Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B5-na co zwrócic uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy wersja highline jest mozliwa bez skór ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passsek

 

tak almar22 są wersje też bez skór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo 101km w avb mam też ale... zrobiłem a znaczy dobrze znani koledzy z Tune Up w Gdańsku zrobili mi z tego 139km i 310 niutków:) i powiem tak teraz to on jedzie wcześniej niebardzo się zbierał (moje odczucie) a co do spalania to szczerze powiem nie wzrosło!!! Jeżdzę jakieś 70% trasa 30% miasto i ciągle nawet teraz mieszczę się w 6.5 a średnio 6.00. Może nie cisne spod świateł ale jade płynnie ciągle jakies 100 120 i tak wychodzi:) No może teraz częsciej wyprzedzam:) ale ze 140 konikami jest dużo szybciej i bezpieczniej niż z 100

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rkoziol7

Dzięki i przepraszam. Już się przenoszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki: ile poduch ma b5 z 97 rocznika w silniku 1,6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wersji wyposażenia,ale 2 ma każdy.Ja mam wersję basis,ale doposażoną dosyć bo ma kierę 3ramienną,kubełki,4airbagi,climatronic,4szyby elektryczne,wykończenie w karbonie.I to wszystko w starym 1.6 z zielonym podświetleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wy starzy wyjadacze i zadowoleni mniej lub bardziej posiadacze passatow pomozcie.Nosze sie z zamiarem kupna passata.Juz jestem prawie zdecydowany na konkretny model problem polega na tym czy kupic auto z silnikiem 101 koni czy 131 .Chce kupic diesla 2003 wzglednie 2004 .Jakie sa wasze opinie na ten temat ? Cos slyszalem o jakis pompowtryskiwaczach ale co z nimi to nie wiem tzn ze dobrze ze sa czy to zle jak to wyglada.Znalazl by sie ktos kto ma troche cierpliwosci i po raz kolejny wytlumaczyl to .Prosze.

 

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

 

Jezeli mozna to powiedz cos o likwidowaniu tych dziur kto to robi gdzie i jak to sie nazywa albo wyglada no i ile to kosztuje .Moze jakis kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos slyszalem o jakis pompowtryskiwaczach ale co z nimi to nie wiem tzn ze dobrze ze sa czy to zle jak to wyglada.Znalazl by sie ktos kto ma troche cierpliwosci i po raz kolejny wytlumaczyl to .Prosze.

 

Po 2000r. w Passacie silniki 1.9 masz tylko na pompowtryskach. Wyjątkiem jest silnik 2.5 który jest na pompie wtryskowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem a co ilosci koni co przemawia za kupnem auto z mniejsza iloscia koni a co z wieksza ? Widze ze Ty masz auto ze 101 konnym silnikiem .Jestes z tego zadowolony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile koni zależy tylko od ciebie. Ja miałem okazję kupić AVB to kupiłem. Zadowolony jestem, ale ja nie mam 101KM.:P Jeśli znajdziesz zadbanego Passka z 101 to zawsze możesz zrobić mu program i będziesz miał ok. 140KM. Jeżeli nie chcesz się bawić w chipowanie to kup AVF lub AWX i po sprawie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem a co ilosci koni co przemawia za kupnem auto z mniejsza iloscia koni a co z wieksza ? Widze ze Ty masz auto ze 101 konnym silnikiem .Jestes z tego zadowolony ?
Kolego ja mam 102 Km i nie nażekam , do jazdy w mieście i poza wystarczy , problemy z przyśpieszeniem owszem są ale jak masz komplet pasażerów, ale kiedy jeżdzisz w komplecie? 5-razy w roku to da sie przeżyc - w wiekszości jeżdze sam i jest o.k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wy starzy wyjadacze i zadowoleni mniej lub bardziej posiadacze passatow pomozcie.Nosze sie z zamiarem kupna passata.Juz jestem prawie zdecydowany na konkretny model problem polega na tym czy kupic auto z silnikiem 101 koni czy 131 .Chce kupic diesla 2003 wzglednie 2004 .Jakie sa wasze opinie na ten temat ? Cos slyszalem o jakis pompowtryskiwaczach ale co z nimi to nie wiem tzn ze dobrze ze sa czy to zle jak to wyglada.Znalazl by sie ktos kto ma troche cierpliwosci i po raz kolejny wytlumaczyl to .Prosze.

 

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

 

Jezeli mozna to powiedz cos o likwidowaniu tych dziur kto to robi gdzie i jak to sie nazywa albo wyglada no i ile to kosztuje .Moze jakis kontakt.

 

Kolego nie pytaj tylko idź do komisu, albo z ogłoszenia i przejedź się kilkoma 101 i kilkoma 131 (tylko sprawdź czy na pewno ktoś daje Ci 131, a nie 101, a mówi, że 131). I wtedy dopiero decyduj czy wystarczy Ci słabszy, czy wolisz mocniejszy. Bo każdy ma inne potrzeby i wymagania. Dodatkowo ktos może jeździł wcześniej cc700, więc dla niego 100koni w 1.5tony budzie to będzie rakieta, albo co najmniej wystarczające. Jeszcze ktoś inny jeździ tylko po mieście i stara się spalić jak najmniej, a jeszcze inny uprawia PSJ i też im to wystarczy. Ja przed paskiem i jeszcze rok po kupnie paska miałem 3.0 V6 i pasek zawsze był mułem nad muły, ale nie do ścigania był kupiony, tylko do oszczędnej jazdy i uniwersalności jaką oferuje kombi.

Niestety jak sprzedałem Vke zostało mi się męczyć z mułem, ale po chipie jest ciutke lepiej:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Przepraszam z góry jeśli poruszam temat w złej rubryce, ale przeszukałem formum i nie za bardzo jest miejce, gdzie mógłbym poruszyć ten temat.

Kupiłem w 2007 roku Passata b5 FL z 2001 i do dzisiaj nie mogę się uporać z otworami w desce rozdzielczej. Znam firmę, która likwiduje takie otwory, a nawet z nimi rozmawiałem na temat ich likwidacji, ale nie taki mam problem, tylko proszę o pomoc w ustaleniu z jakiego zestawu fabrycznego (albo i nie) mogą pochodzić te charakterystyczne otwory (zdjęcie pożyczyłem ze strony firmy, która je likwiduje, ale u mnie są identyczne). Spotkałem już na ulicy parę pasków z taką małą konsolą, która pasowałaby w to miejsce, ale niestety nie miałem szczęścia porozmawiać z właścicielem, aby ustalić jakiekolwiek numery wyposażenia. prośba, czy ktoś ma taką konsolę, jaki ona może mieć numer i kto jest producentem?? Nie ukrywam, że chciałbym taką kupić, ale w kolorze czarnym.:dolamam

 

Krzysiek

 

 

deska%20przed150.jpg

Krzysztof,

Witam .Wszystko wskazuje na to ze przyjdzie mi kupic auto w ktorym byl zamocowany uchwyt do telefonu komorkowego.Nie podoba mi sie to i pewnie go odkrece jak taki kupie i zostana mi dziury.Mozesz cos napisac kto Ci pomogl to oby w nienaganny sposob zakleic ? Pewnie jakas firma mozesz podac jakies namiary maila nazwe nr telefonu czy co badz.Bede wdzieczny .Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wy starzy wyjadacze i zadowoleni mniej lub bardziej posiadacze passatow pomozcie.Nosze sie z zamiarem kupna passata.Juz jestem prawie zdecydowany na konkretny model problem polega na tym czy kupic auto z silnikiem 101 koni czy 131 .Chce kupic diesla 2003 wzglednie 2004 .Jakie sa wasze opinie na ten temat ? Cos slyszalem o jakis pompowtryskiwaczach ale co z nimi to nie wiem tzn ze dobrze ze sa czy to zle jak to wyglada.Znalazl by sie ktos kto ma troche cierpliwosci i po raz kolejny wytlumaczyl to .Prosze.

 

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

 

Jezeli mozna to powiedz cos o likwidowaniu tych dziur kto to robi gdzie i jak to sie nazywa albo wyglada no i ile to kosztuje .Moze jakis kontakt.

Ja posiadam wersję 130 konną w automacie,bardzo płynna jazda i duży komfort,dobre przyspieszenie

minusem jest jego duże spalanie zimą dochodzi do 9,5 literka,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość choina

Ja mam Passata z 2000 roku z przebiegiem ponieżej 200tyś i jestem zadowolony. Wymieniłem co prawda już rozrząd z wałkami i innymi potrzebnymi elementami i teraz chodzi jak złoto.

 

Jak się dba o to aby przeglądy robić regularnie i wyszystko wymieniać na czas to asmochód daje dużo frajdy z jazdy. 150 KM robi swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130tka to już 8l./100km sobie łyka... jazda na emeryta to 5.9l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój na odcinku 2100km jazdy mieszanej (60%miasto, 40%trasa) teraz zimą pochłonął średnio 6,5l/100km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze rok 2000 to gorsze passaty... awaryjne. Starsze są mniej awaryjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności