Skocz do zawartości
topek

Czy dolozenie chromow jest skomplikowane i drogie?

Rekomendowane odpowiedzi

Mapet przekadaj,po jakiego grzyba nowe kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze jednak bledne numery bo u mnie i w katalogu doszedlem ze są ;) :

 

3B9 807 459 oraz 3B9 807 460

 

 

czyzby kosztowla ona 150zl?

 

http://img145.imageshack.us/img145/9721/skanuj0002fe5.jpg

--- scalone ---

Mapet przekadaj,po jakiego grzyba nowe kupowac

chyba tak zrobie ale pytam asekuracyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze jednak bledne numery bo u mnie i w katalogu doszedlem ze są :

 

3B9 807 459 oraz 3B9 807 460

 

jasne że tak :D czeski błąd już poprawiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AVB

Listwy z chromem na drzwi zamawia sie pod numer lakieru ponieważ serwis sprzedaje polakierowane fabrycznie. Zaślepki do relingów na tył i przód (4 szt) to koszt ok. 130 PLN w serwisie. Co do ceny samych relingów, hokei na przód i tył to ceny sa różne ale na Allegro skompletowałem wszystko za 1100 PLN w tym listwy na drzwi za 200 PLN tylko muszę przelakierować bo każda jest w innym kolorze ale za to sa nowe dzieki czemu beda dobrze przylegać bo z używkami odklejanymi różnie bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Orientuje się ktoś jaki jest koszt listw chromowanych( na zderzaki i drzwi) do sedana w ASO??Domyslam się że nie jest to mała kwota ale chciałbym wiedzieć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Orientuje się ktoś jaki jest koszt listw chromowanych( na zderzaki i drzwi) do sedana w ASO??Domyslam się że nie jest to mała kwota ale chciałbym wiedzieć.

Pozdrawiam

na zderzaki 1000-1200,a na wszystkie drzwi ok 600-700zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po rabatach wyjdzie około 1500zł. Wiec szkoda pchać się i szukać używki. A powiedz mi jeszcze jest jakaś róznica w cenie miedzy zwykłą listwą a listwą USA na zderzaki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

listwa usa ma otwor na obrysówke

sam chrom jest taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pilne pytanie. Możecie mi powiedzieć czy te listwy chromowane na drzwi są takie same w kombii jak i sedanie?? Chodzi mi o drzwi tylne, bo jak wiadomo drzwi przednie są takie same.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje opinii. Udało mi się zebrać do sedana listwy chromowane i wszystkie w kolorze czarnym. Jak myslicie zostawić te listwy czarne i tak jak mam założyć czy malować w kolor auta?? Dodam że kolor to ciemnozielony metalik. Nawet to czarne zgrywa się z kolorem i tymi plastykowymi dodatkami na dole drzwi i zderzaków bo one też sa czarne. Jak uważacie??

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak myslicie zostawić te listwy czarne i tak jak mam założyć czy malować w kolor auta??

 

no co ty pewnie ze malowac.. bo bedzie to wygladac z daleka jak chromy z tesco na metry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale np. kolega pro rider ma czarne tylko bez chromów i muszę powiedzieć że naprawdę nieźle to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci sie podoba to czego nie zakładasz w takim kolorze jakim masz? załóż chociaż na zderzaki to sam stwierdzisz czy Ci sie podoba czy nie i ewentualnie wrzucisz foty na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malować ,no co ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel2931

Kupilem listwy chromowane,nie są orginalnę,mają 9mm.Takie tanie ale do samochodu:-)gdzie najlepiej je przykleić?? w jakim mjejscu??passat b51999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupilem listwy chromowane,nie są orginalnę,mają 9mm.Takie tanie ale do samochodu:-)gdzie najlepiej je przykleić?? w jakim mjejscu??passat b51999

 

jeśli o mnie chodzi to ja bym nigdzie takich nie przyklejał

tylko oryginał ale zrobisz jak uważasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupilem listwy chromowane,nie są orginalnę,mają 9mm.Takie tanie ale do samochodu:-)gdzie najlepiej je przykleić?? w jakim mjejscu??passat b51999

 

na kredens w pokoju chyba tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na czoło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej na czoło :D

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i zamiast stringów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności