Skocz do zawartości
robertcio

podgrzewane lusterka??

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, skracasz żywotność mat. Lepiej używaj jak musisz, w innym przypadku zostawiaj na P lub L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz, skracasz żywotność mat. Lepiej używaj jak musisz, w innym przypadku zostawiaj na P lub L

OK. Dzięki za konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to: mam podgrzewane lusterka, maty są, instalacja jest a bezpiecznika brak.

Według opisu na kartce gdzie powinien być jest pusto i nawet styków nie ma. Zaraz bede mierzył prąd przy lusterkach no ale dziwna sprawa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie to sie chyba same grzeja od tak .... ale tylko jak jest chlodno ... i nie wazne czy mam na L czy na P ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na to: mam podgrzewane lusterka, maty są, instalacja jest a bezpiecznika brak.

Według opisu na kartce gdzie powinien być jest pusto i nawet styków nie ma. Zaraz bede mierzył prąd przy lusterkach no ale dziwna sprawa....

 

może ktoś dokładał elektrykę luster i zamiast wykonać podłączenie w skrzynce bezpiecznikowej jak nakazała fabryka podpiął się instalacją tam gdzie znalazł + po zapłonie

choć z drugiej stronie to chyba wszystkie b5 miały elektrykę luster???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fabryczna instalacja. Sprawdziłem, prąd jest więc przełącznik działa i jest ok więc pewnie pozostaje wymienić maty grzewcze. Według mnie one nie działają bo wkłady nie robią się ciepłe i nieodparowywuje z nich woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te schematy bezpieczników to nie do końca ukazują prawdę. U mnie też parę rzeczy się nie zgadza z opisem, chodź by wyżej wymienione grzanie lusterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, podłącze sie pod temat. A mianowicie chcę kupić maty grzewcze(jakieś standardowe) o wym. 140x80 do paska 2000r Bedą pasowały??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanko jaki ma być mocny bezpiecznik od podgrzewania lusterek w pasku ? Mam tak samo jak któryś kolega wcześniej, wszystko jest tylko nie ma bezpiecznika na swoim miejscu i nie wiem jaki wsadzić... ile A ?

 

Dzięki, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg rozpiski to powinien być 30A na 26 miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

sprawdzę jutro i zobacze czy działają...

 

Pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mojej rozpiski miejsce nr 26 to jest ogrzewanie tylnej szyby i tam mam wsadzony 30A ! A podgrzewanie lusterek jest na pozycji nr 9 i nic tam nie miałem włożone, dałem 15A, ale nie grzeją, nie wiem co jest :/ Do regulacji lusterek mam ten mały joystick i ustawiam go na grzanie.

 

Może ktoś miał taki problem i go jakoś rozwiązał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mojej rozpiski miejsce nr 26 to jest ogrzewanie tylnej szyby i tam mam wsadzony 30A ! A podgrzewanie lusterek jest na pozycji nr 9 i nic tam nie miałem włożone, dałem 15A, ale nie grzeją, nie wiem co jest :/ Do regulacji lusterek mam ten mały joystick i ustawiam go na grzanie.

 

Może ktoś miał taki problem i go jakoś rozwiązał ?

Poczytaj tu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4451&highlight=maty+grzewcze

i tu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4875&highlight=wymiana+mat+lusterkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a czy każdy Passat b5 ma podgrzewane lustra?? mam passka z 15.12.97r elektryczne lustra są ale nie wiem czy podgrzewane?? do sterowania mam nie ten wystający joystick tylko płaskie guziki w kształcie kółka i teraz nie wiem czy mam cos zepsute czy po prostu nie mam podgrzewanych luster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a czy każdy Passat b5 ma podgrzewane lustra??

Każdy ma.

do sterowania mam nie ten wystający joystick tylko płaskie guziki w kształcie kółka i teraz nie wiem czy mam cos zepsute czy po prostu nie mam podgrzewanych luster

Powinne grzać jak włączysz ogrzewanie tylnej szyby. A nie grzeją bo masz pewnie spalone maty.

Poczytaj to http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4875

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji jakby ktoś potrzebował - nie ma sensu bawić się i zamawiać maty z Allegro w cenie ok.8 pln + przesyłka. Ja kupiłem w Inter Cars cały wkład lustra juz z matą za 22 pln ( strona kierowcy ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki w takim razie wezmę się za to i sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz sam do konca nie wiem jak mam to rozumiec, w moim pasku mam elektryczne lusterka mam dzoistyk na L P i na grzanie ale nie grzeja sprawdzilem bezpieczniki i pod 9 nie ma nic nawet stykow czyli mam rozumiec ze za podgrzewanie lusterek odpowiada bezpiecznik 26 razem z tylnia szyba tak?? to by bylo troche dziwne bo jak wszystko jest fabrycznie to czemu nnie ma tego bezpiecznika 9 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo jak jak Ty "Radkowski" i nie wiem co mam zrobić. Tzn. nie zaglądałem dokładnie czy mam styki pod 9, ale wsadziłem tam bezpiecznik 15A i nie grzeją. A raczej nie mam spalonych mat, bo lewy wkład nawet wymieniałem nie dawno i kupowałem podgrzewany :D Nie wiem co jeszcze można sprawdzić :/

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest dokladnie z podgrzewaniem lusterek w pasku z Dżojem płaskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności