Skocz do zawartości
topek

Jak i jaka plyte skutecznie wypalic dla MCD/MFD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patryk2805

Witam, mam problem z wgraniem nowych płyt nawigacyjnych. Posiadam nawigacje MFD2 DX (przycisk ESC po prawej stronie).

 

Próbowałem zarówno aktualizować firmware jak i nagrywać od razu nowe mapy. Krok po kroku jak było opisywane, na kilku nagrywarkach i za każdym razem mam komunikat że nie może odczytać płyty CD.

 

Może jest ktoś z Podkarpacia żeby mi z tym pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek19820

Witam, probowalem nagraj plytke clonecd oczywiscie chyba z 6 plyt juz zepsulem:P bo probowalem na wszystkie sposoby:P i mialbym ogromna prosbe jakby mi ktos krok po kroku napisal co trzeba wciskac i co trzeba wybrac a zeby nagrac plyte, z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
probowalem nagraj plytke clonecd oczywiscie chyba z 6 plyt juz zepsulem bo probowalem na wszystkie sposoby i mialbym ogromna prosbe jakby mi ktos krok po kroku napisal co trzeba wciskac i co trzeba wybrac a zeby nagrac plyte,
co do samego nagrywania to poszukaj bo chyba nawet w tym temacie jest jak nagrać ale jeszcze musisz być pewny czy masz odpowiednia nagrywarkę bo nie na każdych się da nagrywać tak aby czytały navi

 

na szybko znalazłem to

Wypalamy w CloneCd z jak najmniejszą prędkością... Przed wypaleniem umieszczamy plik *.ccp w katalogu C:/Program Files/SlySoft/CloneCD/Profiles..i tym profilem wypalamy plytkę..
Edytowane przez Adam204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, probowalem nagraj plytke clonecd oczywiscie chyba z 6 plyt juz zepsulem:P bo probowalem na wszystkie sposoby:P i mialbym ogromna prosbe jakby mi ktos krok po kroku napisal co trzeba wciskac i co trzeba wybrac a zeby nagrac plyte, z gory dziekuje i pozdrawiam

kolego ja zmarnowałem 5 płytek jakwypalałem do swojej navi w b5fl i nagrało sie dopiero na innej nagrywarce/ laptopie za piewszym razem. Więce raczej zmień nagrywarke tak jak kolega napisał

 

co do samego nagrywania to poszukaj bo chyba nawet w tym temacie jest jak nagrać ale jeszcze musisz być pewny czy masz odpowiednia nagrywarkę bo nie na każdych się da nagrywać tak aby czytały navi

 

na szybko znalazłem to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc jak ktos chce moge nagrac najnowsze mapki PL CZ DE + polskie MENU WSZYSTKO Z LEKTOREM PL JAK COS PW tel 725514687

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Koledzy był by któryś taki dobry i przesłał mi płytkę z mapami polski 2013 - 2014 na mfd 2 cd, zmarnowałem już 10 płyt i nic laser wyczyszczony spolszczenie radia poszło ale mapy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość audi a6

mozesz wysłac na [email protected]

 

 

 

 

clone cd sciagnij z netu .Profil mogr ci wyslac mailem(trzeba ko wkleic tam gdzie zainstalowal sie clon w folderze profiles).A obsługa tego programu jest banalna wybiera sie tylko profil i predkosc zapisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Koledzy był by któryś taki dobry i przesłał mi płytkę z mapami polski 2013 - 2014 na mfd 2 cd, zmarnowałem już 10 płyt i nic laser wyczyszczony spolszczenie radia poszło ale mapy nie.

 

Nie ma problemu kolego,mam kilka wypalonych na stanie :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Posiadam radio VW MCD lecz brakuje w nim płyty do navi :/ Czy istnieje możliwość ściągnięcia mapy z netu i nagrania jej żeby navi ruszyła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artrekxd123

Witam!

Jest to mój pierwszy post na tym forum. Mianowice mam problem z nawigacja w samochodzie ojca. Wiec przejde do rzeczy, samochód do passat b6 2.0 tdi rok produkcji 2012

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0b62b32af7662b2.html

Jest lektor niemiecki, nawigacja działa tylko na terenie Polski, na terenie Niemiec niestety chyba brak map. Co w takiej sytuacji moge zrobic aby wgrać polskiego lektora ( język polski jest) oraz mapy na Niemcy?

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ sam nie mogłem znaleźć rozwiązania, do wcześniejszych modelów znalazłem ale nie wiem czy one są aktualne pod ten. Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam!

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, podać link do innego tematu (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto by okreslic chociaz jaka nawigacja siedzi w aucie, ciezko cokolwiek wrózyć bez informacji o czym mamy wróżyc

 

podaj wiecej info nt nawigacji, napewno CI pomozemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam dosyć ciekawy przypadek. Jedna z wypalonych płytek (mapa 2013-2014) działa dobrze w jednym samochodzie (w MFD) a z kolei w drugim już nie, pokazuje komunikat o nieoryginalności płyty. Ale w tym drugim działa dobrze płytka sprzed kilku lat (też kopia). Wiecie o co może chodzić i co może być nie tak w przypadku tego drugiego samochodu i MFD? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczyść laser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mapy/płyta (kopia) sprzed kilku lat działa to wątpię żeby to była kwestia wyczyszczenia lasera.

Pewnie będzie trzeba spróbować nagrać kolejną płytkę/płytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

kupiłem Passata 2004 rok z nawigacją MCD i chciałem się dowiedzieć jak mogę albo od kogo załatwić sobie aktualną płytkę do nawigacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym zadać kilka pytań na temat automapy 2014 r do Passata B5 FL z Navi MFD.

Czy jest ktoś w posiadaniu takiego pliku lub płyty a jeżeli tak to chciałbym zapytac jak mógłbym ją dostać chyba że jest to płatna usługa to ew. jaki by był koszt takiej usługi ?

Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam Mateusz

Edytowane przez mrrozenhal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Wreszcie temat nagrywania płyt z nawigacją ogarnięty. W moim przypadku z nagraniem płyty poradziła sobie nagrywarka LG GCE-8526B. Nagrywałem na różnych płytach. Profil Safe disc oraz data CD nie miały w moim przypadku znaczenia bo na obydwóch się nagrała. Teraz wszystko śmiga jak należy na MFD w Passacie.

 

Pozdrawiam wszystkich i dzieki za rady;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowym posiadaczem vw passata 2003 r 1.9 tdi i chetnie przyjmę płytki z oprogramowaniem do nawigacji MCD.

 

Pomożesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam mapy do navi MFD całej europy. Może ktoś pomóc i podesłać jakiś link na pw albo maila [email protected]. Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłby ktoś skłonny nagrać mi po 2 kopie map PL/CZ oraz DE ??? Zmarnowałem już z 50CD różnych marek i nic, a obecne mam już tak porysowane że przestało je czytać (komunikat o braku oryginalności). Laser przeczyszczony lecz nic to nie dało.

 

Proszę o ewentualne wiadomości poprzez PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności