Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego dochodzi koszt modemu. I czas oczekiwania na Aero2 do kilku tyg (zależy kiedy są wysyłki kart).
No to poczekamy az Stachu bedzie mial stale lacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj koejny nieznajomy namierzony. Granatowe b6 kombi ZSZ z wlepa na tylnej szybie:) kolejny nieznany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z wlepa na tylnej szybie kolejny nieznany
Dlatego u siebie nie przewiduje naklejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos korzystal z uslug i moze polecic lub odradzic AUTOSZYBY na ul. santockiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos korzystal z uslug i moze polecic lub odradzic AUTOSZYBY na ul. santockiej?

Jest git. Jesteśmy sąsiadami na jednym placu, robiłem już dwie szyby w firmowych autach teraz będę robił trzecią i wszystko jak dotąd było dobrze i fachowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przejezdzalem santocka do roboty, ale od strony ulicy nie zauwazylem zadnego ich szyldu.

W ktorym miejscu oni tam siedza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam już łącze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przejezdzalem santocka do roboty, ale od strony ulicy nie zauwazylem zadnego ich szyldu.

W ktorym miejscu oni tam siedza?

Są szyldy, zielone tło białe napisy, ale tam jest tak tego dużo, że łatwo przeoczyć :). Jak się wjedzie na plac to są w niskim zielonym budynku po lewej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są szyldy, zielone tło białe napisy, ale tam jest tak tego dużo, że łatwo przeoczyć . Jak się wjedzie na plac to są w niskim zielonym budynku po lewej stronie.
Juz jestem umowiony dzisiaj na wymiane ;)

Ubezpieczenie autoszyby z Aviva jak na razie dziala szybko i sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko bo od niedawna jestem własnie właścicielem autka jak się okazało z systemem KESSY,ale nie posiadam tej atrapy kluczyka. Moje pytanie czy wiecie ile i gdzie można taki kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko tylko ASO, nie trzeba tego jakos programowac potem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank trzeba kodować żeby konkretne auto otwierało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0TDI w CC bedzie mialo ochrone komponentu - moim skromnym zdaniem - online ASO z nowym prekodowanym kluczem (przygotowanym przez ASO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wczorajsze posty? Tez były nie wygodne? Czy odbiegały od tematu tego tematu, czyli wszystko i o niczym? Ludzie... :-| co się tu dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co się tu dzieje?

 

No jak to co? administracja dalej się rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wczorajsze posty? Tez były nie wygodne? Czy odbiegały od tematu tego tematu, czyli wszystko i o niczym? Ludzie... co się tu dzieje?
I po co dalej podjudzasz - Leo z Łysym Ci napisali jak się te sprawy załatwia. jesteś stroną konfliktu? Nie! To jak szukasz podniety to sobie sędzinę Marię Wesołowską włącz na TVNie. Forum to nie pralnia własnych brudów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży, każdy jest stroną konfliktu do kogo docierają informacje sprzeczne z prawdą. Osobiście uważam, że dobrze, że powstał tamten temat (niestety już nie istniejący) bo każdy z Nas mógł sobie wyrobić własne zdanie i rozsądzić gdzie chce dalej robić zakupy, być może z którym z Panów ma się kolegować a z którym nie itd. Smród się niesie po całym towarzystwie passatowym i nie tylko więc gdzie miało paść sprostowanie jak nie tutaj? W temacie pełna kultura, nikt na nikogo nie bluzgał więc w czym problem? Chcą, mają potrzebę, niech rozmawiają po co się w to mieszać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży, każdy jest stroną konfliktu do kogo docierają informacje sprzeczne z prawdą
Nie zgadzam się - do mnie docierają sprzeczne informacje z Ukrainy i Rosji a nie jestem stroną konfliktu. Wesa i Marcina znam, docierają do mnie różne informacje i dalej nie czuję sie stroną w tym sporze. Z jakiej niby racji?
gdzie chce dalej robić zakupy, być może z którym z Panów ma się kolegować a z którym nie
Niech sobie taki ktoś zadzwoni do jednego i drugiego i wybiera po wysłuchaniu opinii - o ile w ogóle wie o jakimś konflikcie. W moim odczuciu dotyczy to wąskiego grona ze Szczecina.

 

W temacie pełna kultura, nikt na nikogo nie bluzgał więc w czym problem? Chcą, mają potrzebę, niech rozmawiają po co się w to mieszać?
Właśnie! Po co się w to mieszać. Mają potrzebę, to niech się zdzwonią, umówią na randkę czy na co tam mają ochotę. To sprawa miedzy nimi i - powtarzam, forum to nie miejsce na pranie własnych brudów. Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności