Skocz do zawartości
Gość marcin7927

poduszki silnika i skrzyni biegów passat b5 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Orientuje się ktoś może ile kosztuje komplet poduszek do B5 AFN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki kolego :)

Z tego co wyczytałem to każda z 3 poduszek jest inna, czy mógłby ktoś podać kody każdej z nich jakie są w 1.9 AFN ?

Bo nie mam pojęcia jak to zamówić.. a mechanicy lubią sobie za części zgarnąć troochę $$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolo 550zl za komplet corteco lub ok. 1200 za oryginalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplet to 5 sztuk - 4 poduszki i 1 odbój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo z tym, że dochodzą u mnie jeszcze poduszki skrzyni. Mogę dostać po silnik poduchy lemfordera za 250 zł 1 sztuka, a pod skrzynie 200 zł za dwie. Razem wyjdzie 700 zł. Lemforder to już powinno byc porządne. Ale kilku sprzedawców z hurtowni w mojej okolicy polecało poduszki firmy impergom. Mówią, że są dobre i nie mieli jeszcze żadnych reklamacji. Cena za taka impergom to ok 150 zł za jedna. Miał ktoś styczność z tą firmą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poduszki dostaniesz wielu firm, najbezpieczniej jednak corteco lemforder, są dużo korzystniejsze cenowo ruville febi tj impergum. Chłopaki polecali także szukać używeczki w dobrym stanie. Wszystko zależy od budżetu. Lem/corteco to rozmwiązania najpewniejsze i sprawdzone.

 

Pozdrówki

marcin

Edytowane przez elemenateur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem. Zostanę przy poduszkach Lemforder. Raz zmienię i powinny służyć dość długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

również przymierzam się do zmiany poduszek pod silnikiem tylko mam 2,5 tdi v6 i pytanie moje brzmi .

Mam poduszki z czujnikami czy mogę założyć poduszki bez czujników ? z wyglądu są identyczne tylko brakuje im czujnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w moim wymieniłem poduszki 2h temu. W sumie z tego, co przeczytałem na forum to instrukcja wg. mnie jest do d...y :-) Po co odkręcać mocowanie od chłodnicy i lewarować silnik do góry ? Ja to zrobiłem całkowicie inaczej, Podparłem sanki i silnik - odkręciłem stabilizator, poduszkę z góry, łapę która trzyma poduszkę i sanki i voila - wszytko na wierzchu.

 

Co do poduszek z czujnikiem czy bez. Jak masz "z" to załóż takie same, jest ich w cholerę na allegro - właśnie tych bez czujnika ciężko dostać. Ja znalazłem na allegro 1 szt. oryginał używkę. W ASO 520 zł/szt. - masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

przyłączam się do wątku, mam problem ze skrzynią biegów lewarek cały lata, biegi nie wchodzą precyzyjnie, pomyślałem o poduszce pod skrzynią biegów, jak była montowana w vw passat b5fl 2,5 tdi silnik akn, manual 6 biegów. na allegro jest tyle rodzajów, że nie wiem który wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję poduszkę skrzyni biegów. Foto w załączeniu, gdzie mogę takową dostać?

20140930_114929.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie mi proszę coś o tym jak się sprawują poduszki loemfordera.. jeśli ktoś wymieniał.

Mam sporo złych doświadczeń jeszcze z B4 i nie chce wkładać kasy w coś co nie warto kupować

zastanawiam się czy kupić jakąś używkę która jeszcze nie cieknie czy nowy loemforder.

potrzebne mi przednie poduszki silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku AVFa Robercie szukaj nówek albo używek - produkuje je Avon, .

 

Na forum znajdziesz mnóstwo info jak szukać używek(sprawdzasz wagę) pewnych które nie pociekły.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do sklepu ProChoice i dowiedziałem się że najlepsze są Avon. Niestety są droższe o 140 zł niż LEM w sklepie u mnie... :(

waham się bo to niemała kwota...warto czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Avon i będziesz zadowolony bo warto albo używki zamiast lema - nowych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniłem do sklepu ProChoice i dowiedziałem się że najlepsze są Avon. Niestety są droższe o 140 zł niż LEM w sklepie u mnie...

waham się bo to niemała kwota...warto czy nie?

Masz silnik PD, który z innymi poduszkami jak oryginalne nie bardzo chce współpracować. Jak nie masz to odczekaj i doskładaj :), ale zdecydowanie warto dopłacić do Avonów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie. Zawsze ( no może prawie hehe :P) pomagacie.

A jak z poduszkami skrzyni? Jaka firma i ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności