Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako mniejszość na forum domagam się ikonki płci :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duży, to będą zakładali nowe tematy :( ...

 

admini , a da się tak zrobić że jak kliknę w nick przy profilu to będzie ten nick w szybkiej odpowiedzi? Teraz muszę klepać nicka z palca a wtedy klik....

 

Cytowanie selektywme... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, większość rzeczy udało się dodać (avatary po lewej, obsługe Tlena, GG itp). Teraz pozostaje Wam testować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedrus, nie wszystkim poprostu chce sie szukac, a po drugie to dalej, mimo ze mamy 21 wiek :P duza ilosc ludzi jest do tylu z nowosciami ( ze tak powiem ) dlatego forum jak najbardzie przyda sie na vb. Przedewszystkim szybkosc, juz nie chodzi o te wszystkie funkcje ale szybkosc jest powalajaca.

 

Jedno pytanie, ja zmienilem skorke bo oryginalna ma bardzo male zroznicowanie odcieni ( informacji o userze ) itd. i wtedy ciezko sie rozeznac gdzie jest co i gdzie juz ktos pisze nowego posta a gdzie sie konczy poprzedni, a w skorce VB jest to wszystko ladnie oddzielone.

 

Pozdrawiam, super robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n0w3y_pl - pracujemy nad skinem. niedługo będzie perfekcyjny :D

 

a to co piszesz, że user źle oddzielony już się udało zmienić - przełącz na chwilę na satellite i zobacz ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz przelaczylem, i podejzewam ze o to wiekszosci chodzilo, najbardziej dziwi mnie to ze chyba kazdy dostal emaila o zmianach i ze jeszcze nie wszystko dziala poprawnie( dlatego nie rozumie tych narzekan), wiem ze wszysko bedzie perfekcyjnie, z moich doswiadczen wiem ze jest to tylko kwestia czasu.

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do maila wysłać musieliśmy by jakiekolwiek wyjaśnienie było. Powtarzam - ogromna ilość pracy przed nami ale dzięki pomocy Nola, który zna vbulletin i zaangażowaniu moderatorów idzie ekspresowo.

 

Niestety wiele niedociągnięć musiało wyjść w praniu - ja sam wielu opcji nie używam i nie mogłem wiedzieć, czego po nich oczekujecie. Wydaje mi się jednak, że przesiadka i tak poszła dość bezboleśnie :)

 

Dzięki wszystkim i wybaczcie delikatną nerwowość ale to przepracowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się odpalić shouta w osobnym oknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artmin, zapewne się da ale nie jest to pierwsza potrzeba w tej chwili. dodaj to do listy do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zauważyć że wiele tematów z działu faq odnosi się teraz do pustych stron;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już było kilka razy poruszane coucher

 

Z kolejnych rzeczy do poprawienie to moim zdaniem ikonka gg - zbyt duża i pixelowata jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga - proszę wszystkich o naciśnięcie CTRL + F5 i ocenę tego jak podobają się nowe ikonki w widoku tematów w tabeli, np. tutaj: http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=13

 

chodzi o to, czy są bardziej czytelne niż stare. oznaczenia "nowe posty" "gorące tematy" itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno bardziej niż jest to teraz:581:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czyli na razie zostanie tak a później dopieszczę to bardziej. może w ogóle przeniesiemy to ze starego forum, bo było dość czytelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może w ogóle przeniesiemy to ze starego forum, bo było dość czytelne.

 

Byłbym wniebowzięty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdźcie na główną stronę forum i kliknijcie CTRL + F5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

git :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak jeszcze było w każdych działach......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z forum tego typu: jestem na stronie głównej, klikam na jakiś dział, bądź ostatni temat w tym dziale i nic, czekam czekam i dalej nic... nie mogę wejść do żadnego działu

 

ctrl+F5 też nie pomaga. Trzeba zamknąć forum i otworzyć je ponownie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności