Skocz do zawartości
topek

Czy dolozenie chromow jest skomplikowane i drogie?

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz ,teraz mam jeszcze inne zmartwienie,przyj#*łem tylnym zderzakiem w latarnie,w sumie nie mocno,ale chyba od razu pomaluje zderzak tylni,po świętach już coś z tym robie bo niedługo moje obrysy się zepsują od leżenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhih....kurde ładne cacko...kupuj felgi, bo te 16" średnio pasują do chromów(tzn. pasują super, ale nie o to chodzi) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to czekam na szczęśliwe rozwiązanie :D znaczy na synka bo już termin sie szybko zbliża ;)

 

Paweł, to pomaluj od razu drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poglatuluje jak się rozwiąże i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce założyć sobie listwy chromowane od passata 3BG do 3B w sedanie. Chodzi mi o listwy na drzwi i w koło szyb.

 

1. Czy z listew drzwiowych można jakoś ściągnąć tą liswe chromowaną bo chce dać je do lakiegowania i nie wiem czy da się to zdemontować czy tak lakierować ?

 

2.Czy z szybki trójkątnej z tyłu da się zdemontować samą uszczelke czy nie .Ponieważ musze kupić te szybki z listwą chromowaną a słyszałem że w modelach 3Bg jest inny kolor szyb a ja mam zielone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Czy z listew drzwiowych można jakoś ściągnąć tą liswe chromowaną bo chce dać je do lakiegowania i nie wiem czy da się to zdemontować czy tak lakierować ?
tak :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy z listew drzwiowych można jakoś ściągnąć tą liswe chromowaną bo chce dać je do lakiegowania i nie wiem czy da się to zdemontować czy tak lakierować ?

 

Da sie, ale ten chrom jest bardzo delikatny, ja bym proponował dobrze dokładnie okleić i lakierować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da sie, ale ten chrom jest bardzo delikatny, ja bym proponował dobrze dokładnie okleić i lakierować.
z tym sie zgodze bardzo...dobrze wprawiony lakiernik poradzi sobie z nimi bez problemu. Pamiętaj, że ta listewka nie występuje jako oddzielny element w ASO!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na pierwsze pytanie już mam odpowiedź , to znaczy te listewki są przyklejone ?

 

Teraz pozostał problem z szybką trójkątną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to znaczy te listewki są przyklejone ?
tak, na taką samą taśme jak listwy do karoserii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktos wie jak jest z tymi szybkami do sedana.Ponieważ musze wymienić te szybki trójkątne na takie z chromem od wersji 3BG i wyczytałem gdzieś na forum że 3BG ma inny kolor szyb. Czy ta uszczelka jest przyklejona do szyby czy nie bo tak to bym przełozył uszczelke na swoja szybe. Może to głupio troche wygladać jak 2 szyby będą miały inny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty, szyby są takie same,chyba że kupisz przyciemnione fabrycznie,uszczelka chyba jest z szybą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego pawelb6 za odpowiedź . Teraz tylko musze znaleźć takie szyby w dobrej cenie i zakładam chromy do mojego 3b.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chromy na tej aukcji kolego sa do Paska B6 a nie b5 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanarek30 proszę cię ,zanim napiszesz to przeczytaj dokładnie opis aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tego gościa i pomylił roczniki bo zdjęcie jest do nowszego passata B6 (od 2005). Ale dziękuje za zinteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko jak bede mial chromowane listwy z obrysowkami.jak jest z zalozeniem tych obrysowek.czy trzeba sciagac zderzaki i robic dziury w zderzakach aby przeprowadzic kable?pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ,dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym wycinaliscie te otwory i gdzie dokladnie bo jakbym w zlym miejscu wywiercil to nie zaloze pozniej listwy.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności