Skocz do zawartości
Gość baxter007

centralny zamek bez pilota... jak dorobic pilota

Rekomendowane odpowiedzi

mkamon, sprawdz czy twój Votex to na pewno alarm. Bo ja miałem tylko centralny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkamon
mkamon, sprawdz czy twój Votex to na pewno alarm. Bo ja miałem tylko centralny.

 

hmm .. ja mam dwa przyciski ... w samochodzie w drzwiach obok dzyndzka drzwi otwarte/zamkniete ma diode wigającą, światla mi migają przy uruchomieniu lub zamknięciu . .. wiec teraz to juz nie wiem co mam :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem dwa przyciski do centralnego i kierunki też mrugały a dioda migająca przy drzwiach to od immo jest. Chyba, że masz jeszcze jakąś inną diodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze opcja kolegi Tomaczak'a jest stosunkowo tania niezaleznie co sie ma/mialo w aucie. na pewno jest tansze niz dorabianie pilotow w kluczyku orginalnych i dowiadywaniu sie co tam dokladnie w aucie bylo i jak to teraz przywrocic w jakis sposob. jak do mnie dojdzie ten sterownik i go zamontuje to dam znac czy jestem zadowolony (sadze ze jesli bedzie dzialalo to bede:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przewertowałem forum w każdy mi znany sposób i nigdzie nie doszukałem się informacji o wersji modułu komf. zaczynającej się od 3B0

Jedynie moge dodać,że posiadam moduł komfortu o nr:3B0 959 796 P i ten moduł fabrycznie obsługuje centralny zamek z pilota w kluczyku

sorki za jakość :]

pict0016jh9.th.jpg

 

pict0027pw8.jpg

By marek664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkamon
też miałem dwa przyciski do centralnego i kierunki też mrugały a dioda migająca przy drzwiach to od immo jest. Chyba, że masz jeszcze jakąś inną diodę.

 

 

no to sie zgadza ... to mam tylko centralke .. ... robiles cos z tym ?? czy dalej masz to samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkamon, załozyłem alarm i dodatkowe zabezpieczenia ale nie z allegro. Nie zostawiał tego bo szkoda fury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marek664 no to masz ten sam moduł tylko z inną literą na końcu. Ja mam K. W kluczyku raczej na pewno nie miał pilota bo mam 2 oryginalne kluczyki do niego. Jedyna opcja że był osobno.:confused:

 

Hmmm apropo, kolego tomczak a czy to ma jakieś znaczenie czy mój moduł komf. obsługuje pilota czy nie, jeśli chce wrzucić tego zamstera? Bo w sumie to racja że nie ma co się pieprzyć z dorabianiem jakiś pilotów, wrzuciłbym tego zamstera i po sprawie. Zastanawiam się tylko czy jak w tym module już jest obsługa pilota, czy nie wyniknie z tego jakaś kiszka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fb3

ja również dołaczam się z prośbą o info nt modułów komfortu,

mam z rocznika 1998 z odzielnym pilotem na wężyku, tzn ponoć był z takim pilotem bo się zgubił i potrzebuję info czego szukać, czy wogóle mój moduł obsługuje pilota ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadisadi , to nie ma znaczenia, otworz szyby i zamknij go z kluczyka ale przytrzymujac w pozycji zamkniecia, jesli zaczeni domykac szyby (a tak pewnie bedzie) to zamster wystarczy zebys mial tez i domykanie szyb.

 

 

fb3 , pewnie auto sciagane i pewnie jest z jakiegos autohandlu z zagranicy, nie zgubil sie oryginalny kluczyk z pilotem tylko to dzila tak ze wlascicel oddajac auto w komis daje zawsze zapasowy klucz, jak ktos kupi to dolaczaja drugi kluczyk tylko u nas zazwyczaj nikt sie tym pierwszym kluczykiem nie przejmuje wiec dostajesz tylko ten zapasowy.

98 rocznik powinien obslugiwac pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zamawiam dzisiaj zamstera i będę się bawił, on się jakoś koduje na oryginalne immo z passka? Tak w ogóle to widzę że mają też scyzoryk w ofercie pilotów, i można sobie grociki wybrać jakie trzeba :) Nie wiecie ile kosztuje dopiłowanie grocika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie duzo ale pamietaj ze masz immo:) bedziesz nosil 2 kluczyki? 1 otwieral 2 odpalal? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhmmmm no właśnie myślałem, że te pilociki jakoś się pod immo dopasowują, coś na zasadzie dopasowania czystej pestki, ale to tylko moje domysły, bo skoro jest tak jak mówisz to wzięcie scyzora nie ma żadnego sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się w AMT że w tym scyzorku jest możliwość wrzucenia pastylki z immo. Teraz pytanko, czy z mojego zwykłego kluczyka, takiego z diodką, wyciągnę tą pastylkę? Dzisiaj go rozłożyłem i oprócz tej całej "instalacji" do diody jest w rogu kluczyka taka malutka kapsułeczka, to jest pewnie ta cała pastylka, jak ona jest podłączona? Można ją poprostu wyjąć i przełożyć:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadisadi Pastylka sama w sobie nie jest nigdzie połączona ona siedzi w kluczyku. Możesz ją wyjąć tylko ostrożnie. Z jednej strony będzie łatwiej się wyciągać, Naciśnij i zobacz z której.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhym to jest dobrze :D Zamawiam dzisiaj zamstera ze scyzorem, czyli ta pastylka to coś w rodzaju RFID, zawsze mnie to zastanawiało, ale myślałem że to jakoś z grotem jest spięte, głupota :cool:

 

Nakonr a nie wiesz gdzie w Toruniu dopiłują mi ładnie grocik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadisadi Jest kilka punktów np. kometa dawny "geant"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli to zwykłe dorabianie kluczy, żadna tam filozofia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sasadi, transponder (czyli ta pastyleczke) z kluczyka mozna przerzucic, nie jest ona z niczym polaczona jak juz kolega wczesniej wspomnial, tylko upewnij sie ze bedziesz mial gdzie to wrzocic w nowym kluczyku.

i popatrz dokladnie na ten kluczyk zanim kupisz bo spotkalem sie z wieloma i powiem Ci szczerze ze te podroby padaja jak muchy, ba oryginalne czesto sie psuja a co dopieo podrobki tych kluczykow. sprawdz wiec dokladni jak to zrobuone jest zebys znow z jakis czas nie przerzucal:)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc, zamówiłem już zamstera z tym scyzorem, nie wiem jak jest wykonany ale nie mogłem się oprzeć :D No cóż miejmy nadzieję że nie będę się musiał uczyć na błędach. Dzisiaj pogrzebałem w moich kluczkach i chciałem wydłubać tą cholerną pastylkę, ale jest przyklejona, nie chcę jej rozpieprzyć, idę walczyć dalej :592::592::592:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności