Skocz do zawartości
Charakterek

Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś mieszka na końcu świata (tak jak ja) to w tym wypadku allegro jest jedynym ratunkiem http://allegro.pl/item280844425_stp_formula_do_czyszczenia_wtryskow_diesla_004.html

 

przestań płakać prawie na każdym orlenie to jest choć ja kupiłem w zwykłym wiejskim sklepie motoryzacyjnym ;) na allegro 17 a wysyłka 40% ceny produktu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do mojej metropoli panie o łysy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do mojej metropoli panie o łysy :P

 

dobra przekonałeś mnie Maciejuu - mieszkasz na zadupiu :rotfl: kupiłbym ci pod choinkę ale ty nie lubisz świąt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem że leje do paska zawsze po wymienie oleju i zawsze w prezencie dostaje wtedy pełny bak v-power i po kilkuset kilometrach auto zawsze się odmula. Ale powiem że jak wlałem do VW LT46 z silnikiem 2.5 TDI - niestety nie wiem jakie oznaczenie silnika to z takiego dzwoniącego, klekoczącego silnika zrobił się motorek mruczący przyjemnie jak kot :)

 

 

Moge tylko polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość diesel151

mam pytanie czy w AVB też będzie to się dobrze spisywało????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy w AVB też będzie to się dobrze spisywało????

To jest preparat do Diesla.Nie ma na nim wyszczegolnionych rodzajow silnika.Jest napisane ze do kazdego Diesla i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalałem ,przejechałem cały zbiornik paliwa i w sumie żadnych pozytywów,pali tyle samo,dalej coś przerywa jak zimny,może i faktycznie jak pisał Char tej chmurki przy odpalaniu nie widać,w hurtowni zapłaciłem 13zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że miałes wszystko w porządku. Na swoim pasku zauważyłem taką wiudoczną poprawę tylko po pierwszym użyciu ale jak juz napisałem w LT zrobiło to dużą różnice - nie wiem jak w przyspieszeniu ale bo nie jeżdże nim na codzień ale w kulturze pracy silnika było słychac kolosalną różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zalałem ,przejechałem cały zbiornik paliwa i w sumie żadnych pozytywów,pali tyle samo,dalej coś przerywa jak zimny,może i faktycznie jak pisał Char tej chmurki przy odpalaniu nie widać,w hurtowni zapłaciłem 13zł

Bo to wszystko to pic na wodę i fotomontaż. Jak nic się z autem nie dzieje to po kiego lać jakieś wynalazki? To czyści układ paliwowy, również wtryskiwacze, ale też zbornik paliwa, no i przepuszcza cały ten syf (fakt, że rozpuszczony) przez wtryskiwacze i komorę spalania. Rozumiem jeszcze jak ktoś ma problemy z autem, wtedy faktycznie taki zabieg może miec sens (podobnie jak niezbędne naprawy zresztą), ale przy każdym tankowaniu??? Za dużo pieniędzy chyba macie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

remlus, a kojarzysz w aucie coś takiego przynajmniej jak filtr paliwa, który wyłapuje większość stałych zanieczyszczeń? Pozatym nie wiem czy miałeś przyjemność zaglądania do środka zbiornika paliwa. Ja zaglądałem już wiele razy do wielu zbiorników i jakoś prawie nigdy nie znalazłem tam żadnego syfu, szlamu itp. Większosć zbiorników innych ludzi w tym i mój w obecnym jak i w poprzednim aucie poporostu lśniły czystością. Nasze paliwa nie mają zanieczyszceńw postaci osadów tylko mają poporostu słaby skład chemiczny jednak nie powodujący odkładania czy osadzania sie zanieczyszczeń na dnie czy ściankach zbiorników paliwa. Szanowni koledzy, zanim rozpowszechnicie jakiś mit to zastanówcie sie czy mówicie prawdę lub przynajmniej czy się z nią rażąco nie mijacie.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nic się z autem nie dzieje to po kiego lać

 

dzieje się bo przeywa jak zimny

 

ale przy każdym tankowaniu??? Za dużo pieniędzy chyba macie!

1 raz na 10000km zaleca producent,to nie przy każdym,13zł to w/g ciebie duża kasa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelb6, a pompki masz full sprawne? takie przerywanie widzialem w dieslu i byla to wina zawieszajacego sie wtrysku [nie wiem jak to sie ma do pompek :] ]. no i jeszcze kwestia wtrysku sterujacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CBR

Ja wczoraj wlalem zobaczymy co to da. Juz jednak zauwazylem, ze silnik po nocnym postoju jakby ciut szybciej zaskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zalałem ,przejechałem cały zbiornik paliwa i w sumie żadnych pozytywów

 

chciałeś Paweł więcej koni :zdziwko: w Twoim przypadku to chyba ich nie brakuje :oczami:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
remlus, a kojarzysz w aucie coś takiego przynajmniej jak filtr paliwa, który wyłapuje większość stałych zanieczyszczeń? Pozatym nie wiem czy miałeś przyjemność zaglądania do środka zbiornika paliwa. Ja zaglądałem już wiele razy do wielu zbiorników i jakoś prawie nigdy nie znalazłem tam żadnego syfu, szlamu itp. Większosć zbiorników innych ludzi w tym i mój w obecnym jak i w poprzednim aucie poporostu lśniły czystością. Nasze paliwa nie mają zanieczyszceńw postaci osadów tylko mają poporostu słaby skład chemiczny jednak nie powodujący odkładania czy osadzania sie zanieczyszczeń na dnie czy ściankach zbiorników paliwa. Szanowni koledzy, zanim rozpowszechnicie jakiś mit to zastanówcie sie czy mówicie prawdę lub przynajmniej czy się z nią rażąco nie mijacie.

 

HHA

Paliwo nie jest czyste, bo po co w takim razie filtr paliwa? A co się dzieje z tym wszystkim co zatrzymało się w filtrze paliwa po dodaniu tych detergentów? Rozpuszcza się to i płynie sobie dalej. Gdyby paliwo było czyste jak piszesz, to czyszczenie wtryskiwaczy mijałoby się z celem, więc po co dolewać jakieś tam STP? Mogę zrozumieć stosowanie tego w silnikach w których są jakieś problemy, ale tak? A jeszcze, jak tu ktoś pisze że chce dwa różne wlać "na wszelki wypadek". Co do zbiorników paliwa to faktycznie z reguły wyglądają jak wylizane :). Ja chyba wogóle jestem przeczulony na punkcie wszelkich podobnych patentów, może dlatego, że kiedyś (za namową mechanika!) wlałem do starego silnika jakiegoś motor doctor i zapaprałem go tym tak, że nijak nie chciał odpalić. Generalnie lubię "podyskutować" :hyhy: chociaż to może czasem denerwujące, ale myślę że dzięki takiej wymianie poglądów jak ktoś troszkę myśli to właściwe wnioski o temacie wyciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remlus,

Ales sie chlopie uparl.Skoro ludzie pisza ze to im pomaga to po co sie wcinasz??I czytaj dokladnie bo nikt tu nie chcial lac dwoch preparatow na raz tylko sie pytal czy mozna pomieszac.A ze mechanik wlal Ci gestego jak smola MotoDoktora do silnika z malucha na wykonczeniu to juz calkiem inna sprawa i inny srodek :[:[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

souler, mam 143000km przebiegu no i nie wiem czy pompki, musze podpiąć kompa i sprawdzić

Szklana, myślałem że się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zalałem i ja. Niestety na mojej wiosce STP nie znalazłem, i kupiłem 50 ml K2 do czyszczenia wtryskiwaczy (po Waszych pozytywnych wypowiedziach nie chciało mi się czekać na przesyłkę STP z allesdrogo). Środek kosztował całe 6 PLN, na 40-80 litrów. Mi się wlała prawie cała buteleczka a zatankowałem tylko 23 litry... :przestraszony: Będą wtryskiwacze lśnić :rotfl: A tak na poważnie to nadmiar chyba nie zaszkodzi, zwłaszcza że w baku jeszcze conieco było. Autko ma prawie 270k nakręcone, ja je mam od jakiegoś 1000 km, więc nie wiem czy jakąś różnicę zauważę, ale jeżeli tak to naturalnie bazgrnę tu jeszcze jakiś wpis.

POZDRAWIAM :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
souler, mam 143000km przebiegu no i nie wiem czy pompki, musze podpiąć kompa i sprawdzić

Szklana, myślałem że się uda

 

Oj Paweł muszę sprowadzić Cię na ziemie i stanąć z Tobą na kresce :cwaniak:

zobaczysz co znaczą 100 i 1kucyk :rotfl:

 

P.S. "Sory wszystkich za mały :offtopic: "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

trzy dni temu wlałem do mojego auta,wczoraj rano -11 zapalił dosłownie od dotyku :ok: i jak na razie mam dobre odczucia motor jakby przycichł.

POZDRAWIAM :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności