Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

bo każdy z Nas mógł sobie wyrobić własne zdanie i rozsądzić gdzie chce dalej robić zakupy, być może z którym z Panów ma się kolegować a z którym nie itd.

 

Ja tylko dodam. Co to ma do rzeczy ?? Czy oni nas jako klientów oszukiwali, oszukują ? Nie. Wiec w tej kwestii zwykły śmiertelnik nie ma powodów do takich rozważań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest od dyskusji no to dyskutujemy... :-|

 

Poza tym usuwanie tematów i postów szkodzi jednej ze stron w mojej opinii. A ich pozostawienie nie zaszkodzi nikomu...

 

Rządzcie dalej sobie w tym swoim gronie wspaniałomyślnym...

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest od tego by nie prac brudów prywatnych. Chcesz to się umów i z Marcinem i z Wesem i przyglądaj się dyskusji....

 

Kończymy ten temat który nikomu nie jest tu potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka z holandii ;D coz to za spiny mnie nie ma i juz spiny ? Hehe spokojnie chlopaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można zamienic rure plastikową dolotu tą za silnikiem z motoru AFN do AVF? I czy mozna jakoś wyeliminować te złączki w dolocie, od strony EGR sobie poradziłem wywalając go ale znów od strony intercoolera miałem taki strzał, że wyrwało mi kołnierz do zamocowania zawleczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadaj to pytanie w dziale technicznym - ten jest od gadania o d.pie Maryni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten jest od gadania o d.pie Maryni.

chyba Marynia nie pokazała jeszcze dupy, bo nikt nic o niej nie gada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są szyldy, zielone tło białe napisy, ale tam jest tak tego dużo, że łatwo przeoczyć . Jak się wjedzie na plac to są w niskim zielonym budynku po lewej stronie.
I po wymianie. Byl poslizg 2 dniowy, bo nowa szyba okazala sie uszkodzona, i trza bylo przesunac wizyte. Szybko, sprawnie i czysto. Pozniej w trasie sprawdze czy nie ma przedmuchow od niedkoladnego wklejenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od strony intercoolera miałem taki strzał, że wyrwało mi kołnierz do zamocowania zawleczki.
jedynie dać silikonowa rure wiekszej srednicy i obejma chwycic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, polecacie jakiś zakład w szczecinie który dobrze (i w rozsądnej cenie;) ) wykona mi renowacje reflektorów przednich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć, polecacie jakiś zakład w szczecinie który dobrze (i w rozsądnej cenie ) wykona mi renowacje reflektorów przednich?
tydzien temu mialem klienta co robil gdzies w szczicnie, ponad rok i dalej ladnie wygaldaja

chyba ze chcesz odblysnik regenerowac?? to w szczecinie zapomnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi tylko o klosze, a jesteś w stanie się dowiedzieć gdzie robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest:) dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić samemu- tutoriale są w sieci ; ja sobie sam regenerowałem klosze 30-45 min na jeden reflektor (bez elektrycznej polerki; tylko ręcznie).Satysfakcja gwarantowana:ok i sporo kasy w kieszeni zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś wyczytałem że po takiej polerce należy nanieść jeszcze warstwę ochronną ( jakieś lakier?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w komplecie - ja kupiłem taki zestaw CarPlan T-cut http://www.carplan-international.com/pl/t-cut/item/245-t-cut-headlight-restoration-kit , dodatkowo pasta polerska Farecla oraz 4 rodzaje papieru wodnego i do dzieła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki :)

 

mimo to sprawdzę w jakiej cenie robią to warsztaty i zobaczę co mi się bardziej opłaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mimo to sprawdzę w jakiej cenie robią to warsztaty i zobaczę co mi się bardziej opłaca
Jakiś czas temu widzialem chyba na olx.pl oferte ze szczecina sprzedazy pasty polerskiej do reflektorow za 50zl, polerka gratis ;)

W Feu Vert maja opcje polerowania:

http://www.feuvert.pl/okazje/polerowanie-reflektorow-194.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do feu vert'a, polerują ale później niczym tego nie utrwalają, 65 zł za sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności