Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z DPF -m pomoże ktoś

:papa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem z DPF -m pomoże ktoś
Kontaktuj sie z Weso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frytek dobra robota ;) mam nadzieję, że odzyskasz auto, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej auta z przebitymi numerami już nie dostanie - pozostanie mu chyba z powództwa cywilnego żądać zadośćuczynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, od jakiegoś czasu mam irytujące stukanie gdzieś w kabinie, siedząc za kierownicą słyszę to jakby przed sobą po lewej stronie. Byłem z tym w ASO, pojeździli, sprawdzili, rzekomo coś tam poprawiali/posmarowali, ale nic się nie zmieniło i dalej stuka, czy ktoś na forum podjąłby się ogarnięcia co to za dźwięk i ewentualnie jak to naprawić?

 

Złośliwość rzeczy martwych sprawiła, że jechałem do ASO na Madalińskiego z tym w sumie 2 razy, ale za pierwszym razem jak na złość nie chciało stukać i nie mogłem mechanikowi pokazać, o co mi chodzi. Za drugim razem ten dźwięk był, ale mechanik nie potrafił określić, skąd się wydobywa.

Edytowane przez Hyper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej auta z przebitymi numerami już nie dostanie
Mi B2 oddali - z odpowiednią adnotacją w dowodzie rejestracyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko, od jakiegoś czasu mam irytujące stukanie gdzieś w kabinie, siedząc za kierownicą słyszę to jakby przed sobą po lewej stronie. Byłem z tym w ASO, pojeździli, sprawdzili, rzekomo coś tam poprawiali/posmarowali, ale nic się nie zmieniło i dalej stuka, czy ktoś na forum podjąłby się ogarnięcia co to za dźwięk i ewentualnie jak to naprawić?

 

Złośliwość rzeczy martwych sprawiła, że jechałem do ASO na Madalińskiego z tym w sumie 2 razy, ale za pierwszym razem jak na złość nie chciało stukać i nie mogłem mechanikowi pokazać, o co mi chodzi. Za drugim razem ten dźwięk był, ale mechanik nie potrafił określić, skąd się wydobywa.

Kolega w nowym ceedzie (2006) walczył z takimi stukami ponad rok. Dochodziły z okolic czujnika nasłonecznienia zamontowanym na desce rozdzielczej. Raz się umówił nawet na wymianę części plastikowej, która sobie wcześniej oznaczył. Po wyjeździe z salonu okazało się, że nic nie wymienili, a na potwierdzeniu odbioru było co innego. Zrobił aferę ale chyba skończyło się na niczym. Do trzasków pozostało przyzwyczaić mu się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że jechałem do ASO na Madalińskiego

 

Jedź na Struga do Jarka albo Rafała albo Tomka i powiedz że jesteś z forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jeśli udowodni ze jest to jego autko, to oddadzą tak samo i Ja miałem i oddali, ale z adnotacja by nabić inne numery nadwozia jeśli były inne niż ori a zapytam, kolego masz dokumenty tego auta, dowód rejestracyjny, jakieś papiery , odprawy celne itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pono ostatnio jest cieplo z grupa vag w gryfinie i szczecinie....kokesiowi probowali o 22:30 podjebac turana...gdzie wczesniej poszedl golf v i 2 passki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie rozumiem, jak można jeździć tak chodliwymi autami i nie założyć jakiegoś chociaż najprostszego, ukrytego guzika z przekaźnikiem do odcięcia np. pompy paliwa? Koszt minimalny, a uchroni brykę od zmiany właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu nie rozumiem, jak można jeździć tak chodliwymi autami i nie założyć jakiegoś chociaż najprostszego, ukrytego guzika z przekaźnikiem do odcięcia np. pompy paliwa? Koszt minimalny, a uchroni brykę od zmiany właściciela.
lenistwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś pompe wspomagania do AVF'a? Chce tylko używke, nie cieknącą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mają powinąć, to zniknie. Kupić AC i cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupić AC i cześć
Na staruszki powyzej 10lat nie wszystkie firmy chca ubezpieczac. Poza tym ok 2tys zl za ubezpieczenie auta wartego ok 15tys tez sie nie kalkuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ok 2tys zl za ubezpieczenie auta wartego ok 15tys tez sie nie kalkuluje

lepiej starcic 15kPLN czy 2kPLN ??

jak dobrze bedziesz negocjowal - na auto powyzej 10 lat dostaniesz normalne AC (bez zwyzek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepiej starcic 15kPLN czy 2kPLN ??
To tez zalezy czy zamierzasz rok autem jezdzic czy tez dluzej.

 

jak dobrze bedziesz negocjowal - na auto powyzej 10 lat dostaniesz normalne AC (bez zwyzek)
Nie kazdy ma wypracowane tez znizki na poziomie 40-60%.

Zreszta z doswiadczenia wiem, ze ubezpieczyciel jest po to aby pobierac oplaty od klientow, a nie po to aby pokrywac koszta naprawy auta. Jak ktos jest ogarniety w przepisach lub wie gdzie je szukac i jak skladac pisemka to moze skorzystac z AC. Dla aut mlodych i drogich AC ma uzasadnienie no jest duzo do stracenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos z Was nowa mape do MFD2 DVD?miałem v9 ale sie porysowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was może na zbyciu wlepe na moja białą kreske ??

Jak nie to muszę zamówić bo przed ogólnopolskim tak trochę lipnie jechać bez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam v7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności