Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

KrajesK myślałem wlasnie o 225 tylko troszke na wyzszym profilu np 45-50 bo widzialem na zdjeciach ze zakładają takie oponki lecz wole sie upewnic i zasiegnac opini kogos kto miał do czynienia z takim rozmiarem i moze doradzic max wysokość profilu dla 18". Póki co nie amierzam go glebowac bo robie długie trasy dlatego fajnie by bylo gdyby wszedł profil 45-50 :D

wejdzie tylko po co?

jak chcesz 45 to 205/45/18 ale dużo tym nie zyskasz. Mam nadzieje że zdajesz sobie sprawę iż parametr 45* na oponie nie jest wyrażony w mm.??

masz trochę lektury http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/225/40r18/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wejdzie tylko po co?

jak chcesz 45 to 205/45/18 ale dużo tym nie zyskasz. Mam nadzieje że zdajesz sobie sprawę iż parametr 45* na oponie nie jest wyrażony w mm.??

masz trochę lektury http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/225/40r18/

 

no i dziekuje za "Łopatologiczne" wyjasnienie sprawy :) ubieram 225/40 mam nadzieje ze bedzie git :)

Gdy komplecik zasiądzie na piastach wstawie foto :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/mercedes-a-klasa-w169-felgi-aluminiowe-6jx16-et46-i4079294501.html

Coś takiego podejdzie do b5fl?

ET się zgadza, prawda? Co z otworem centrującym? Tu chyba trzeba kupić jakieś pierścienie? Ile takie ustrojstwo kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

felga podejdzie , tylko dokupisz pierscienie centrujace , chyba ze sa te same ale jak to oryginał mietek to raczej inne , Passat 57,1 mm. Pierscienie nie sa drogie ..:)POZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam felgi o rozmiarze 7,5Jx18H2 ET51. Czy takie felgi podejdą do Passata b5FL 2002?? Jeśli tak to jakie opony do tego będę potrzebował. Prośba o pomoc.

10255588_662767157104634_1827563794_n.jpg

10264512_662767153771301_1746339961_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/mercedes-a-klasa-w169-felgi-aluminiowe-6jx16-et46-i4079294501.html

Coś takiego podejdzie do b5fl?

ET się zgadza, prawda? Co z otworem centrującym? Tu chyba trzeba kupić jakieś pierścienie? Ile takie ustrojstwo kosztuje?

 

A jak one będę siedzieć przy obniżeniu -30mm ± -40mm?

Czy nie będzie za nisko? Powiedzmy opony 205/55 lub 195/55?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam felgi o rozmiarze 7,5Jx18H2 ET51. Czy takie felgi podejdą do Passata b5FL 2002?? Jeśli tak to jakie opony do tego będę potrzebował. Prośba o pomoc.

 

Podejda do passka napewno ale przy 7,5 szerokosci i takim Et beda mocno wchodziły w nadkola , dletego niewiem jaka oponka była by najlepsza , moze chcesz dac dystans ? Opona przykładowa to 215/40/18 albo 225/40/18 cenowo dobrze wychodzi..:)

 

A jak one będę siedzieć przy obniżeniu -30mm ± -40mm?

Czy nie będzie za nisko? Powiedzmy opony 205/55 lub 195/55?

hmm niewiem co rozumiesz pod pojeciem za nisko , napewno przy samych sprezynach bedzie nizej no i miekko raczej ..

ale spokojnie bedziesz mogł na codzien jezdzic tym autem , nie bedzie to kolidowac z komfortem przyy takiej feldze i obnizeniu jesli oto chodzi. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za pomoc, dystanse jakiej grubosci powinny byc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki za pomoc, dystanse jakiej grubosci powinny byc??

23mm przód, 33mm tył się idealnie schowa do opony 225/40, do 215/40 możesz ze 2mm więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótko i na temat Pasek B4 planowana gleba 40mm. Czy felgi 4x9" ET30 wejdą? opona 205-215 40 16. Tył powinien wejść jak się nie mylę jak z przodem będzie? Nie będzie wyrywać rantu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pany pomużta wkładałem dziś moje nowe felunki 19 et 46 9,5 z oponą 235/35 i z przodem mam problem bo Felgi opierają się o ten banan u góry do mocowania wąchaczów, sądzę że jak zastosuję dystans 5mm to będzie wszystko jak należy co do tylu wszystko jest ok, ale od strony pasażera gdzie jest wlew baku czasem zdarzy się obetrzeć o plastikowe nadkole czy jak wyciągnę nadkole coś to da ?? myślę nad zastosowaniem dystansu 5 mm i będzie po sprawie na tył mogę nawet dać spokojnie 10mm co wy na to???gorzej z tym przodem bo chyba będzie trochę za szeroko ale to się z czasem wyciągnie troszkę nadkole i będzie ok autko passat b5 1999rok kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dystansami owszem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie dystanse trzeba zastosować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmniejsze z przeniesieniem centrowania czyli jakieś 13mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dane spisalem z alufelg od audi z 2006 r, pierwszy komplet alu :7j x16h2 ET 35 na oponach 205/60/16 czy te opony wejda? nie za wysokie (to zimowki), co z tymi alu jakies dodatkowe koszty mnie czekaja jakbym mial montowac je?(sruby dystanse itp)

 

2 kolmplet alu to: 7jx16h2 ET 42 i tu rowniez pytanie jakies koszty dodatkowe? (sruby ,dystanse itp)

 

czy warto sie bawic w ori serie alu w niemal nowym stanie ale z takimi rozmiarami

.

Edytowane przez pavvlo1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem passata b6 i mam problemy z felgami czy rozmiar 17 et 45 8cali z oponami 225/50/17 będzie pasowały czy będą jakieś problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felga ok, opona trochę wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności