Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

prego, dzięki - kolejna rzecz ląduje na liście do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bommax jak dla mnie prostata tamtego stylu miała więcej zalet niż to co teraz jest. Te wszystkie gadżety są w mnie zbędne, struktura tamtego stylu była bardziej przyjazna z racji tego, że była podobna do innych forum. Ten styl jest jak potjuningowany maluch bajerów i ozdubek mnustwo a wszystko psu na budę bo i tak do bani to działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starego już nie będzie jak zapowiedział jędruś więc trzeba będzie się przyzwyczaić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna być informacja o dacie utworzenia tematu a nie tylko przez kogo(po wejściu do działu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi jeszcze w statystykach info ile razy forum było odwiedzone.

Trza by licznik ustawić ze starego forum i niech się kręci dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, vB nie jest zle. Naucz sie uzywac tego skryptu. Powtorze: Mnie brakuje w opcjach - 99 postow i watkow na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bommax jak dla mnie prostata tamtego stylu miała więcej zalet niż to co teraz jest. Te wszystkie gadżety są w mnie zbędne, struktura tamtego stylu była bardziej przyjazna z racji tego, że była podobna do innych forum. Ten styl jest jak potjuningowany maluch bajerów i ozdubek mnustwo a wszystko psu na budę bo i tak do bani to działa

Dla Ciebie łatwiej, a dla Nas to była czasami mordega...dla scalenia dwóch głupich tematów traciło sie po 3-4 minuty:699:

 

Niektóre opcje kompletnie odmawiały współpracy, a były przydatne

 

a do bani wcale nie jest-wszystko tutaj jest płynne, w miare przejrzyste-jak sie zapoznasz i o wiele, wiele szybsze.

 

...aż nasuwa się teraz mi porównanie do przesiadki z np. Passata do BMW serii 7(nowy model).Kto chciał coś ustawić w niej, to wie o co chodzi, ale jak sie troszke podszkoliło, to nawet przydatny gadżet...tak jest i z Naszym nowym skryptem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak odznaczyć żeby posty były przeczytane-szybkie menu nie żyje, przynajmniej u mnie-po kliknięciu znika parę opcji z tego paska gdzie jest i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa, działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:569:

 

załączniki już działają !

 

:569:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to domyślny styl. możesz go włączyć i na naszym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jakas zmianka i dodanie jakis fanych ikonek,usmieszkow itp.?????Co wy na to,jak stara gwardia to widzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszB

Wcześniej myślałem, że to kacor posylwkowy... ale teraz zgłupiałem.

Podpis foto z zewn serwera dodany a nie jest widoczny pod postem :/

Czy mam coś wyłączone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
działa, działa...

 

działa :ok:

 

jednak emotek ja nie widzę, olśnijcie mnie gdzie one są ?

 

I jeszcze taka sprawa-na starym forum po kliknięciu w temat pokazywał mi się on od postów nieczytanych, tu po kliknięciu otwiera mi pierwszą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany ogólnie pozytywne, jednak widzę jedną poważną wadę. Wszystkie linki które były podawane w postach stały się bezużyteczne, przekierowanie do danego tematu lub wątku nie działają. Przykładowo SPIS TEMATÓW B5 (3B i 3BG) i tym podobnie uporządkowana wiedza aktualnie stała się bezużyteczna - szkoda bo bardzo to ułatwiało wyszukiwanie właściwych postów. Teraz zostało jedynie szukanie wszystkiego od zera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo klikasz nie w temat, a w takie coś postynieprzsh6.th.jpg

 

Zmiany ogólnie pozytywne, jednak widzę jedną poważną wadę. Wszystkie linki które były podawane w postach stały się bezużyteczne, przekierowanie do danego tematu lub wątku nie działają. Przykładowo SPIS TEMATÓW B5 (3B i 3BG) i tym podobnie uporządkowana wiedza aktualnie stała się bezużyteczna - szkoda bo bardzo to ułatwiało wyszukiwanie właściwych postów. Teraz zostało jedynie szukanie wszystkiego od zera :(

 

nie da sie wszystkiego zrobić w 15h-zmiana skryptu=zmiane nazw linków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już znowu wiem więcej, dzięki jędrusiowi znlazłem też emoty-trzeba było edytować w swoim profilu hehe, jeno teraz problem jest taki że po kliknięciu w emotikon wyświetla mi błąd na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The_Saint daj zrzut ekranu, bo to może być ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmiany ogólnie pozytywne, jednak widzę jedną poważną wadę. Wszystkie linki które były podawane w postach stały się bezużyteczne, przekierowanie do danego tematu lub wątku nie działają. Przykładowo SPIS TEMATÓW B5 (3B i 3BG) i tym podobnie uporządkowana wiedza aktualnie stała się bezużyteczna - szkoda bo bardzo to ułatwiało wyszukiwanie właściwych postów. Teraz zostało jedynie szukanie wszystkiego od zera :(

 

nie martw się, dajemy sobie parę dni na podmianę niedziałających linków. damy radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności