Skocz do zawartości
Gość luki88

Ile palą wasze passaty?

Rekomendowane odpowiedzi

A moj jest bez nałogów :DDD

 

pponiżej 5l bez klimy z klima 6,2 - 6,5 w trybie mieszanym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek 1,6tdi 360tyś km juz nakrecone, na trasie 4,7l miasto 6l zima miasto 7l długo rozgrzewam spokojnie brykam i stosuje eko jazde :) doświadczenie z prowadzeniu cięzarówek robi tez swoje.. Przewiduj sytuacje na drodze i wszystko wczesniej zaplanuj. Pamietaj ten kto pędzi nie zawsze jest o wiele szybszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój pali tyle ile mu wleje e058.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie juz pare dni ciesze sie jazda passatem nowym i moje pytanko dotyczy komputera pokładowego,czy jego wskazywanie zuzycia paliwa jest dobre?? chodzi mi o to czy odzwierciedla prawdziwe spalanie samochodu,dokładniej komputer pokazuje wam srednią 8l a jazezdzacie na CPN i wlewacie 7 lub 9 litrów?? czy jednak ten komputer dobrze wylicza srednią spalania??

 

 

ja po dwóch dojazdach do pracy mam srednią 8,3l a jezdze bardzo delikatnie.

 

 

Co do sprawdzenia to sobie go zaleje do pelna za pare dni i mi wyjdzie ile wyjezdziłem i srednią sam wylicze ,tylko tak wczesniej chciałem miec info od was jakies jak to jest z tym wskazywaniem,

 

1,9tdi 131 koni 2001r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój 1.8 RP spalił w samym mieście na krótkich odcinkach ostatnio 20 litrów LPG co wydaje mi sie stanowczo za dużo i chyba coś z nim jest nie tak! a w samej trasie nie przekraczając 120 10litrów co jest do przyjęcia wydaje mi sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b3 2.0 115KM 4x4 w mieście 11-13 litrów zalezy jaka noga w trasie przy 120km/h autostrada 8 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ja mam 1.8 90ps ABS w samej benzynie na 16" jak jeździłem palił 12-14l w mieście a jak jezdze teraz na 14" to zejde nawet do 9-11l w mieście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 ABF 356kkm trasa 9-11l (do 110km) powyżej od 12-16 w mieście tak samo

a jak jest deptany w mieście to i potrafi 17 zassać, LPG . chyba muszę jechać na regulację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój w mieście pali od 5L do 6.5L, ale ta wyższa wartość przy większym niż normalnie deptaniu (fakt Inowrocław nie jest metropolią ale korki też się robią;)). W trasie to przeważnie wychodzi4-4,5L. Mój ojczulek jadąc pod Łódź i z powrotem (ok 300km) spalił według mnie rekordowe 3.8L/100km, nie mam pojęcia jak to zrobił:D. Ogólnie jestem b.zadowolony z Pasacika, pali tyle co mój poprzedni dupowóz VW Polo Fox 1.4d, a komfort i osiągi nie porównywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pali około 5l na trasie i do około 7 po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis sobie dotankowałem do pełna i mi wyszło na dojazdy do pracy 8 litrów równe,troche duzo,a to jazda mieszana jest codzienie 20km w jedną strone i spowrotem 20km do domku,troche swiateł itp ,skrzyzowań.Dla mnie to duzo, jutro bede wiedział ile w trasie mi spali na 220km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pali na dojazdach do pracy dziennie ok 40 km w mieście poniżej 8,0l nie zejdzie przy jeździe normalnej, bo czasem trzeba użyć gazu na późnym żółtym. I niech piszą sobie że VW 1,9 na PD pali w mieście 6 :eek: sami się oszukują. Na trasie ok 6,0 litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nie chwalcie tymi oszczędnymi diesel'ami .Mój tam łyka ile mu się zachce ,a że na benzynie praktycznie tylko odpalam auto to napiszę że spala jej 7 L na 1000 km a gazu w tym czasie wyżłopie 22 galony::D (90 % trasa 10 % miasto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srednie 12 L/100 w miescie, srednie 8.5L/100 trasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, moje 1.6TDi po mieście wypije jakieś 7-8 .. dodam, że moja jazda prawie jak taksówkarza, krótkie odcinki, często palę, gaszę itd. trasy jakoś ok. 6 mi wyszło natomiast z przyczepą długości auta i z plandeką utrzymując ok 100 km/h w miaręmożliwości wyszło jakoś ok 7 .. generalnie uważam, że to zadowalające statystyki .. dopóki nie porównuję tego do byłego polo mojej żony .. trasa 3.5-4.0 miasto 4.0-5.0 ale za to bagażnik 3xmniejszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2.0 115 KM automat na lpg juz nie jezdze ale w trasie lykal 8,5l , w miescie nawet 16l. od niedawna po kapitalce silnika w trasie przy 140 km/h lyka do 7l ,w miescie nie sprawdzilem ale za 100 zl robie 300 km, czyli ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem że moja padaka B4 2.8 na trasie ostatnio zaczęła palić 8-8.2l :) zalałem dwa razy STP i spalanie spadło troszkę :) jazda raczej spokojna 90-110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 litry w automacie 1991r potrafie mu depnąć i w 12 się mieszcze moim zdaniem jak na kombi to moim zdaniem mało

 

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

 

mam całego paska 2litry kombi na części jak by co to mój numer 785522224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój B4 VR6 w automacie pali na trasie 9,5-10 L,w mieście myślę, że do 15 L. Średnia z 2000 km wyszła mi ok 11-11,5 L.

Myślę, że to nie dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moje 2E w trasie mieści się w 8 ....miasto13-16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności