-
Liczba zawartości
108 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O tomiB5gd
- Urodziny 09/29/1986
Informacje osobiste
-
Imię
Tomek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Gdańsk
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 1.9 TDI-PD 105KM(BLS)
-
Rok produkcji
2006
-
co jak co, ale drogi po ktorej jechal ten golf to mu zazdroszcze
-
deawoo/bmw/lancer niema to jak cos nowego :lol2:lol2
-
w przeciwnym
-
fulll chrom extra pakiet ---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:43 ---------- moze i tak, ale mialy waskie miejsce na tablice
-
doladka ZENDERA kiedys bylo to w niemczech "modne"
-
no zderzak tylni troche odstaje czyzby laminat?
-
a niektorzy w salonie daja bardzo duzo zeby "drewno" miec
-
:D kredens/mebloscianka :D
-
czujnik temperatury sie uwalil Juz wymieniony Kolega elektronik podlubal i naprawil nowy czujnik 10zl dla kolesia litr finlandi. tamat do zamkniecia
-
dzieki to moje rejony wiec napewno znajde. Pozdro
-
mam nastepujacy problem z tym wzmacniaczem tj. Wzmacniacz wlancza sie tak ze : zapala sie czerwona lampka -gasnie- zapala sie zielona po 1s zaczyna przygasac i swieci tak ledwo ledwo Nic co jest zasilane wzmakiem nie gra. (zestaw przedni + sub) Sprawdzilem bezpieczniki wszystkie ok, napiecie na kablach jest. Moze to byc spowodowane temperatura otoczenia? wczoraj rano gralo wszystko normalnie, wieczorem jak zrobilo sie zimno podzialal tak z 1.5 minuty i sie wylaczyl. dzis juz zapala sie tylko czerwona dioda i gasnie Przez rok gralo bardzo dobrze. Czy mxymalna srednica kabla ma jakies znaczenie? bo wyczytalem ze do tego wzmaka max to 10mm2 a ja mam zalozone Dietza 20mm2? To moze byc przyczyna? kable i wzmak sa ze soba od nowosci. Wymontowalem z auta . przynioslem do domu rozkrecam i spodziewam sie jakiejs maskary (typu nadpalnie jakis osad)a tu nic wyglada jak nowka sztuka nie smigana. Wiec co to moze byc??? Dochodzi do mnie taka mysl ze cos sie zjaralo, ale gdby tak bylo to by sie wogole nie zalanczal. Czy jest mozliwa naprawa i czy gdzies w trojmiescie da sie to oddac do naprawy? z gory dzieki wszystkim za pomoc.
-
czy mam podgrzewane lusterka czy nie?
tomiB5gd odpowiedział tomiB5gd → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
byly 3 wersje regulatora lusterek z galka ikona grzanych lusterek i skladaniem http://www.allegro.pl/item842314150_regulator_elektr_lusterek_vw_golf_passat_bora.html ikona grzanych lusterek http://www.allegro.pl/item838505723_regulacja_sterowanie_regulator_lusterek_vw_passat.html z pozycja zerowa http://www.allegro.pl/item824826429_przelacznik_regulacji_lusterek_golf_4_orygin_vw.html talerzykowy do 1997r http://www.allegro.pl/item850195372_wlacznikregulacja_lusterekvw_golf_passat_b5.html -
no wlasnie. Moj zwrot "rdza na kolach" mial oznaczac zal ze takie unikatowe i ciekawe auto jest w tak kiepskim stanie GKS to chyba rejestracja z Koscierzyny wiec technicznie nie jest tak zle
-
no chyba ze tak
-
a co to za roznica ?? jedno i drugie nic nie warte :D wolalbym miec 126p takiego na metalowych zderzakach (czyli wiekszosc wloskich czesci i dobre blachy), niz cipociento lub siejciento co do merola to chyba jakies limitowane AMG lub prototyp:582::577:
