Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Domniemam , że leniwy jesteś i Ci się nie chce
a kto bogatemu zabroni :D

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie znacie kogos kto ladnie wypiaskuje mi bebny, jarzma, zaciski i pomaluje w kolor ?
Przywoź do mnie, właśnie kupuję wywrotkę piasku. Pędzli też nie brakuje, farba ruda się znajdzie malowałem komin. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wcześniej byłem w klubie OKP i często też się spotykaliśmy w weekendy gdzieś na trasie na kilka godzinek odpalaliśmy grilla... jest tu ktoś chętny na grilla ? w któryś weekend ?

Zimą zawsze spotykaliśmy się w brzozowie w Karczmie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie wcześniej byłem w klubie OKP i często też się spotykaliśmy w weekendy gdzieś na trasie na kilka godzinek odpalaliśmy grilla... jest tu ktoś chętny na grilla ? w któryś weekend ?

Zimą zawsze spotykaliśmy się w brzozowie w Karczmie

 

 

Poczytaj tematy. Jest temat Glinna 2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, czy ktoś ostatnimi czasy dostał fotke w Niemczech? Jak dawno i jakie przekroczenie? Przyszło, nie przyszło?

 

Dajcie znać, dziś 125/100 mi jebło na Kreuz Uckermark (A11xA20).. dosyć kosztowna dla mnie sprawa, bo auto służbowe, czyli z tego co widze w taryfikatorze (jeśli zmieszcze sie..) to 70 euro + premia leci w robocie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany, czy ktoś ostatnimi czasy dostał fotke w Niemczech? Jak dawno i jakie przekroczenie? Przyszło, nie przyszło?

 

Dajcie znać, dziś 125/100 mi jebło na Kreuz Uckermark (A11xA20).. dosyć kosztowna dla mnie sprawa, bo auto służbowe, czyli z tego co widze w taryfikatorze (jeśli zmieszcze sie..) to 70 euro + premia leci w robocie :/

 

Zrobiło mi przez ostatnie 8 miesięcy 4 fotki nic narazie nie dostałem raz miałem prawie 100/60 z radaru który stawiają przy autostradzie chyba nie przychodzą , dostałem jedno ze stacjonarnego z Frankfurtu nad Odrą miałem 49/30 i 35euro na kwicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie mi uczciwie zregenerują alternator - jest "Elektro - Bendiks" ale ma złe opinie - Jest też "Bendiks" na prawobrzeżu ale czuję że mnie tam skasują grubo- wolałbym jakiegoś swojskiego elektryka a nie jakiś duży zakład - może macie jakieś sprawdzone adresy. Dzięki

 

a co to za problem? wiekszosc mechaników to potrafi zrobic, poza typowymi czesciami nic wiecej tam sie nie psuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3x mi mrugnął 2 stacjonarne jeden chyba na 70 miałem ze 110km/h i drugi był wystawiany przu autostradzie i nic nie doszło, kolega tez dostał w aucie leasingowym jak lecieliśmy do Pragi też nic nie doszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na przestrzeni lat ze 20 fotek cykało, do tej pory nic nie przyszło. Artmin ostatnio wspominał że podsyłają ale te "najszybsze" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi na przestrzeni lat ze 20 fotek cykało, do tej pory nic nie przyszło. Artmin ostatnio wspominał że podsyłają ale te "najszybsze"

Fotki są u nich w systemie i w razie kontroli potrafią je wyciągnąć i poprosić o zapłatę mandatów na miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lepiej żeby u mnie nie sprawdzali bo się trochę nazbierało przez te 5 lat na blachach B5 ;) Dlatego trzeba było auto zmienić :lol

 

 

ale te "najszybsze"

Nie tyle co najszybsze ale te z najwyższą wygraną ;) Nie wiem na ile prawda ale poniżej 50E nie opłaca im się wysyłać bo biurokracja więcej zje niż to warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie przychodziło przez 8 miesięcy ale ostatnio zatrzymali mnie do kontroli i musiałem płacić parę euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi też nie przychodziło przez 8 miesięcy ale ostatnio zatrzymali mnie do kontroli i musiałem płacić parę euro
Doliczają jakieś odsetki jak zatrzymają i sprawdzą że masz niezapłaconą fote ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie dostaniesz pisma, to od czego mają Ci odsetki rosnąć? ;) to oni nie powiadomili Cię wcześniej więc..

 

obawiam się właśnie tego, że któryś kumpel będzie tym autem jechał i każą mu płacić :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tajniacy na autobahnie zatrzymali w nocy ale tylko papiery sprawdzili i puścili dalej. Ale może nie sprawdzali w bazie (albo sprawdzić może tylko drogówka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kilka strzelonych fotek w Niemczech na przestrzeni ostatnich dwóch lat i na razie cisza :D a nadmienię,że miałem już cztery kontrole na trasie,dwie drogówki i dwie tajniaków i na szczęście dla mnie nie musiałem nic płacić.Ale zawsze może im się odwidzieć i zbiorą się i skasują

u nich w systemie mandat z fotoradaru wisi 36 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhh licze wiec na niesamowity fart.. dla mnie to koszt okolo 1000zl ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie znacie kogos kto ladnie wypiaskuje mi bebny, jarzma, zaciski i pomaluje w kolor ?

 

:hmm Ja mogę sie podjac,bo mam jeszcze urlop do 10-go.ale bez piaskowania-tylko pamiętaj że trzeżwy od nas nie wyjedziesz :lol3

Aha domniemam że chodzi o corsitte :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha domniemam że chodzi o corsitte

 

nie,nie,nie :D Łysy w CC założył bębny i chce go przerobić na furę old skullową :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie brak prądu oświetlenia z tyłu prawa strona po stronie pasażera (chodzi o tylna lampę) żarówki.ok co może być przyczyną? Jest jakiś bezpiecznik czy coś za to.odpowiedzialny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności