Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Malak - nie jesteś pierwszy, który podobne pytanie zadaje więc wysil się trochę i poczytaj wątek od początku (albo ostatnie 10 stron )

 

No całkiem rzeczowa i wyczerpująca odpowiedź tylko klepnąć pomógł . Wiem że nie jestem pierwszym który zadaje takie pytanie . I może kiedyś znajdę czas aby prześledzić cały wątek. narazie dzięki za pomoc .Narka

 

Nie ma sensu klepać jedno i to samo w kółko , sporo zostało już napisane w tym temacie , tylko odrobina chęci aby poczytać wcześniejsze posty a znajdziesz odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto zamówienie jakie mój tata złoży w salonie w przyszły poniedziałek

Passat B7 2.0 TDI 170 KM 4MOTIOn DSG Variant Highline kolorc Black Oak Fotele skórzane nappa (takie jak w B6 w sportline

Oto Wyposażenie (apropo nie mogliśmy się dogadać w Wyborze)

Pakiet "990"

- tempomat

- czujniki parkowania z przodu i z tyłu z wizualizacją na ekranie radia

- poduszki boczne dla zewnętrznych siedzeń z tyłu

- system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu Keyless Access

- instalacja do telefonu "Start"

 

Pakiet "Nawigacja"

- system nawigacji satelitarnej "RNS 510"

- reflektory Bi-Xenonowe z funkcją doświetlania zakrętów i światłami LED do jazdy dziennej

- system kontroli ciśnienia w oponach 7 550

DCC - adapcyjne zawieszenie

Dach panoramiczny

Hak holowniczy

Przyciemniane szybki tylne 35%

Kierownica z Tiptronic

Line assist side assist

Alarm back up horn

gniazda 230 i zapalniczki

telefon premium

MFA premium

Mata do bagażnika

Ogrzewanie postojowe

aut. zamykana i otwierana klapa bagażnika

rolety dla pasażerów z tyłu

Siatki oddzielające

Dynaudio

Asystent parkowania PARK ASSIST

Kamera cofania

ACC z front assist (dla mnie najciekawsza propozycja)

Zmieniarka

Pakiet sport

Pakiet oświetlenie Ambient

Pakiet siedzenia

Pakiet zimowy II

Pakiet Lusterka

Po podliczeniu tego wszystkiego wyszło 181tyś zł brutto

Ciekawe czy coś zerwą z ceny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale jaki to ma związek z tytułem wątku? Bo jakiegoś pytania z nim związanego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto zamówienie jakie mój tata złoży w salonie w przyszły poniedziałek

Passat B7 2.0 TDI 170 KM 4MOTIOn DSG Variant Highline kolorc Black Oak Fotele skórzane nappa (takie jak w B6 w sportline

Oto Wyposażenie (apropo nie mogliśmy się dogadać w Wyborze)

Pakiet "990"

- tempomat

- czujniki parkowania z przodu i z tyłu z wizualizacją na ekranie radia

- poduszki boczne dla zewnętrznych siedzeń z tyłu

- system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu Keyless Access

- instalacja do telefonu "Start"

 

Pakiet "Nawigacja"

- system nawigacji satelitarnej "RNS 510"

- reflektory Bi-Xenonowe z funkcją doświetlania zakrętów i światłami LED do jazdy dziennej

- system kontroli ciśnienia w oponach 7 550

DCC - adapcyjne zawieszenie

Dach panoramiczny

Hak holowniczy

Przyciemniane szybki tylne 35%

Kierownica z Tiptronic

Line assist side assist

Alarm back up horn

gniazda 230 i zapalniczki

telefon premium

MFA premium

Mata do bagażnika

Ogrzewanie postojowe

aut. zamykana i otwierana klapa bagażnika

rolety dla pasażerów z tyłu

Siatki oddzielające

Dynaudio

Asystent parkowania PARK ASSIST

Kamera cofania

ACC z front assist (dla mnie najciekawsza propozycja)

Zmieniarka

Pakiet sport

Pakiet oświetlenie Ambient

Pakiet siedzenia

Pakiet zimowy II

Pakiet Lusterka

Po podliczeniu tego wszystkiego wyszło 181tyś zł brutto

Ciekawe czy coś zerwą z ceny???

 

Moze zamówić. Ale nie w Polsce. Restrykcja na 4motion bezterminowa na razie:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ale jaki to ma związek z tytułem wątku? Bo jakiegoś pytania z nim związanego nie widzę.

 

No część tytułu wątku jest "jaką wersję wybrać". Kolega właśnie podpowiada jaką. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze zamówić. Ale nie w Polsce. Restrykcja na 4motion bezterminowa na razie:fajny

Czyli 4motion nie zamówimy? to nie fajnie, gdyby 4motion był niepotrzebny to byśmy go nie zamawiali ale niestety jest potrzebny.dlaczego w Polsce nie jest dostępny? bo na przykład na otomoto.pl jest B7 z 4na4 Volkswagen Passat Variant 2,0 TDI DSG 4Motion !!, 2011r., 1968cm3, 170 KM - otomoto.pl proszę jest? jest.

 

---------- Post added at 08:57 ---------- Previous post was at 08:56 ----------

 

Fajnie, ale jaki to ma związek z tytułem wątku? Bo jakiegoś pytania z nim związanego nie widzę.
chciałem pokazać co można mieć za 180tyś brutto jakie wyposażenie

 

---------- Post added at 09:02 ---------- Previous post was at 08:57 ----------

 

181 tys szok i masakra tak drogo

Drogo? to jest niedużo teraz jest upust 7 tyś zł a auto jak widzisz będzie ,,pełne"

Zresztą tata nie robi dużych przebiegów 13 tyś km rocznie to jest nie wiele, a auto przy ewentualnej sprzedaży nie straci dużo na watrości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli 4motion nie zamówimy? to nie fajnie, gdyby 4motion był niepotrzebny to byśmy go nie zamawiali ale niestety jest potrzebny.dlaczego w Polsce nie jest dostępny? bo na przykład na otomoto.pl jest B7 z 4na4 Volkswagen Passat Variant 2,0 TDI DSG 4Motion !!, 2011r., 1968cm3, 170 KM - otomoto.pl proszę .

 

Jutro poniedziałek. Takoż wio do ASO i zamawiaj ,jesli wiesz ze jest.

 

A tak w ogóle to troszkę sciemniasz :fajny. POdstawą zamówienia jest konfiguracja dostępna zarówno z poziomu domowego komputera(strona vw) jak i konfiguratora lokalnego ASO. W zadnym z tych przypadków nie ma mozliwosci wyboru passata 4motion.Nawet w wersji V6 3,6 jak widzę.

Według czego konfigurowałeś te wydumki??

 

Zadałem sobie trud . Skonfigurowalem takiego z napedem na oske. I wyszlo 187 110. Jezeli bylby dostepny 4motion to suma się zwiększa jeszcze o 7 tys czyli 194tys.

To utwierdza mnie ze ten passat to sny o potędze :)

Edytowane przez danek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro poniedziałek. Takoż wio do ASO i zamawiaj ,jesli wiesz ze jest.

 

A tak w ogóle to troszkę sciemniasz :fajny. POdstawą zamówienia jest konfiguracja dostępna zarówno z poziomu domowego komputera(strona vw) jak i konfiguratora lokalnego ASO. W zadnym z tych przypadków nie ma mozliwosci wyboru passata 4motion.Nawet w wersji V6 3,6 jak widzę.

Według czego konfigurowałeś te wydumki??

 

Zadałem sobie trud . Skonfigurowalem takiego z napedem na oske. I wyszlo 187 110. Jezeli bylby dostepny 4motion to suma się zwiększa jeszcze o 7 tys czyli 194tys.

To utwierdza mnie ze ten passat to sny o potędze :)

Dlaczego uważasz że to sny? zawsze można go wziąć bez 4motinia!

Chciał 4MOTIOna to go nie dostanie proste.

Auto tak samo jak ty konfigurowaliśmy na stronie producenta jak i z katalogów które dostaliśmy w ASO i owszem 4motion był w katalogu ale nie na stronie producenta w katalogu był też system XDS a w konfiguratorze nie było XDS'a więc myśleliśmy że to kwestia do obgadania w salonie. a z ciekawości patrzyłem na otomoto.pl i był.

Już mam normalnie bałagan w głowie!!

 

---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 16:30 ----------

 

Zobaczę co jest na http://www.vw.de

Edytowane przez idol23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamera cofania

 

Z tego co wiem to kamery też nie można zamówić, chyba że się mylę.

Ale jak ostatnio byłem w salonie to sprzedawca informował iż produkcja kamer wstrzymana i nie wiadomo kiedy będzie wznowiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to kamery też nie można zamówić, chyba że się mylę.

Ale jak ostatnio byłem w salonie to sprzedawca informował iż produkcja kamer wstrzymana i nie wiadomo kiedy będzie wznowiona

Ale konkretnie do passata b7? Czy do szystkich modeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest z tymi kamerami cofania, ja za pakiet "Nawigacja" zapłaciłem niecałe 6 tys. bez kamery , teraz widzę że pakiet "Nawigacja" kosztuje 7.5 tys. a w cenniku nie widzę kamerki. Jeden z kolegów z forum, który zamawiał niedawno B7 napisał, że kamera już jest w ofercie.Tak więc jest teraz ta kamera cofania czy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak to jest z tymi kamerami cofania, ja za pakiet "Nawigacja" zapłaciłem niecałe 6 tys. bez kamery , teraz widzę że pakiet "Nawigacja" kosztuje 7.5 tys. a w cenniku nie widzę kamerki. Jeden z kolegów z forum, który zamawiał niedawno B7 napisał, że kamera już jest w ofercie.Tak więc jest teraz ta kamera cofania czy nie ma.

Odziwo w cenniku nie ma kamery cofania

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera jest produkowana w Japonii, po trzęsieniu ziemi mieli jeszcze jakieś stany magazynowe i w parę miesięcy się wyczerpały. Być może że jakaś fabryka odpowiedzialna za produkcję kamer (podzespołów) uległa uszkodzeniu i dlatego brak jej teraz w ofercie.

Ale zawsze można kamerę założyć we własnym zakresie a na aktywację już jechać do ASO (dotyczy tylko B7) :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamera jest produkowana w Japonii, po trzęsieniu ziemi mieli jeszcze jakieś stany magazynowe i w parę miesięcy się wyczerpały. Być może że jakaś fabryka odpowiedzialna za produkcję kamer (podzespołów) uległa uszkodzeniu i dlatego brak jej teraz w ofercie.

Ale zawsze można kamerę założyć we własnym zakresie a na aktywację już jechać do ASO (dotyczy tylko B7) :lol

 

 

Przecież można stracić gwarancję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kamery dalej nie ma w ofercie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą patrzylem na niemiecki cennik i kamera kosztuje 690euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli faktycznie macie zamiar kupic auto(szczególnie za gotówkę), wyposazone we wszystko wyzej wymienione, to tylko u dealera zagranicznego.D, CZ,DK itp.Masz normalny czas oczekiwania i wszystko co zapragniesz. U nas to jest rozpacz. Ja czekałem pol roku.I do tego nie dali mi ogrzewanej szyby , na czym mi zalezalo.Bo sie okazalo,ze zapomnieli mnie poinformowac ,ze na polski rynek restrykcja wlasnie weszla. Rumuni mają lepsze warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera jest już w ofercie całej Grupy VAG od miesiąca. Bimbasz ma rację z tą Japonią. Nie była dostępna z powodu trzęsienia ziemi. Przez chwilę była podobna akcja z radiami do samochodów z Grupy VAG.

 

Natomiast co do czasu oczekiwania, to niestety ale w całej Europie jest tak samo. Najgorzej jest z Sharanem, którego w ogóle ciężko zamówić z rozsądnym czasem realizacji. Tak samo z płatnością gotówką. Nie wiem skąd to myślenie, że płacąc gotówką będzie taniej... To nie USA, tylko Europa. Z tymi płatnościami jest dokładnie na odwrót. Korzystając z finansowania (kredyt, leasing) za pośrednictwem salonu można wytargować lepszą cenę. A dlaczego? Ponieważ salon zarabia na finansowaniu aut, które sprzedaje. A na gotówce nic nie zarobi.

Bank, czy firma leasingowa i tak przeleje na konto salonu całość kwoty, tak jak by ktoś płacił gotówką. Nikt nie ma więc interesu w tym, żeby udzielać zniżki za płatność gotówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się nie zgodzić. Kamera (przynajmniej do passata) jest nadal niedostępna. Widac w konfiguratorze.Pytalem tez u swojego dealera. Restrykcje na diesla jest nadal miesiac w przód.Drugi miesiąc na DSG. W DE deisla z dsg masz po 3 mies. U nas w najlepszym wypadku po 5-ciu.

Tiguan jakikolwiek(chyba ze jest na stockU)- 6 miesiecy.

Jezeli chodzi o platnosc ,to masz rację ale raczej trudniej (o ile w ogóle mozliwe, bo nie wiem) uzyskac kredyt lub leasing Polakowi np w Niemczech.I o to mi chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności