Skocz do zawartości
Gość busia

Dziwolągi na naszych ulicach

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię w to co piszesz. Kilka powodów:

- kuchenka czy DVD to nadal ogromy rarytas w europejskich ciężarówkach, w seryjnym wyposażeniu praktycznie nikt nie posiada takich wygód, co powoduje że skala problemu jest niewielka, tak btw nie znam kierowcy, który robił by obiad w czasie jazdy,

- ciężarówka w policji wymaga kierowcy posiadającego p.j. odpowiedniej kategorii,

- zakup zestawu i koszty jego eksploatacji są ogromne, 40 tonowy radiowóz nigdy się nie zwróci,

- do wyłapywania kierowców rozmawiających przez telefon w starej UE wykorzystuje się campery, siedzi sobie policjant z kamerką i przez okienko przy dachu nagrywa co porabia kierowca

 

Akurat oglądanie filmów podczas jazdy autostradą to codzienność, wystarczy popatrzeć po kabinach jak są laptopy po otwierane z reguły jest włączona mapa lub kierowca właśnie ogląda film lub rozmawia z kimś na skypie;) Ostatnio coraz bardziej czepiają się otwarych laptopów szczególnie nasi zachodni sąsiedzi lubią za to karać. A Scania to nie fotomontaż : http://public.fotki.com/Scottishtruckphotos/the-west-midlands-n/e6-egr-scania-bt-jpg.html#media

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- ciężarówka w policji wymaga kierowcy posiadającego p.j. odpowiedniej kategorii,

- zakup zestawu i koszty jego eksploatacji są ogromne, 40 tonowy radiowóz nigdy się nie zwróci,

Gdzie widzisz problem w wysłaniu paru policjantów na szkolenie i egzaminna kat C???

Od kieddy Policja w UK wlepia mandaty w cely odzyskania pieniędzy za użytkowany sprzęt? Przekroczysz pędkośćto dostaniesz 80 funtów mandat i 3 punkty (na 12 możliwych) zgłaszasz je do ubezpieczalni a oni ci ubezpieczenie w góre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze kolega Toomek w polskich realiach zyje:pto ze w polsce niebiescy jezdz kia to nie znaczy ze tak wszedzie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie filmów na laptopach to inna sprawa, owszem karana na zachodzie, ale wystarczy laptopa postawić na tunelu i już nikt raczej mandatu nie dostanie. Niemieckie służby nie czepiają się laptopów o małej przekątnej ekranu (netbooki i tym podobne). Co do opłacalności to może zbyt swojsko pomyślałem, są jeszcze może na tym świecie ludzie, którzy nie myślą jak materialiści. Tak czy siak wątpię, aby radiowozami zostawały ciężarówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak inwalida :)

 

75f2a96ba27e19eem.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z wczoraj

 

obraz2441.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie z wczoraj

 

a co w nim dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co w nim dziwnego?
Właśnie, mi się wydaje że passatów z takim skrzydełkiem nie widziałem (wypust bagażnika i błotników). Tylko Audi. A może się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem juz kilka razy, to jest chyba jakas taka dokładka z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że dobry blacharz potrafi złożyć auto z dwóch przystanków autobusowych, więc złożenie Passata z Passata i Audi chyba nie jest już taką wielką sztuką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie z wczoraj

 

obraz2441.th.jpg

 

doladka ZENDERA kiedys bylo to w niemczech "modne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
doladka ZENDERA kiedys bylo to w niemczech "modne"

 

takie paszteciki standardowo były wypuszczane w USA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te B3 to o ja pierd...!!! poczekal bym na "tiunera" tego i smial bym sie mu prosto w oczy hehe a co do tej 3 osiowki to niezly projekt na wozenie kilku ton na pace passka :) pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to też Zender ? :hyhy:

 

Ramki wokół szyb też miał....

Chrom.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to też Zender ?
Nie, to flagowy model Alledrogo :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC00215.jpg

Przeglądając komputer znalazłem takie cudo hehe:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to też Zender ? :hyhy:

 

Ramki wokół szyb też miał....

 

 

fulll chrom extra pakiet :D

 

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

 

 

wypuszczane w USA

 

moze i tak, ale mialy waskie miejsce na tablice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym spotkał gościa od tego B3 to bym mu jeszcze doradził 2 pasy przez maskę, dach i klapę oraz największe jakie tylko mogą być kostki do gry na lusterko wewnętrzne :D I teraz sobie wyobraźcie jak gość jedzie dumny przez wichurę... Szybki w dół, wakacyjna rąsia, a w głośnikach "pieją kury pieją" umca umca :lol2:party:dance5:dance4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności