Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

W high zawsze masz też skóre :)

 

Moze zejdą w salonie na 160 tys przy negocjacjach. Rzadko kto przeznacza tyle na auto, bądź tego świadom i walcz o swoje :) Oni dużo mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W high zawsze masz też skóre

Skórę z Alcantara.

Ja zamówiłem comfortline z pakietem "Sport" za 3800 zł w którym jest skóra, sportowe fotele podgrzewane, przyciemniane szyby, obniżone zawieszenie, podgrzewane dysze spryskiwaczy, halogeny z doświetlaniem zakrętów, można go zamówić jednak tylko z felgami 17 . Do tego pakiet "990" , "nawigacja",Park Assist (który z pakietem "Nawigacja" i "990" kosztuje 950 zł) i parę innych bajerów. Odbiór samochodu dopiero w Listopadzie a czekam już drugi miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówione auto wlasnie w mijającym tygodniu było składane. Odbior byc moze za 3 tygodnie. Ze 163 tys bedzie ok152 .

Zastanawia mnie tylko dlaczego chcesz jakies front asisty i inne duperele(ktore jak udowodniono nie zawsze sa skuteczne) a nie chcesz DSG ? To jedna z najlepszych rzeczy jakie sie mogą znalezc w tym dupowozie.

BTW: pełna skóra(nappa) wygląda niestety jak marny skaj. Dlatego ja zostalem przy beż alcantarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W high zawsze masz też skóre

 

Moze zejdą w salonie na 160 tys przy negocjacjach. Rzadko kto przeznacza tyle na auto, bądź tego świadom i walcz o swoje Oni dużo mogą.

 

Niestety to się tylko tak wydaje, że mogą... Wbrew pozorom nie jest to wcale takie proste, jak się wydaje. A już na pewno nie zejdą o 20.000 zł przy samochodzie zamawianym do produkcji. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 160 tyś to relatywnie niska cena. bez obniżek można zamówić wiele gadżetów

Jest w stosunku do bmw serii 3 po prostu tani Bo za takie pieniądze nie dostanę nawet nawigacji!!!! Tylko jeśli dostanę tą zniżkę to wezmę highline

A ile średnio czeka się na furkę u Volkswagena???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile średnio czeka się na furkę u Volkswagena???

Zamawialem 23 marca . Odbiór w ostatnim tygodniu wrzesnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram swojego w przyszłym tygodniu - tylko że mój był już na placu Kulczyka. Z ciekawości pytałem ile bym czekał na podobną konfigurację pod zamówienie - odpowiedź 3,5-4 miesiące :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówienie złożyłem 8 lipca natomiast samochód odbieram 3 listopada, czyli równe cztery miesiące. W Europie Nowe Passaty schodzą jak ciepłe bułeczki, jako jeden z niewielu modeli samochodów odnotowuje on wzrost sprzedaży w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku (obecnie coś ok. 20 %).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Passat wyprodukował się dość szybko. Zamówiłem w połowie kwietnia, a odebrałem w ostatnich dniach lipca. W celu przyspieszenia produkcji niestety musiałem zrezygnować z kamery cofania i MFA Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ile można wynegocjować w tej chwili rabatu w salonie?

 

Idol23, ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad Audi A4, bo za te pieniądze możesz kupić nieźle wyposażone audi.

Edytowane przez Krycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idol23, ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad Audi A4, bo za te pieniądze możesz kupić nieźle wyposażone audi.

 

Audi jest mniejsze. A w środku wogóle malutkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 170 mozna wziąć X3 2,0D z automatem . Albo słabiej wyposazone Q5. To wielkosci porównywalne do passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Audi A4 B8 urosło i nie jest już takie małe jak np. Audi A4 B6/B7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Audi to przerost formy na treścią, a stosunek cena / jakość jest kpiną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Audi A4 B8 urosło i nie jest już takie małe jak np. Audi A4 B6/B7.

 

Ale nadal jest sporo mniejsze od passata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, że na Passata się czeka 3,5-4 miesiące... A np. Sharana w ogóle do końca roku nie zamówicie, a na bliźniaczą Alhambrę poczekacie i 6 miesięcy, jak poszalejecie z wyposażeniem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłem comfortline z pakietem "Sport" za 3800 zł w którym jest skóra, sportowe fotele podgrzewane, przyciemniane szyby, obniżone zawieszenie, podgrzewane dysze spryskiwaczy, halogeny z doświetlaniem zakrętów, można go zamówić jednak tylko z felgami 17 . Do tego pakiet "990" , "nawigacja",Park Assist (który z pakietem "Nawigacja" i "990" kosztuje 950 zł) i parę innych bajerów. Odbiór samochodu dopiero w Listopadzie a czekam już drugi miesiąc

Kiedy zamawiałeś auto ?

Ja swojego Passata zamówiłem 26VIII2011 w wersji Comfortline 1,8 TSI i według konfiguracji nie było pakietu "Sport" za 3800pln mawet po dodaniu 17".

Dlatego zamówiłem : Pakiet "990" Pakiet "Nawigacja" 5 950 zł + alarm + kier mukltifunk...i jeszcze parę dodatków odbiór za ok 12 - 14 tyg. Brak wersji na placu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zamawiałeś auto ?

 

Jak napisałem kilka postów wcześniej samochód zamówiłem 8 lipca a odbiór ok. 3 listopada. Pakiet sport był w ofercie, ale żeby się pojawił w konfiguracji trzeba podczas wyboru koloru wnętrza wybrać fotele sportowe dla pakietu Sport i wtedy zostaje dodany wraz z felgami 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przyszłych dumnych posiadaczy B7 - zdjęcie końcowego odcinka wydechu.

W moim służbowym pasku b7 2.0TDI Bluetechnology jest tylko jeden tłumik a'la środkowy, choć ulokowany jest na wysokości tylnej kanapy, we wnęce z boku po stronie kierowcy. Brak tłumika końcowego i środkowego. Cały tunel środkowy jest pusty, idzie tylko rura wydechowa. Jakoś tak biednie wygląda ten b7 od spodu... Brak chłodnicy paliwa na podłodze (jak w BKP B6). Od wspomnianego tłumika idzie dłuuuuga rura do tyłu i przy zderzaku rozgałęzia się na 2 końcowki.

wydech B7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla przyszłych dumnych posiadaczy B7 - zdjęcie końcowego odcinka wydechu.

W moim służbowym pasku b7 2.0TDI Bluetechnology jest tylko jeden tłumik a'la środkowy, choć ulokowany jest na wysokości tylnej kanapy, we wnęce z boku po stronie kierowcy. Brak tłumika końcowego i środkowego. Cały tunel środkowy jest pusty, idzie tylko rura wydechowa. Jakoś tak biednie wygląda ten b7 od spodu... Brak chłodnicy paliwa na podłodze (jak w BKP B6). Od wspomnianego tłumika idzie dłuuuuga rura do tyłu i przy zderzaku rozgałęzia się na 2 końcowki.

 

Łomatko.

Starsznie mnie to zmartwiło.

Bede mial biedne auto od spodu.

Nie ma chlodnicy bo jest inny system zasilania i widocznie chlodnica powrotu jest zbędna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności