Skocz do zawartości
Martinez

Jaki parownik?

Rekomendowane odpowiedzi

To trochę tak , jakbyś do 126P chciał zamontować ABS ... niby się da , ale po co ?

W monowtrysku bez problemu funkcjonuje instalacja II generacji , jest tańsza w montażu i chodzi bezproblemowo . Jeśli masz za dużo kasy to zainwestuj w lepsze opony , albo sprzet audio/video albo nie wiem .. szyberdach , będziesz miał więcej zadowolenia , ale sekwencja w monowtrysku ? przerost formy nad treścią . Szkoda kasy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ma się nie dać?

Skąd weźmiesz sterowanie wtryskiwaczami? Chcesz sterować jako full group? Powodzenia z szukaniem wtryskiwaczy o tak krótkim czasie otwarcia....

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens,gdyż za nowy zapłacisz 5 razy tyle,a efekt ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak jest sens to ok kupuję to. Samemu dam radę wymienić, robił to ktoś z was trudne zadanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa,rozbierając rób zdjęcia żebyś wiedział jak złożyć i co którą stroną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam ostatnio rozbierałem reduktor i jest prosty jak budowa cepa ;) byle pamietac jak co było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian trzeba spuścić płyn chłodzący? A po wymianie lepiej ci hula?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zacisnąć węże.Wiadomo,że jeżeli membrany są już sztywne i porwane to nie trzyma ciśnienia,więcej pije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adrian trzeba spuścić płyn chłodzący? A po wymianie lepiej ci hula?
nie nie trzeba spuscic płynu, troche Ci zleci, ale jak dasz weze do gory to bedzie ok. u mnie nic sie nie zmieniło ( ja nie regenerowałem go) bo sie parownik skonczył całkowicie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z zakupu nić ponoć nie pasuje do mojego parownika. Macie może jakiś link do sklepu internetowego gdzie taki zestaw można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety z zakupu nić ponoć nie pasuje do mojego parownika. Macie może jakiś link do sklepu internetowego gdzie taki zestaw można kupić?

A może podał byś nazwę swojego parownika lub zrobił jego zdjęcie i wkleił jeśli nazwy nie znasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki ten mój parownik.

P1010763.jpg

P1010764.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki ten mój parownik.

Lovato "elektronik" http://www.allegro.pl/item1044073670_oryginal_lovato_zestaw_naprawczy_rge92_elektronik.html

 

A tu wymiana http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=70718 wystarczy wpisać w google.

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jaki parownik do mojego paździocha 1.8 (75km)? Miałem Zavoli, ale niestety "skończył się". Jaki polecacie parownik? Myślicie, że Lovato będzie pasował? Czy lepiej kupić taki jak miałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lovato będzie jak najbardziej ok. Ważne tylko czy to wersja elektroniczna czy na podciśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lovato będzie jak najbardziej ok. Ważne tylko czy to wersja elektroniczna czy na podciśnienie

A po czym poznać czy to elektronik? Wydaje mi się, że miałem wersję elektroniczną http://allegro.pl/nowy-reduktor-parownik-zavoli-ge-elektronik-136km-i1417715092.html#gallery był taki sam jak ten, chyba że nie widać różnicy między podciśnieniowym a elektronicznym.

Edytowane przez 19pawell90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd z mojej strony, bo podciśnieniowe są tylko przy autach gaźnikowych. Więc u Ciebie na pewno był elektronik. Sorry za zamieszanie, coś mi przyćmiło umysł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności