Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobnie, z tym, że u mnie po pierwszym wciśnięciu pilota nie ryglował drzwi i nie sygnalizował mignięciem kierunkami - trzeba było drugi raz pilot wcisnąć. Tu winy był mikrostyk - wsadziłem zamek od octavii chyba i grało.

A cycek nie opadał w tylnych drzwiach - tu winna była przegnita kostka w słupku środkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany podpowiedzcie mi, czy w miejscu zaznaczonym na załączonym obrazku jest coś nie tak?

 

HE.jpg

 

To jest ul. Kolumba, zaraz za kładką dla pieszych nad wszystkimi peronami dworca głównego, nawracają w tym miejscu autobusy.. na wjeździe na tą pętelkę jest zakaz parkowania (nie dotyczy pobocza).. stałem dziś cały dzień w tym miejscu, tak jak zaznaczyłem i po pracy znajomy mówił mi, że widział jak ZDiTM strzelał fotki mojego samochodu w trakcie dnia.. macie pomysły jakieś jaka mogła być tego przyczyna?

 

Brama tej przepompowni jest po lewej stronie skierowana do torów, nikt tam nigdy nie staje.. ale tu gdzie zaznaczyłęm i obok mnie po lewej stronie mieszczą się trzy samochody, stałem tu nie pierwszy raz i praktycznie zawsze tam jest zajęte :F

 

Czy po fotkach ZDiTM coś mi grozi? Może po prostu chcą w tym miejscu położyć betonowe grzybki czy też wkopać słupki, żeby nie parkować.. ale żadnego zakazu tam póki co nie ma :/ Do głównej drogi (Kolumba) oraz do linii STOP jest jeszcze od tego miejsca i od znaku zakazu wjazdu pod prąd (po mojej prawej stronie) cała szerokość chodnika, więc nawet wyjeżdżającym z tej pętli nie mam szans niczego zasłaniać..

 

Co wy na to?

Edytowane przez dybecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy po fotkach ZDiTM coś mi grozi?
Tak, za niszczenie zieleni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać, tam nie ma zieleni :> no troche jest, ale bez jaj o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawa to sprawa dyskusyjna , nie znam miejsca ale kodeks jasno mówi , że można parkować 10 m od skrzyżowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale czy w takim wypadku nie powinni wezwać choćby straży miejskiej, która wystawiłaby po prostu mandat? Po co trudzić się robieniem zdjęć?

 

Poczekamy, zobaczymy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo każdy obywatel ma obowiązek zgłosić na policję o wykroczeniu lub popełnieniu przestępstwa. Tak ja zgłaszałem jak mi baba na bramie stawała. Dostała 4 pkt. I 200pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj :D auto nie miało prawa nikomu przeszkadzać, bo ani nie zasłaniało wyjazdu, ani nie blokowało dojazdu do żadnej bramy.

 

ciekaw jestem finału sprawy, jeśli taki w ogóle będzie :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj auto nie miało prawa nikomu przeszkadzać, bo ani nie zasłaniało wyjazdu, ani nie blokowało dojazdu do żadnej bramy.
Skoro tak uważasz to o co chodzi ? Ja też często robię zdjęcia... może trafiłeś na fotografa. A może twoje zdjęcie ukaże się na http://forum.vw-passat.pl/threads/53461-Spotkania-forumowicz%C3%B3w-na-drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj auto nie miało prawa nikomu przeszkadzać, bo ani nie zasłaniało wyjazdu, ani nie blokowało dojazdu do żadnej bramy.
No to pewnie o ta trawe idzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem w Trzebiatowie sedana B5 fl czarnego ok. 19 kto to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie koledzy, nie będę na razie obecny na forum, a to za sprawą zmiany zamieszkania, i chwilowego braku dostępu do Internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chwilowego braku dostępu do Internetu
Przeciez jest darmowe aero2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzi koszt modemu. I czas oczekiwania na Aero2 do kilku tyg (zależy kiedy są wysyłki kart).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na auchan stał bordowy b5 fl w sedanie ZGR... z wlepą z tyłu znaju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Plotach takiego upolowalem

uploadfromtaptalk1406806397707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy zmieniłeś model wycieraczek w CC? :D

 

Weso kiedys sie odzywał na forum, przedstawił się i zniknął, słuch po nim zaginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łysy zmieniłeś model wycieraczek w CC?

I swap deski od jakiegoś dostawczaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko to na tirach zaczął jeździć i się nie przyznaje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łysy zmieniłeś model wycieraczek w CC?

 

I swap deski od jakiegoś dostawczaka

 

hehhe Transitem leciałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności