Skocz do zawartości
lysy

oswietlenie schowka

Rekomendowane odpowiedzi

jak otworze schowek to sie świeci,jak w lodówce,bez różnicy na światła czy zapłon

 

U mnie tak samo...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowal ktos to zmienic? u mnie podobnie jak u innych - zalaczam swiatla, schowek zapala sie, gasze - schowek trez gasnie.... a chce jak z lodowka! przeciez w kuchni nie zapalam swiatel zeby mi sie w lodowce swiatlo zapalilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, ja mam rocznik 1997 i specjalnie rozebrałem schowek, w tym roczniku nie ma możliwości żeby się zapalło podczas otwierania schowka.. W schowku świeci się tylko wtedy gdy włączamy światła...

 

I tyle w temacie.. Widocznie wersje od 2000 po FL miłay już inaczej...

 

Doszło dziś pocztą, zdjąłem sprężynkę z dzyndzlem i jest ok.

 

No chyba, że ktoś mnie wyprowadzi z błędu jakimiś fotkami, w co wątpie :)

 

Pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem.. Doszedłem do tego teraz, o 03:00 w nocy... Jeśli ktoś chce w pierwszych rocznikach Passata żeby było jak w lodówce i ma lampkę z kowadełkiem to proszę o e-maila, a nawet mogę przyjechać i zrobić komuś, wystarczyło przełożyć pewną blaszkę w tej lampce i gra gitara.. Czyli: otwieramy schowek - lampka się świeci, zamykamy schowek, lampka gaśnie :) Musiałem przy tym 2 piwa wypić, żeby do tego dojść :) Tak do 100 km, mogę się do kogoś pofatygować, uznam to za wycieczkę krajoznawczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Epel

Ja mam rocznik 98, w schowku jest lampka z "dzyndzelkiem", z tym ze sprezynka gdzies uciekla :( Ale to nic, bo za jakis czas schowek bedzie mial inne oswietlenie (z lodowki) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś tak że przy zamkniętym schowku światełko świeci (widać w nocy światełko w dziurach pomiędzy przełącznikami) a po otwarciu gaśnie? :-D Przed rozbiórką całej deski było wszystko ok :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a m,i śię świeci na okrągło przy włączonym zapłonie i po wyjęciu kluczyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie zapala po włączeniu świateł i nie przeszkadza mi to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ma ktos zrobiona fotke ,jak to ma byc tam ta sprezynka i td , poniewaz dzis wyjalem i rozsypala mi sie na 3 czesci w rekach ta cala obudowa i te czesci...;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie po włączeniu świateł i otworzeniu schowka :)

i bankowo seria, nie żaden tjuning :)

 

a z przerobieniem na "lodówke" - co tu dużo kombinować, podłączyć stały plus z jakiegoś odbiornika zamiast plusa po światłach i tyle.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja pytalem o zlozenie obudowy , bo rozleciala sie w 3 czesci i nie wiem jak to poskladac , ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiadalem na post kolegi olek1985 odnośnie przerabiania.

Co do złożenia, też kiedyś mi się posypała, ale nie opiszę Ci tego bo nie wiem jak, żeby było jasno się zrozumieć:), jutro jak będę pamiętał pstryknę fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kleszcze do ręki i musisz się z tą sprężynką nakombinować, bo trzeba ją dość cudacznie wygiąć... Na fotkach powinieneś zobaczyć o co chodzi, ale ja niestety fotek nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak u kolegi Lunat dziala odwrotnie - po zamknieciu schowka zapala sie, po otwarciu gasnie :(. Pewnie bez rozebrania tego ustrojstwa sie nie obejdzie, ale czy moze ktos potwierdzic czy to ta nieszczesna sprezynka jest temu winna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 80% tak. Ona jest tak dziwnie skonstruowana, że często sie uszkadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak u kolegi Lunat dziala odwrotnie - po zamknieciu schowka zapala sie, po otwarciu gasnie :(.

A nie masz przypadkiem przerobionego angola? Bo to troche dziwny przypadek. Najprosciej jest zdemontować schowek - 6 śrub. Jak je odkręcisz to lekko tylko wysuń schowek i wtedy odepnij kostke elektryczna od lampki. Bo jak zapomnisz to przy wyciąganiu schowka - ją po prostu połamiesz. Mi się to "udało" i musiałem kupic nową. Jak juz wyjmiesz lampkę, to schemat włączania i wyłączania jest oparty na zasadzie przemieszczania się tzw. wahadła w kształcie młotka. ten młoteczek jest przy zamykaniu schowka - popychany przez odpowiedni wypust na prowadnicy schowka.

 

ps: Iście niefachowo to opisałem, ale chyba zrozumiale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowo czy nie ale zrozumiale :).

Będę miał chwile to zajrzę tam, a na razie przy wysiadaniu otwieram schowek aby żarówa prądu z aku nie żarła cały czas.

 

Danek75 - angol raczej nie, choc oni tam maja na odwrot wszystko ;), i można mój przypadek pod to podciągnąc ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności