Skocz do zawartości
topek

Czy dolozenie chromow jest skomplikowane i drogie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Podobaja mi sie passaty w wersji highline, gdzie relingi sa chromowane i sa takie cienkie paseczki w zderzakach z chromu (cos jeszcze?).

Gdzies mozna kupic taki chromowy upgrade kit do zwyklego passata? (moj jest czarny :)

A jesli tak jakie opinie o jakosci, bo nie chcialbym jakiegos badziewia i tandety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Orginały to dobra jakość, trwałość i wygląd profi a nie listwy typu meblówka.

Niestety koszt takich listew to nawet 1000zł za komplet z rynku wtórnego. Relingi z drugiej ręki to jakieś 700zł ale i tak trzeba sobie dokupić nowe zaślepki przenich i tylnych mocować bo przy zdejomwaniu urywają się zaczepy. Takie zaślepki nowe w chromie to wydatek od 50zł (2x tył) i 70zł (2x przód).

 

Taki zestaw listew w chromie (variant) to mogę mieć za w/w kwotę jak Cię to tak bardzo kręci ;)

Tylko jak nie garażujesz auta to może się ktoś połasić na takie listwy bo zderzakowe to się ściąga w czasie 10minut a drzwiowe sie odkleja równie szybko.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passaty w wersji highline
no ja mam trendlina z pakietem chrom (oryginał) ;) za tymi listwami popatrz na allegro, jest kilka aukcji, ostatnio widziałem komplet na drzwi za 400pln no ale nie wiadomo jak z tą jakością, do tego musisz mieć listwy na zderzak (hokeje), bo do zwykłych chromów nie dołożysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to prawda żeby dołożyć chrom przy szybach (takie ramki wokół szyby) to trzeba szyby zmienić?? Bo byłem kiedyś w komisie koło salonu VW i gość twierdził że trzeba zmienić wszystko razem z szybami i to koszt koło 3000.

Prawde mówił czy też łgał żeby wcisnąć mi swojego passka????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio widziałem komplet na drzwi za 400pln no ale nie wiadomo jak z tą jakością
\

ten koleś ma orginały za 400zł

a czy to prawda żeby dołożyć chrom przy szybach (takie ramki wokół szyby) to trzeba szyby zmienić??

miałem listwy takie na szyby ale sprzedałem,wyjmuje się stare i wstawia się nowe listwy koszt ok 500-600zł komplet

relingi 600-800zł

a drzwiowe 400-600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio widziałem komplet na drzwi za 400pln no ale nie wiadomo jak z tą jakością
\

ten koleś ma orginały za 400zł

a czy to prawda żeby dołożyć chrom przy szybach (takie ramki wokół szyby) to trzeba szyby zmienić??

miałem listwy takie na szyby ale sprzedałem,wyjmuje się stare i wstawia się nowe listwy koszt ok 500-600zł komplet

relingi 600-800zł

a drzwiowe 400-600zł

 

Witam Pawła :rotfl:

a jak tam nasz projekt z listwami US :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana, cześć ,spoko tył już mam,kupię nowe w serwisie na przód za 400zł za 2 szt i będzie git,chciałem coś takiego ale mam problem z dostaniem w usa bo kolega wrócił do Polski,może przez kogoś się uda.

http://stores.ebay.com/EuroCarLighting-Design-Accessories

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czarne do Twojego Passka byłyby super :ok: Ja narazie czekam, boommax obiecał że spróbuje załatwic z US :zawstydzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie czekam, boommax obiecał że spróbuje załatwic z US :zawstydzony:
:hyhy: Jak nie załatwie do końca października, to już temat odpuszczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis w aso bylem sie dowiedziec o cene-450 funtow + malowanie i montaz :krzeslem:

hmmm zastanawiam sie czy jest sens pakowac w to kase.Wiem autko prezentuje sie zajebiscie bez plastikow ale ta cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jedziesz autkiem do PL-a na święta to tam zdecydowanie wyjdzie cię taniej :ok: bo za malowanie to sobie tutaj krzyczą :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym sek,ze nie jade.Szkoda bo naprawde na te listwy bym z checia sie skusil i dozucil czujniki coafania odrazu ale to kolejne 400.Tyle ze za taka kasa to lepiej cieple kraje pozwiedzac :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topek, dorzuciłem chromy do swojego Paska nawiasem mówiąc za 670zł całość przód za 290zł listwy na drzwi 180zł 4szt. i listwa na tył bo mam sedana - za 200zł wraz ze zderzakiem :rotfl: wszystko igiełka bez rys :] Listwy wyszarpałem na allegro, te na drzwi to mi się udało - gościu miał całe drzwi z listwmi napisałem maila za ile póści same listwy i póścił za 180zeta sam nie wiedział pewnie po ile chodzą tak więc poszukaj na allegro całych drzwi i wysęp tylko listwy może się uda ;) te na przód trafiają się często ale dobrze że nie masz sedana bo tylną szukałem 3 miesiące aż kupiłem z całym zderzakiem tak nawiasem zderzak padło z grosze oddałem ale listwa ok. powodzenia w szukaniu opłaca się bo efekt piersza klasa :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topek, koledzy piszą, że wszystko bezproblemowo, ale jak masz Varianta (a skoro pytasz o relingi to masz :ok: ) to 2 sprawy:

1. tylne szyby (nie w tylnych drzwiach tylko boczne tylne w nadwoziu) musisz wyciąć i wkleić z nową uszczelką bo normalna nie ma rowka do montażu listew. Uszczelka pewnie jako część nie występuje, więc trzeba z szybą.

2.kupując używane relingi sprawdź je dokładnie bo normą jest, że w 3-4 letnich autach są już purchle. Wlaśnie z tego powodu sobie odpuściłem swego czasu relingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis w aso bylem sie dowiedziec o cene-450 funtow + malowanie i montaz :krzeslem:

hmmm zastanawiam sie czy jest sens pakowac w to kase.Wiem autko prezentuje sie zajebiscie bez plastikow ale ta cena...

 

W Polsce koszt jednej listwy na przód w ASO 119zł+chrom 75zł-dzwoniłem dzisiaj :rotfl: oczywiście do malowania :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szklana, cześć ,spoko tył już mam,kupię nowe w serwisie na przód za 400zł za 2 szt i będzie git

 

Paweł czy to będą z wersji US :orany: dzisiaj dzwoniłem do ASO i gościu robił wielkie problemy a na końcu stwierdził, że mam kupic od wersji europejskiej i wyciąc sobie na obrysy :mur::mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to beda us orginalne za ok 200zł komplet chrom + listwa z otworem za 1 szt,do tego obrysówka 50zł,ja jak nieznajde za 2 tygodnie to biore 2 szt i bede sprzedawal swoje europejskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelb6, mówisz o samej listwie z wycięciem na obrys ?? bo ja mam chromy ze swoich i te by raczej pasowały do US ? orientujesz się ile kosztuje sama listwa z otworem na obrysówkę ? przód i tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jjacekkx, przód chyba tyle samo co europejskie coś 120zł + chrom 90zł,ale bez sensu przekładać chrom,bo swoje stare sprzedasz za 200zł,nowe kupisz za 500zł z obrysowką czyli 300zł cię wyjdzie,a jak chrom przełożysz to za żadne skarby nie sprzedasz listew starych bez chromu :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jjacekkx i pawelb6 jak będziecie zmieniać na US proszę pamiętać o mnie odkupię wersje EU :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności