Skocz do zawartości
13gruby

Ogrzewana przednia szyba

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z tym ze i moja szyba kwalifikuje sie do wymiany potrzebuje numeru panela z webasto, grzanymi fotelami i podgrzewana przednia szyba w tym stylu

 

proszę bardzo

5K0907044CD

5K0907044DL

5K0907044EE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proste podłączenie

 

+ z szyby do przekaźnika który znajduje się na podszybiu od strony komory silnika koło komputera auta

- z szyby do masy np na środku dachu koło lampek

+ z przekaźnika (PIN 3) do skrzynki bezpieczników SB27 lub SB52 a bezpiecznik 60A

+ z przekaźnika (PIN 5) wyjście na szybę

sterowanie przekaźnika (PIN 2) pod złącze B (PIN 2) w Bortnez

PIN 1 z przekaźnika na masę ścianę grodziową

 

Kodowanie:

w centralnej elektryce 09 zaznaczyć Bit 2 w Bajcie 17 - zainstalowana ogrzewana przednia szyba

 

 

 

daj znać jak podłączysz

 

z załączonego skanu w Twoim poście (83) wynika, że szybę kodowałeś na bordenz'ie z literami AE - czy działała??? w wątku warsztatowym napisano, że na tym sterowniku, mimo że jest widoczna pozycja do kodowania szyby, to jednak mimo to nie będzie działała??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z załączonego skanu w Twoim poście (83) wynika, że szybę kodowałeś na bordenz'ie z literami AE - czy działała??? w wątku warsztatowym napisano, że na tym sterowniku, mimo że jest widoczna pozycja do kodowania szyby, to jednak mimo to nie będzie działała??

 

na sterowniku AE nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy taką podgrzewaną szybę przednią da sie zamontować w pasku b5 przed liftowym i co było by potrzebne do takiego podłaczenia i gdzie to wszystko podłączyc żeby działało chodzi mi o całą instalację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy taką podgrzewaną szybę przednią da sie zamontować w pasku b5 przed liftowym i co było by potrzebne do takiego podłaczenia i gdzie to wszystko podłączyc żeby działało chodzi mi o całą instalację

 

Tutaj jest o szybie do B6, nie widzę możliwości zamontowania szyby z B6 do B5 przecież to inne szyby. Zadaj takie samo pytanie w dziale B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadał btm ale jak wpisałem w google to wyskoczył mi tylko ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie ktorego jeszcze nikt nie zadal, czy jest taka mozliwosc abym mial grzana szybe mimo ze nie mam wlaczania na panelu klimatyzacji? wlasnie czeka mnie wymiana a na starej szybe ewidentnie widac pionowe falowane "druciki" szyba wydaje sie oryginalna, przynajmniej pasuje rocznikowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wymienił panel lub szybę, zobacz pod maska w podszybiu czy są kable podłączone czy tylko wiszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos wymienił panel lub szybę, zobacz pod maska w podszybiu czy są kable podłączone czy tylko wiszą

 

I o taka podpowiedz mi szło ;) auto jest ze szwajcarii i wczesniej bylo juz tam bite, a ja przez 5 lat nie zauwazylem tego ze mam "druciki" na szybie i nie moge wlaczyc podgrzewania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wyposażenie po vinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź wyposażenie po vinie

nie do konca wiem gdzie to sprawdzic, aby informacje byly rzetelne, jednak mam z TU wycene swojej szkody a tam zawarte jest cale wyposażenie samochodu. O ile ich dane sa żetelne to niestety nie mam podgrzewanej przedniej szyby :( :( :(

Edytowane przez dee_jay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dane TU przy wycenie nigdy nie są "rzetelne"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam taki problem wlaczam przycisk AC , podgrzewanie szyby i te inne co tam sa to nie podswietla sie ten przycisk . Wszystko dziala tylko te przyciski nie podswietlaja sie . Ktorys z bezpiecznikow padl chlopaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podswietlaja sie dopiero jak wlaczysz swiatla i świecą cały czas, a nie podswietlaja sie jak je nadusisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze jak nacisne przycisk to zapalala sie pomaranczowa lampka ktora sygnalizuje ze np klima jest wla!zona. Teraz jak nacosne przycisk to ta lampka sie nie pali a wszystko dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to ze jak nacisne przycisk to zapalala sie pomaranczowa lampka ktora sygnalizuje ze np klima jest wla!zona. Teraz jak nacosne przycisk to ta lampka sie nie pali a wszystko dziala.

 

:wmorde potrzebuję tłumaczenia..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde potrzebuję tłumaczenia..........
w wolnym tłumaczeniu to będzie: "nudzi mi się więc zamiast zrobić coś pożytecznego, pozawracam ludziom du.ę bo a nuż też się nudzą"
Chodzi mi o to ze jak nacisne przycisk to zapalala sie pomaranczowa lampka ktora sygnalizuje ze np klima jest wla!zona. Teraz jak nacosne przycisk to ta lampka sie nie pali a wszystko dziala.
spaliła ci się dioda podświetlająca na pomarańczowo przycisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat i czytam i mówię sobie wiem ze przycisk do podgrzewanej szyby mam ale drucikow nie widziałem. Dzisiaj jeszcze raz się przyglądałem ale w garazu i dalej ich nie widzę. Auto odpalam włączam i wychodzi na to ze działa ale drutów nie widać. Jak to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w B7 jest folia grzewcza a nie druty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności