Skocz do zawartości
Gość baxter007

centralny zamek bez pilota... jak dorobic pilota

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłeś pilota "scyzoryk" czy sterownik od centralnego, czy obie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam ze może i nie na temat ale dopiero zaczynam

Mam pytanie kupiłem 2 dni temu B5 ( 3B ) 1.8 20v 125km 2000r i chodzi mi o tą kontrolkę diodę miałem problem z zamkiem i kluczykiem ,zamek naprawiony kluczyk scyzoryk zero reakcji-pilota . Od tego czasu dioda cały czas miga wraz z kierunkami brak syreny , i tak co jakiś czas .auto normalnie mogę odpalić jeździć ale dioda miga i kierunki co może być nie tak bardzo proszę o pomoc i co to za dioda .zdjęcie diody w kółku jest ona umieszczona koło radia i sterowania climatronic po lewej stronie .

Dziękuje za odpowiedzi

 

 

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

 

Nazwa: Volkswagen_Passat_B5_Cockpit.jpg

Wyświetleń: 1

Rozmiar: 113.0 KB

ID: 141390Volkswagen_Passat_B5_Cockpit.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pytanko

Kupiłem sobie sterownik centralnego zamka za 140zł scyzoryk pilot na nim 3 przyciski LOCK, UNLOCK, i otwarcie bagażnika.

Pytanie mam jak to podłączyć w internecie znalazłem poradę dotyczącą podłączenia tak by działało tylko zamykanie i otwieranie. Chcę zrobić tak by działało wszystko i zamykanie, otwieranie, kierunkowskazy przy zamykaniu i klapa otwierana osobno, da się tak to podłączyć?

 

zapodaj jakieś fotki albo link do sklepu bo nikt nie powróży z fusów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pytanko

Kupiłem sobie sterownik centralnego zamka za 140zł scyzoryk pilot na nim 3 przyciski LOCK, UNLOCK, i otwarcie bagażnika.

Np. http://forum.vw-passat.pl/threads/41346-sterownik-centralnego-zamka?p=407451&viewfull=1#post407451

http://forum.vw-passat.pl/threads/41346-sterownik-centralnego-zamka?p=407972&viewfull=1#post407972

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

.

.

.

co to za dioda
To LED od dołożonego(nieoryginalnego) urządzenia. Pewnie alarm itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Passata ze sterownikiem centralnego zamka Tytan DSP300-Pxxx i chciałbym się go pozbyć a powrócić do oryginalnego pilota w kluczyku tylko nie wiem jak się do tego zabrać, jak to zrobić? I w Vag-com pokazało błąd kluczyka, że nie oryginalny czy jakoś tak. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam ze temat dalej przywrócę ale czy ktoś z Państwa mógłby mi podać jak krowie na rowie jak i w jakie kabelki podpiąć sie z sterownikiem amt zamster plus do passata b5 2000r sedan.Góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Kuiłem sterownik Mikroster K185 i chcę  go podłączyć.Proszę o pomoc. Który przewód w drzwiach odpowiada za otwieranie a który za zamykanie  zamka?

Edytowane przez rokefeler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2017 o 11:45, rokefeler napisał:

Witajcie. Kuiłem sterownik Mikroster K185 i chcę  go podłączyć.Proszę o pomoc. Który przewód w drzwiach odpowiada za otwieranie a który za zamykanie  zamka?

Sprzedający nie dał Ci instrukcji? Poszukaj schematu do swojego auta, nikt za Ciebie nic nie zrobi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że producent załącza instrukcje montażu do każdego samochodu i zna kolory instalacji w każdym aucie? Czy nabijasz tylko posty?Jest tylko ogólna informacja który pin sterownika zamyka a który otwiera zwierając do masy. Sam sobie poradziłem.dzięki za bezcenne rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2017 o 19:27, rokefeler napisał:

Uważasz że producent załącza instrukcje montażu do każdego samochodu i zna kolory instalacji w każdym aucie? Czy nabijasz tylko posty?Jest tylko ogólna informacja który pin sterownika zamyka a który otwiera zwierając do masy. Sam sobie poradziłem.dzięki za bezcenne rady.

Montowałem takie centralki kilka razy i zawsze była instrukcja do poszczególnych aut od sprzedawcy. Sprzedawca brał od producenta. Jeśli producent nie daje czegoś takiego, to być może można spodziewać się pożaru. 

W kwestii Twojego biadolenia - zamiast poszukać zadałeś od razu pytanie(które było zadane milion razy) na pałę po to, żeby poradzić sobie samemu i nie pomóc innym którzy czytają pierwsze i ostatnie strony. To kto tak właściwie jest tym złym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot jest bardo dobrej firmy i wyobraź sobie że istnieje coś takiego jak bezpiecznik. Dyskusja z tobą jest tak jałowa że nawet nie powinienem reagować na twoje nabijanie postów. Ale dam ci jedną szansę. Wyobraź sobie że szukałem, ale może ty wskażesz mi post w którym jest odpowiedź na moje pytanie. Rozmowa z toba to zwyczajnie strata czasu. Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności