Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro
Słucham ? Ja w Warcie na pełnych zniżkach płace 3500 więc te 2000zł to chyba w firmie Krzak.

 

Nie mówimy tutaj o niemieckich furach chodzi w Polsce zarejestrowany , nie każdemu chce się jeździć do Niemiec i szukać samochodu latać rejestrować itd. Poza tym wyszedłby jakies 45 koła więc cena ok. Szkoda ,że małe MFA dziwne SPORTLINE w miare wyposażony a tu brak MFA :))

 

to akurat twoja warta to żaden prestige :)ja przy 60 % za OC i AC płacę 2200 w PZM

Polski Związek Motorowy czyli takim samym Kondonie jak twoja ubezpieczalnie wiec po co przepłacać wypłacalni są jedni i drudzy ,np na PZU się zawiodłem i nie dam się naciągać na ubezpieczenia ,bo u nich to samo jest za 4 koła

 

A koledzy wcześniej właśnie furki niemieckie prezentowali( patrz na blachy) dlatego do nich trzeba doliczyć rejestracje panie kolego ;)

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma w PZU 2968zl place i full ubezpieczenia asistans zagranica, auto szyba, auto bagaz,AC,OC skorzystalem ze znizek Z za Z i ubezpiecz mieszkanie a 10% mniej AC:pA a co do aut z niemiec rzecz gustu, nie taki diabel straszny jak raz przejdziesz formalnosci to nastepnym razem latwizna,jeszcze nigdy nie kupilem auta uzywanego w polsce:)

Edytowane przez olekot13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
,jeszcze nigdy nie kupilem auta uzywanego w polsce

A no widzisz. Ja zawszę jeżeli używka to tylko w Polsce. Problemem dla mnie nie jest podjechać do serwisu i go sprawdzić a z regóły wszystkie autka które miałem były kupowane w Polsce dlatego tak... do krajowych mam większe zaufania dlatego wole np. nie mieć klimy ale PL salon niż z klimą ale z DE.

Kwestia gustu.

Sam nie wiem dlaczego w Highline MFA+ wymagał dopłaty, a nie był montowany seryjnie...

Szwab poskąpił :D ja też się dziwie żeby nie dopłacić tych 300 czy tam 400 euro za kierownice skórzaną ? Robiąc koło 40.000-50.000 km rocznie skóra na kierownicy to podstawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szwab poskąpił ja też się dziwie żeby nie dopłacić tych 300 czy tam 400 euro za kierownice skórzaną ? Robiąc koło 40.000-50.000 km rocznie skóra na kierownicy to podstawa!

 

Samochód jest krajowy. Kierownica jest skórzana, ale nie ma multifunkcji.

 

Fotka wnętrza mojego Passata:

 

imgp0349.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojojoj to drewno ! :)

 

Da się przeżyć tą kierownicę ale na małym MFA masz również spalanie zasięg etc?

Gdzież był poruszany temat zmiany na MFA+ trochę chęci i można zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na małym MFA masz również spalanie zasięg etc?

 

Tak, są wszystkie funkcje komputera pokładowego (oprócz menu i wyświetlania informacji z radia). Co do kierownicy i licznika, to nie jest większy problem. Kiedyś będzie RNS510, kierownica multifunkcyjna oraz licznik MFA+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oprócz menu i wyświetlania informacji z radia

Tak na prawdę one są po ... potrzebne. Może do zmiany daty no i COMING/LEAVING HOME i nic poza tym. Radia nigdy jeszcze nie użyłem i NAVI na wyswietlaczu dlatego zbędna rzecz.

Widzę plany już są jak będziesz się pozbywał kierownicy to pisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na tego Pasatka.

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-sportline-webasto-C11219486.html

 

Od właściciela dostałem dzisiaj maila o następującej treści.

 

Witam przesyłam Panu w załączniku wykaz napraw usterek jakie były wykonywane jak samochód był na gwarancji. Ja dodatkowo po zakupie samochodu od znajomej (jestem drugim właścicielem) wymieniłem silniczek spryskiwaczy reflektorów, żarniki xenonów świateł mijania, pompkę paliwową webasta, tuleję metalowo gumową wahacza przedniego lewego oraz pompowtryskiwacz na jednym z cylindrów.

 

I raport z napraw pogwarancyjnych.

 

Samochód wydaje się w miarę pewny, miał pewne przejścia no ale z drugiej strony chyba mało, który ich nie ma. Co o tym myślicie warto się zainteresować?

 

Aha a tutaj jeszcze rozkodowany VIN dzięki chłopakom z bezwypadkowych.net

 

http://bezwypadkowe.net/f84/vw-b6-2005-pl-vw-passat-b6-2005r-wvwzzz3cz6p122636-s-n-28616/

 

Z góry dziękuje i czekam na sugestie.

 

scan0001.jpg

scan0002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylna ALUFELGA wygląda jak po Crash Tescie :) fajnie ,że ma Webasto brak podgrzewanych foteli przeżyłbym. Warto fajnie się prezentuje jedź obejrzyj!

Sportline czyli zawiecha -15mm na 18' Chicago czarny sedan prezentuje się świetnie :)

Tyle mogę powiedzieć więcej powiedzą Ci w ASO ,do którego na wszelki wypad podjedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radia nigdy jeszcze nie użyłem i NAVI na wyswietlaczu dlatego zbędna rzecz

A dla mnie to fajna sprawa. Jak słuchasz CD możesz na kierownicy zmieniać ścieżki, często też korzystam z wyświetlania info z nawigacji ma MFA - w mieście bardzo przydatne.

 

Postawiłem na tego Pasatka.

Fajny, bo sportline, tylko fotele trochę ufajdane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w Warcie na pełnych zniżkach płace 3500 więc te 2000zł to chyba w firmie Krzak.

niecałe 1600zł w pełnej opcji axa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie to fajna sprawa. Jak słuchasz CD możesz na kierownicy zmieniać ścieżki, często też korzystam z wyświetlania info z nawigacji ma MFA - w mieście bardzo przydatne.

Dlatego co kto lubi. :)

133.000 w 2002?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;] mam takie pytanie.... mam Passata b6 i czy mogę sobie dokupić w salonie do mojego passka pakiet r-line??? czy tylko przy kupnie nowego auta można sobie zakupić ten dodatek..... ile by mnie to wyniosło? ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam;] mam takie pytanie.... mam Passata b6 i czy mogę sobie dokupić w salonie do mojego passka pakiet r-line??? czy tylko przy kupnie nowego auta można sobie zakupić ten dodatek..... ile by mnie to wyniosło?

Zalezy co chcesz z tego pakietu np. ceny brutto według sklepu Gajos:

Grill R-line nr. 3C0853651PWF (nie wiem czy jest na PDC czy nie) cena: 665zl

Dokładka Przód nr. 3C0805903BGRU cena: 786zl

Kratki zderzaka (kły) nr.3C0853665E9B9 i 3C0853666E9B9 cena: 2 x 152zl

Boczne Progi nr.3C0853855DGRU i 3C0853856DGRU cena: 2x 1242 zl :eek:

Dokładka zderzaka tył nr.3C9807433HGRU cena: 1798 zł

Spojler na klapę sedan nr.3C5827933GRU cena: 864zl

 

Biorąc pod uwagę ze dokładka zderzaka tylnego i progi mało się różnią to można sobie je odpuścić i pomalować te standardowe (czarne-plastikowe) wtedy koszty są znacznie niższe :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to drogo wychodzi.... w salonie z tego co sprawdziłem to za pakiet r-line (dokładka przód i tył, progi i grill) chcą około 2800 zł... tylko nie wiem czy w salonie za tą cenę można dokupić ten pakiet tylko do nowego samochodu jak kupujesz właśnie w salonie passka czy można po prostu osobno dokupić ten pakiet do używanego Passata?...;) pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem czy w salonie za tą cenę można dokupić ten pakiet tylko do nowego samochodu jak kupujesz właśnie w salonie passka czy można po prostu osobno dokupić ten pakiet do używanego Passata?... pozdro.
Najprościej będzie jutro zadzwonić i napisać o tym na forum. :) Czy można czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% cena obowiązuje jako opcja przy nowym aucie, osobne dokupienie będzie dużo droższe. Tak jest z każdą pierdołom, nie kupisz od razu, płacisz drożej późnij przy ew. dokupieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej napisałem ceny poszczególnych części od zew. pakietu r-line sprawdzone za pomocą Sklepu VW Gajos który jest autoryzowanym salonem VW.

Chyba tylko tak można w salonie doposażyć swojego passka dokopując poszczególne części.

Jak zadzwonisz do ASO to pewno będą ci kazali podać nr. VIN od Passat R-line zęby sprawidzić te części co podałem bo wątpię żeby był gotowy pakiet R-line do używanego passata

 

Pozdrawiam

Edytowane przez WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zalezy co chcesz z tego pakietu np. ceny brutto według sklepu Gajos:

Grill R-line nr. 3C0853651PWF (nie wiem czy jest na PDC czy nie) cena: 665zl

Dokładka Przód nr. 3C0805903BGRU cena: 786zl

Kratki zderzaka (kły) nr.3C0853665E9B9 i 3C0853666E9B9 cena: 2 x 152zl

Boczne Progi nr.3C0853855DGRU i 3C0853856DGRU cena: 2x 1242 zl

Dokładka zderzaka tył nr.3C9807433HGRU cena: 1798 zł

Spojler na klapę sedan nr.3C5827933GRU cena: 864zl

maly grill-kratka w zderzak jest inny w r-line?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
maly grill-kratka w zderzak jest inny w r-line?

Środkowa kratka jest taka sama , inne są boczne kratki (kły) i główny grill który ma podobny wzór do tego z R36 [ten z R36 jest wyższy i nie pasuje do standardowego zderzaka]

rline1xs6.th.jpg

4fee1vt2.th.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności