Skocz do zawartości
Gość luki88

Ile palą wasze passaty?

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ma 70L i jest kombi, więc można rzec - tylko 70L
Stań na przechyle i użyj odpowietrznika (taki dzyndzel po lewej stronie wlewu) to wejdzie 100l całe okrągłe 100l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stań na przechyle i użyj odpowietrznika (taki dzyndzel po lewej stronie wlewu) to wejdzie 100l całe okrągłe 100l.

 

A czasami jeszcze więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !

Mam passata 2004 r 1,9 tdi i mam pytanko ile takie autko możne palić bo wydaje mi sie że powinien mi mniej palić jazda spokojna i nie agresywna.

pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam !

Mam passata 2004 r 1,9 tdi i mam pytanko ile takie autko możne palić bo wydaje mi sie że powinien mi mniej palić jazda spokojna i nie agresywna.

pozdrawiam Łukasz

w 2004 AFN?? uzupełnij dobrze profil, chyba że swapa robiłeś a potem udaj się do działu b5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. komputera 6.4litra na 100km, wynik z dystansu ponad 3000km, raz byla trasa ok 600km Kraków - Łódź, Łódź - Kraków, a tak to głównie miasto. Silnik 1.9 TDI ATJ 115km 300k km przebiegu realnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg. komputera 6.4litra na 100km, wynik z dystansu ponad 3000km, raz byla trasa ok 600km Kraków - Łódź, Łódź - Kraków, a tak to głównie miasto. Silnik 1.9 TDI ATJ 115km 300k km przebiegu realnego.

w b5 nie macie takiego tematu?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w b5 nie macie takiego tematu?? ;)

 

 

Ups.. Wielkie "sory", z glupa wychaczylem temat nie patrzac na podforum :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm mój który ma ponad 600 tys na karku. Ze zmienionym kolektorem wywaleniem egr i kata. Pali w mieście +/- 6L a trasie Kielce-Warszawa udało mi się zbić do 5L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój paszczak na kompie pokazuje 6.5l trasa tylko mieszana ale z przewagą po mieście

 

ale mam do Was pytanie gdy się wejdzie w tryb serwisowy mfa to jest tam chwilowe spalanie które oscyluje w okolicach litry 0,8 1, 1,2 tylko teraz pytanie tyle pali na godzinę postoju ?chodzi mi tylko o stanie w miejscu na luzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój AFN teraz tankując za 100zł robię średnio 290-310 km zalezy jaka stacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi tylko o stanie w miejscu na luzie

 

0,7 l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie na rozgrzanym też spada czasem mignie 0,6 ale to jest spalanie na godzinę czyli godzinę grzania i spali litrę paliwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie vag pokazuje na postoju 0,49 l. W rzeczywistości pali na postoju max 0,6 l. Sprawdzone przy grzaniu nawet po 5godz. non stop.

A co do jazdy powiem wam że założyłem na start stare zimówki na wykończeniu (3,8mm) w rozmiarze 195/65R14 i spalanie miałem około 7,0 L i w góre a obecnie juz na nowych gumach Goodyear UG spadło mi do 5,75 w cyklu - "65% trasa/35% miasto" Dodam ze nogę mam ciężką. Silnik 1,9 TDI 1Z 96r. I tak sie zastanawiałem co on mi tak dużo pali. Nie spodziewałem się ze to te gumy. Latem na letnich na paliwo w ogóle nie zwracałem uwagi tylko po zmianie na te szerokie gumy bo MFA se dołożyłem i dopiero wtedy żaróweczka zaczeła sie swiecić - Co jest K??/?? No i powiem że teraz tankuję sie z usmiechem na ustach.

Do pełna prosze......

:brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 1z 1.9 tdi 90km praktycznie po mieście od 5.5 l do 8l. Ale do roboty mam 3,5km. Czasami i po mieście się pojeździ, rzadko za miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 TDI 1Z max 6,5 litra na 100 kilometrów :D normalna jazda oscyluje w granicach 4.8 do 5 litrów na 100 kilometrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pali tyle ile mu wleje :) a tak poważnie to przy krótkich odcinkach do ok 5km bo takie niestety ostatnio robię moje tdi pd potrafi łyknąć w zimą w mroźne dni nawet 9l :( ale cóż i tak go lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moj passat w okresie letnim dojazdy do pracy poza miastem raczej spali srednio 8L na 100 km,po miescie moze dosc do 10L na 100 km,najmniej udalo mi sie spalic 7L ale to w tedy jazda do 70kmh bez zadnych szarpniec,w zimie troche wiecej wychodzi bo jak jezdze do pracy ok 10 km to spali mi tak 10L,najwiecej spalil rok temu podczas tych mrozow,wyszedl w tedy nawet 12 a nawet 13L na 100 jak jezdzilem do pracy.Wartosci oczywiscie i wylacznie na PB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim zrobiem 270 km na 12 litrach ropy, cykl mieszany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 wolnossący w B3 spala mi około 7l, często jeżdze z gazem w podłodze bo jak tym autem jezdzic inaczej, slzyszalem kiedys legendy o 5.5, szczerze watpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności