Skocz do zawartości
13gruby

Ogrzewana przednia szyba

Rekomendowane odpowiedzi

3AA 845 011 AR ja mam taki nr a inne to nie wiem jak maja a etka jest online mozesz tam sprawdzic :Phttps://ifinterface.com/page/page3.php klikasz carprog2 po lewej :)

 

Etka 7 kończy mi się na 2007 roczniku :/ Byłbym wdzięczny jeśli podasz numer tej szyby pod kamerkę i bez. Ja bym brał bez kamery jeśli są.

To wtedy lusterko powinno pasować to co mam.

Dla mnie to ogrzewanie z paskami jest jednak uciążliwe a w ostrą zimę nie jeżdżę i na dniach będę wymieniał na oryginał ale bez grzania bo i tak już prawie miesiąc kuszę los ;p. Chyba, że by akurat taką mieli z B7 grzaną.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

oni handlują szybami używkami i nowymi ja nawet nie słyszałem żeby robili szyby swoje... ja kupiłem oryginalną szybę VW 2013r na 1 montaż nigdy nie założoną :) jest naklejka z nr części znaczki i właśnie tak jak piszesz jest napisane na kartce z nr części również Czechy =] 3AA 845 011 AR

 

 

Szyba przednia podgrzewana w Passacie B7 - na pierwszy montaż były montowane szyby producenta z Czech ( takie miałem zamontowane w moim B7 ) Saint Gobain Sekurit ; również bardzo dobrym wyborem są szyby Pilkington . Glass-Pol nigdy nie produkował szyb przednich na pierwszy montaż dla VW Passata . Z tego co mi wiadomo , to szyby Glass-Pol są cieńsze od oryginału jak również od (b)dobrych zamienników .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad , NOWE oryginalne i nieużywane szyby VW możesz kupić tylko w sieci autoryzowanych sprzedawców VW,nr OE który podałeś jest tylko na naklejce od wewnętrznej strony szyby na środku, natomiast nazwa producenta szyby oraz rok i m-c produkcji jest nadrukowana poniżej znaczka VW w prawym dolnym narożniku szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj maila to Ci zrobię zdjęcia :) ten nr co podaje jest na naklejce od wewnętrznej strony tak jak mówisz :) wszystko jest jak mówisz... idzie nieraz takie szyby dostać poza aso... tata kupował nowa do partnera w kartonie we foliach u mnie w mieście auto 2008 rok szybę wymieniał rok temu z rocznikiem na szybie 2011. szyba nówka i oryginał tak jak moja... widocznie mieli gdzieś dojście i 20 takich szyb kupili nie wiem gdzie i za ile ja wiem że dałem 950zł z podwózką pod dom. mieli 2 używki z odpryskami za 450 oczywiście takiej nie chciałem :)

 

Konrad , NOWE oryginalne i nieużywane szyby VW możesz kupić tylko w sieci autoryzowanych sprzedawców VW,nr OE który podałeś jest tylko na naklejce od wewnętrznej strony szyby na środku, natomiast nazwa producenta szyby oraz rok i m-c produkcji jest nadrukowana poniżej znaczka VW w prawym dolnym narożniku szyby.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

szyba 1.jpg widać kartkę?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

i co ori czy nie ori? :D na szybie jest normalnie znaczek jak na reszcie szyb bo auto mam z tego samego roku co szyba co kupiłem i wszystko wszędzie wygląda tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje i pomoc.

Ciężko było o taką bezdrucikową szybkę z B7 z zatopioną folią srebrną więc wymieniłem na zwykłego Securita z pasem. Z montażem 500zł :) Za grzaną chcieli ok 1k zł.

Po wymianie szyby z grzanej na zwykłą, trzeba coś wypisać ze sterownika? Wtyczki odcięte od starej szyby, kable zaizlowane i wpięte ponownie w instalacje. Może bezpieczniki wyjąć ?

UUffff nowa szybka taka jak powinna być przejrzysta, bez śmieciowych drucików na których wieczorne słoneczko mieniło się ferią tęcz a w nocy każde światło robiło za je....ą gwiazdkę z nieba... Kto to g...o VW do użytku dopuścił na tak pochylonej szybie??!...

Od razu inne życie z czystą szybką bez żelastwa i mikro odprysków. Co by jeszcze jakoś dało radę ustawić pryskanie i dopiero po chwili pracę wycieraczek to już by było zero problemu z rysowaniem szkła przez suche wycieraczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik 60A nr 27 lub 52 w skrzynce w komorze silnika i wykodowac grzana szybe w bordnetz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie szyby w ASO w B7 2011, mam wrażenie, że słońce mocniej jest odczuwalne we wnętrzu na przednich siedzeniach. Muszę co róż, regulować klimę. Czy to możliwe, że dali szybę nie atermiczną (VW Saint Gobain) ? Szyba jest ogrzewana, ze spiralkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest atermiczna... patrząc z przodu na auto widać od razu ze jest :P a jak nie ma to będzie zwykła przeźroczysta... kurna ciężko to opisać :D a czemu Ci wymienili na grzaną z drucikami? teraz mają grzane bez drucików :P możliwe że dali zwykłą skoro wyraźnie odczuwasz że bardziej przez nią grzeje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fakturze mam taki symbol jak w poście #161

Szyba która jest zamontowana w moim Passku ma nr ref. 3AA 845 011 AD NVB cena - 2416,43 zł.

 

To ta ma nie mieć drucików i ma być atermiczna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na fakturze mam taki symbol jak w poście #161

 

 

To ta ma nie mieć drucików i ma być atermiczna ?

 

Szyba jest atermiczna dzwiękochłonna , kolor zielony z "drutami"z czujnikiem światła deszczu.

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak ściągnąć listwy zewnętrzne maskujące przednią szybę na słupkach w passat b6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toma Normalnie. Najlepiej zacząć od góry albo od dołu. Podważyć i zejdzie, ta listwa jest na wcisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności