Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

klaniam sie nisko po same piz...ko :D

 

czytam ostatnie 3 strony i z podziwu wyjsc nie moge, ze czas zapiedrala jak dziki, ludzie sie starzeja, a nie madrzeja ni czlonka, ale po kolei ....

 

Damian, tesciu kochany, za tego zloma golodupca 14? - nalykales sie czegos w Afganie? :D - konfjuzd , co do wyboru kolek olimpijskich, jak najbardziej sluszny wybor, popieram z calego serca ...

 

Krzysiek, k. mac chlopoku, ja kazdemu z osobna i wszystkim razem zycze jak najlepiej, ale juz w momencie, gdy pochwaliles sie o zakupie poczulem (idac za milomsciwym panem prezesem J) absmak, zadam retoryczne pytanie, jak bylo z passkiem? przypomne - na poczatku entuzjazm, a pozniej zderzenie ze sciana przy predkosci 100 na budziku, czytaj druciarstwo i syndrom, nie stac mnie!!!! łolaboga, mija rok, poltora i co? kolega znow pakuje sie, ironizujac, w "tania" pod wzgledem zakupu i eksploatacji fure, po czym po miesiacu komunikuje swiatu, nie mam zimowek, rece opadaja, nie gniewaj sie, glupich nie zal ....

 

Seba!, kongratulejszyn, aczkolwiek powinno byc chyba cos nowszego, rocznikowo chociaz, czy to moze byla kolejna "okazja"? :D

 

z reszta towarzystwa wodki nie pilem, zatem nie tykam, aczkolwiek jak czytam wypociny co niektorych, mala rada, myslenie nie boli, uzywac /dev/brain czesciej niz /dev/czlon i bedzie dobrze ....

 

zdrowia i pogody, na zblizajacy sie przelom roku, EOT &

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz nie zadazylem zakupic zimowke ale w sobote juz beda a fure mam nie cale 2 tygodnie ;p bys napisal co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian, tesciu kochany, za tego zloma golodupca 14? - nalykales sie czegos w Afganie? :D

Gdybyś zapomniał to przypominam, że to jest FULL opcja a nie gołodupiec :dupablada

A 10 to za twojego (niejednokrotnie walonego :D ) bym nie dał :D

 

Kup takiego jak mój za 10 , dołóż od razu 500 na klocki, 150 za przetoczenie tarcz, 600 za dwa nowe amortyzatory, 1400 za zawieszenie, 1000 na rozrząd, dorzuć oleje i filtry, dolicz robociznę i dolicz COŚ na nieprzewidziane niespodzianki i możemy wtedy pogadać o konkretnej realnej cenie zakupu auta. I tyle w tym temacie. :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Damian, ale nikt nie odda nam pieniędzy, które włożyliśmy w nasze auta. Smutne, ale prawdziwe. Ja też dbam jak mogę, choć wiem że robię prezent przyszłemu właścicielowi. Ale dzięki temu sam jestem pewien co do stanu swojego auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup takiego jak mój za 10 , dołóż od razu 500 na klocki, 150 za przetoczenie tarcz, 600 za dwa nowe amortyzatory, 1400 za zawieszenie, 1000 na rozrząd, dorzuć oleje i filtry, dolicz robociznę i dolicz COŚ na nieprzewidziane niespodzianki i możemy wtedy pogadać o konkretnej realnej cenie zakupu auta. I tyle w tym temacie.

Jedyne rozsądne podejście do kupna auta. Bawią mnie ludzie którzy kupują jak najmłodsze auto na które mają kasę, a potem płacz.

Ładna ta bestia. Ja tam prawdopodobnie uciekam z zachodnich aut na daleki wschód. Na razie czuję wstręt i niechęć do VW, AŁDI, SZKODY i SeAtA

Daj sobie spokój, kobieta ma micre K11 2000r. W tem roczniku przy silniku 1.0 debile wypuścili trzy rodzaje kopułek rozdzielacza. Karalne powinno to być.

a ja w wielu kwestiach podzielam Dawida tylko i wyłącznie kombi a jestem ciekawy czy jakieś b6 dożyje takiego wieku jak nasze b3? szczerze wądpie

Teraz się robi tak aby po okresie gwarancyjnym lub zaplanowanym okresie eksploatacji się rozpadło. Tak jest ze wszystkim, do tego jest taka dziedzina jak jakość i niezawodność oraz gigantyczne pieniądze na działy kontroli jakości i rozwoju produktów. Nie oszukujmy się, że chodzi tu o to aby podnosić jakość produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O samo Mogilno to bym się nie martwił, ale bardziej o wioski. Tam jak gospodarz sam nie wyjedzie ciągnikiem i nie zgarnie z drogi, to może się nie doczekać "pomocy"

 

We wtorek byłem w Osiu. Tak wyglada trasa Osie - Rulewo - Warlubie:

 

20101214.jpg

 

Prawda, że pięknie? Ale 70-tką cytryna śmigała w 20-centymetrowym śniegu :)

 

Jak jednak dotarłem do Warlubia, to jedynką maks 30-40 km/h wlokłem sie do Torunia. Wrażenia niezapomniane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheh na na podobnych drogach jeżdżę codziennie większość dróg na wioskach w okolicy chełmna tak wygląda ale moja kaczucha przebija się wszędzie :P

Edytowane przez Tuniek
Pisownia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba!, kongratulejszyn, aczkolwiek powinno byc chyba cos nowszego, rocznikowo chociaz, czy to moze byla kolejna "okazja"?

ach jak miło usłyszeć twoją niewybredną opinie:D

twierdzisz że za stary?

z pasiakiem to jak z winem im starszy tym lepszy:bleble

a "okazja" oczywiście że była,chlapnąć flaszeczkę(i to nie jedną) w doborowym towarzystwie:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We wtorek byłem w Osiu. Tak wyglada trasa Osie - Rulewo - Warlubie:

hehe jeszcze kilka miesiecy temu to byla moja stala traa... uff dobrze ze tam juz nie jezdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi jak wieści o Vr6? kiedy będzie na chodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe jeszcze kilka miesiecy temu to byla moja stala traa... uff dobrze ze tam juz nie jezdze

Ja tam wole taki śnieg niż tak zwane rozlewiska które zamarzły lub wyślizgany lodzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytane na innym forum. Wklejam ku przestrodze:

Jak w tytule

Moja małżonka dostała dziś smsa od Ery z kwotą rachunku za dwa telefony

Niby nic ale zwykle jest około 200 pln a dzis juz 400 pln

Więc cos nie halo

Dzwoni do Ery o co kaman..

A tam pani miła mówi ,że żona wysłała darmowego smsa do konkursu

A w zamian codziennie przysyłają jej smsa za 4.88 coś tam ze losowanie trwa czy jakoś tak

No i sie nazbierało 200 pln

Era generalnie nic nie moze zrobić

Kasę trza zapłacić lub napisać prośbę do firmy o reklamacje z góry i tak skazaną na fiasko

Jednym słowem po 12 latach bycia abonentem Ery zostaliśmy wyj...ni jak za klepniaki

 

http://wykopcene.pl/konkursy/milionerzy-eramilionerow-loteria-ery-wygraj-milion-zlotych/

 

PS: Nie sprawdzałem czy temat był czy nie jak cos proszę usunąć

 

F...ck ,jestem zły bo jakiś śmiec kosztem innych zbija kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się można wkopać jednym smsem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo o spotach w 2011 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś wiadomo o spotach w 2011 ?

Wypada, że 9 stycznia będzie w Lipnie, a dalej to tak jak zwykle pierwsza sobota miesiąca, o ile Prezes Wojciech nie zarządzi inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi wczoraj ukradli samochód nie paska, firmowy białą kaczuchę dokładnie MB 208D ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

papluch, wspolczuje, ale dobrze ze dlugi stoi na miejscu ;)

 

Wypada, że 9 stycznia będzie w Lipnie

 

aaaaa, no jesli to ma byc wliczone w comiesieczne spoty, to prawdopodobienstwo mojego dotoczenia się gwałtownie wzrosło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i udanego Sylwka!!!

Życzą Małopolanie:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i udanego Sylwka!!!

Życzą Małopolanie

 

Z wzajemnością Kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności