://www.oponeo.pl/dane-opony/minerva-f105-225-45-r18-95-w-xl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupilem sobie piekne felgi RH 8x18 ET35 takie jake te:

81_bildgrossa.png

 

na razie ładnie wygladaja, ale czekamy na fotki jak juz na passiorku beda wtedy dopiero bedzie szał :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupilem sobie piekne felgi RH 8x18 ET35 takie jake te:

http://www.artecwheels.de/aluraeder.html?m=1&design=81&g=93%23%23267

 

Dekielki i pierscienie centrujace juz znalazlem na allegro, ale nie wiem jak ze srubami, czy te ze starych oryginalnych alufelg 15' z passata wejda?

No i jak z oponami 225/40 czy moze 225/45, czy moze jeszcze jakies inne? Te drugie sa okolo 2 cm wieksze niz te pierwsze, niby niewiele a jednak, stad moja obawa, ze moze cos obcierac..

Znalazlem fajne i nowe opony chinskiej firmy Minerva, cena bardzo atrakcyjna, tylko ze ich rozmiar to wlasnie 225/45 stad moje pytanie czy beda dobre? Nie stac mnie na nowe markowe opony za 500-700zl sztuka.. uzywek wole nie kupowac bo to i tak nigdy nic nie wiadomo.. a te Minervy maja dobre opinie, znalazlem temat na forum BMW i tez o nich dobrze pisali. Jak ktos ma moze sie wypowiedziec.

 

 

A tutaj te oponki w sklepie internetowym, taniej niz na allegro i przesylka gratis :)

http://www.oponeo.pl/dane-opony/minerva-f105-225-45-r18-95-w-xl

czemu kupiłeś nie odpowiedni rozmiar opon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, narazie kupilem tylko felgi :P a czemu ten rozmiar opon jest nieodpowiedni? Myslalem ze opony 225/45 R18 na felgi 18" sa dobre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
225/45 R18 na felgi 18" sa dobre..
zamiennik to 225/40/18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie co myslicie o tekich oponach?

http://moto.allegro.pl/225-40r18-riken-maystorm2-b2-300km-h-gr-michelin-i1463047606.html

 

Pisze ze grupa Michelin, wiec powinny byc dobre, poza tym maja rant ochronny na felge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,czy fele do mercedesa podejda pod passata? Oczywiscie wiem ze beda potrzebne pierscienie centrujące ale czy to wszystko?? Poniżej sa felgi na ktore mam ochote

 

http://moto.allegro.pl/felgi-amg-16-5x112-mercedes-i1485920793.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z samego wzoru felgi trudno ocenić, a z foto - parametrów montażowych nie ustalisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czyli bedzie potrzebne ET i cos jeszcze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szerokość felgi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności