Skocz do zawartości
Gość junczo

Pakiet "KESSY"

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra teraz ja odgrzewam.

Powiedzcie jak wyjąć ze stacyjki kluczyk kessy?

Jak w ogóle używać tego systemu??

Dzisiaj pierwszy dzień sie nim bawie.

Jak wychodzę z auta to dotykam klamki.

Potem jak wracam to dotykam i mrugaja tylko światła ale auto sie nie otwiera.

Potem otwierają sie inne drzwi ale nie kierowcy dopiero za trzecim razem po chwili otwiera sie kierowca.

Jak otworzyć elektryczna klape ??

Nacisnalem na pilocie to tylko sie poluzowala a żeby poszła w górę to musiałem nacisna zamek klapy.

Auto b6 lipiec 2010.

 

 

Kluczyk KESSY (ten w stacyjce) od dołu (lub od góry) ma taki zatrzask wystarczy go przesunąć przytrzymać, i wyjąć kluczyk.

 

Co do reszty nie pomogę mi autko się otwiera i zamyka wzorowo a klapę tylną mam manualną ;(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko bo od niedawna jestem własnie właścicielem autka jak się okazało z systemem KESSY,ale nie posiadam tej atrapy kluczyka. Moje pytanie czy wiecie ile i gdzie można taki otrzymać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro dostaniesz za 50pln, a w serwisie za 118.84 pln numer 3c0837587B, lepiej kupić w serwisie chrom na kluczyku nie będzie porysowany

Edytowane przez TheStig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dobiję się do tematu, coby nowego nie zakładać...

 

Mam problem z Kessy. Mam dwa kluczyki + kess. Kess w stacyjce, drugi klucz w kieszeni - wszystko cacy, ale... Działa tylko na jednym kluczu. Na drugim, w którym dziś wymieniłem baterię, bo myślałem, że to przez nią - nie mogę odpalić. Na MFD mam 'key not found' i tyle. Jak go włożę do stacyjki zamiast kessa, to działa prawidłowo (odpala jeździ itd). Pilot działa też prawidłowo. A z kessy nie chce. Drugi kluczyk działa normalnie...

 

Ma ktoś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kluczyk ktoś dorabiał, do kessy jest inny niż do samochodów bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem numery przed chwilą - są takie same... Ale jak podłaczaliśmy z kolegą z Forum kompa jakieś dwa tyg. temu, to wypluło błąd 'klucz'. Tylko o co to może mu chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś się orientuje czy silniczki szyb z modułami z kessy będą chodziły w paszczaku bez kessy? Dokładnie 3C0959703AB, 3C0959704AB.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99,99% tak,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
99,99% tak,

 

Dzięki Marcin, zaryzykuje. A może jeszcze wiesz czy silniczki sedana i kombi się różnią wg. Etki VW1 to sedan, a VW2 to estate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki szyb ? raczej tez podejdą, sam sterownik możesz wymienić a silnik stary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sterowniki szyb ? raczej tez podejdą, sam sterownik możesz wymienić a silnik stary

 

No tak można, ale zastanawiam się czy np w sedanie szyba nie jest krótsza i nie będzie działać autodomykanie, itp. Po coś chyba zrobili te inne oznaczenia dla sedana i kombi? Nie ma co gdybać łyknę te silniczki i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silnik bez zrobionej adaptacji możne się kręcić i kręcić,. Po to robisz adaptację by zrobic nastwawy krańcowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedzcie mi proszę jak sprawdzić czy mam pakiet Kessy. Nie mam tego "klucza" co się zostawia wsamochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A musisz nacisnąć przycisk na kluczyku, żeby otworzyć samochód, czy wystarczy że masz kluczyk np. w kieszeni i przy podejściu otwiera się sam?

Czy na klamce znajduje cię wypukły prostokąt jak na zdjęciu?

images.jpg

Edytowane przez TheStig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A musisz nacisnąć przycisk na kluczyku, żeby otworzyć samochód, czy wystarczy że masz kluczyk np. w kieszeni i przy podejściu otwiera się sam?

Czy na klamce znajduje cię wypukły prostokąt jak na zdjęciu?

[ATTACH=CONFIG]124673[/ATTACH]

 

musi być I kluczyk w kieszeni I musisz zapac za klamkę .

Łapiąc za kalmkę aktywujesz przez Kessy szukanie kluczyka, i jak znajdzie w zasięgu - to otworzy, jak nie znajdzie - to nie otworzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A musisz nacisnąć przycisk na kluczyku, żeby otworzyć samochód, czy wystarczy że masz kluczyk np. w kieszeni i przy podejściu otwiera się sam?

Czy na klamce znajduje cię wypukły prostokąt jak na zdjęciu?

[ATTACH=CONFIG]124673[/ATTACH]

 

Z tym, że jeśli nie zadziała to wcale nie znaczy, że nie ma pakietu kessy ;) Podstawowa rzecz to ten prostokąt na klamce. Jak jest to albo a) jest kessy, b) ktoś wymienił klamki :D

 

U mnie jest tak, że mam dwa klucze + plastik z napisem kessy. Jak plastik jest w aucie, to wszystko działa elegancko z kluczem nr 1. Niestety klucz nr 2 jest kapryśny i mogę otworzyć auto bez problemu łapiąc za klamkę, ale nie mogę odpalić auta (key not found na MFD). Nikt jeszcze tego nie potrafił rozgryźć, nawet ASO. Oczywiście auto na kluczyku nr 2 odpala, jak jest w stacyjce. Co ciekawe w ASO zakodowali mi oba klucze na nowo i nadal jest to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli samochód by mi się otwierał bez wyciągania kluczyka, to nawet bym nie zadawał pytania. Zastanawiałem się nad tym, co by było jakby był ten "plastik z napisem kessy" w samochodzie. Jednak moje klamki wyglądają zwyczajnie, bez tego "wytłoczenia", i pewnie nie mam tego na wyposażeniu.

 

Oj trzeba było wejść na forum, zanim kupiłem Passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do Was pytanie. Mam u siebie pakiet "Kessy". Obecnie mam dwa kluczyki piloty, ale nie mam tego pilota bezprzyciskowego z napisem "Kessy", który powinien być cały czas w stacyjce. Znalazłem na Alledrogo taki pilot "Kessy" tylko moje pytanie, czy jak go kupię, to bedzie można go zaprogramować żeby pasował do mojego auta ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej "beczki" - jak włączyć zapłon bez uruchamiania auta z pakietem "Key Less Go".

Chodzi mi np o wykonanie testu klimatrocnica (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie z innej "beczki" - jak włączyć zapłon bez uruchamiania auta z pakietem "Key Less Go".

Chodzi mi np o wykonanie testu klimatrocnica (?)

 

Wkładasz kluczyk do stacyjki i wciskasz do połowy. Nie powiem ci czy można to zrobić bez wyjmowania kluczyka z kieszeni - ja nie potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności