Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

17664-Czujnik temp.silnika ECT - zwarcie do plusa, otwarty obwód

17911-Alternator load signal (przewody)

18263-Przesył magistrali danych - monitorowanie oprogramowania

19586-Nie zdefiniowany-Zakres regulacji systemu EGR Przekroczono

 

18256-Jednostka kontrolna silnika – zapytanie

 

00532-Przekaźnik przekładni - zła masa, niskie napięcie zasilania

-Napięcie zasilające sterownika za niskie

 

01330-Sterownik główny układu komfortu

00928-Mechanizm zamka centralnego, drzwi kierowcy (F220)

00930-Mechanizm zamka centralnego, drzwi tylne lewe (F222)

 

 

 

To tyle co udało mi się rozszyfrować wg moich zasobów informacji.

 

 

Może posprawdzaj np moduł komfortu pod wykładziną/nogami kierowcy czy niema wilgoci i sterownik silnika czy też go nie zalało itp ogólnie to wydaje mi się że od sprawdzenia instalacji powinieneś zacząć.

a jak kasujesz błędy to pojawiają się wszystkie ponownie?

jakie są objawy jak próbujesz odpalić auto,kręci w ogóle rozrusznik?

Edytowane przez waldi2807

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam b6 z 2008 potrzebuje interfejs do kasowania poduszek, adaptacji nowych cześci itp. prosze o info na PW.

dzięki

 

ponawiam poszukiwania kabelka do mojego B6 z 2008. mogę wydać max 200 zł.

czekam na info w PW

Edytowane przez sirgucci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam taki problem z kablem vag kkl iż ściągnąłem sterowniki z neta i Polski Vag 2,5 i vag 4,9 i wszystko się instaluje ok, aż podpinam kabel pod samochód i jak klikam np. Air bag i wyskakuje mi "nawiązywanie komunikacji" i tam odlicza sobie i coś tam pisze że nie połączono czy coś w tym stylu, Jak mogę to naprawić, proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś? Jest to windows 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Prosiłbym o podpowiedz który kabelek do Vaga altualnie nie przepłacając będzie śmigał w moim passku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podpinam kabel pod samochód i jak klikam np. Air bag i wyskakuje mi "nawiązywanie komunikacji" i tam odlicza sobie i coś tam pisze że nie połączono czy coś w tym stylu

Próbując łączyć się z innymi sterownikami też pojawia się taki komunikat?

Pobierz sobie lepiej np. VCDS Lite: http://download.ross-tech.com/VCDS/download/Lite100/VCDS-Lite-1.2-Installer.exe

 

 

do Vaga

Do jakiego VAGa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaświeciła mi się kontrolka poduszki. W związku z tym postanowiłem kupić kabel z programem aby sprawdzić sobie błąd i go wykasować.

Kupiłem, taki:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3230374030

 

Pytanie:

Czy na tym kablu z tym programem ktoś już pracował?

Czy jest ten program łatwy w obsłudze? Polski VAG 2.5

Ostatnie pytanie proszę krok po kroku o informację jak uruchomić ten program aby zaczął współpracować z autem (instalacja, konfiguracja, kiedy podłączyć kabel, czy włączyć silnik itd...)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie pytanie proszę krok po kroku o informację jak uruchomić ten program aby zaczął współpracować z autem (instalacja, konfiguracja, kiedy podłączyć kabel, czy włączyć silnik itd...)?

Przecież to kupiłeś w zestawie:

"Instrukcja instalacji, sterowniki, rzetelna i szybka pomoc.

Do mnie zawsze się dodzwonisz i zawsze staram się pomóc.

Kupujesz także czas który ci podaruję odpowiadając na nurtujące cię pytania odnośnie instalacji/użytkowania interfejsu!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dostałem a chciałem zapytać czy to dobry program i czy łatwo się go obsługuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poraz pierwszy tutaj.Troszke czytalem forum ,ale nadal nie rozumie w czym moj problem.

Wczoraj instalowalem na nowym lapku dawno nie uzywanego VCDS-a i gada bez zarzutu na moim starym KKL u,instalowalem tez nieuzywanego jeszcze K Can Commandera 3.6 i mam CANNOT FIND DEVICE. Dodam ze przez kabel KCanCommander polaczylem sie z autem ,ale tylko VCDS em-czy to oznacza ze moge zalozyc ze sprzet jest sprawny?

Potrtzebuje zczytac PIN ,wiec musze uruchomic Commandera,tylko jakos nie mam pomyslu jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie jaki system na laptopie? a drugie jak to VCDS ze gada z KKL,penie VCDS-Lite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaki kabelek kupić do Passata B6 2010 2.0tdi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze pytanie jaki system na laptopie? a drugie jak to VCDS ze gada z KKL,penie VCDS-Lite?

 

System to XP 3pak.

VCDS 11.2.0 ,mam taz Lite ale nie chodzi o KKL a -bo do tego nie mam zastrzezen,choc wlasciwie nie laczylem sie nawet z wszystkimi modulami bo nawet nie musiale.

Problem jest z K Can Commanderem- mam ustawiony drugi Com (probowalem tez na pierwszym) i po odpaleniu jest komunikat Cannot Find Device i tyle.Nie wiem czy sprzet jest sprawny(jeszcze nie uzywany),nie wiem czy soft dobry i na 100 proc nie jestem pewien czy ustawienia prawidlowe.Same niewiadome -nie wiem czego sie chwycic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam już kabel OBD II KKL ale po zainstalowani VAG 2.5 oraz 4.9 (w 2.5) wchodzi mi tylko w radio, natomiast w 4.9 wchodzi ledwo w poduszki, silnik, radio w resztę elementów nie chce wchodzić - w czym problem? za słaby program w sensie za stary (mam passata B5 2002r. modelowo 2003) - jaki jeszcze program polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam już kabel OBD II KKL ale po zainstalowani VAG 2.5 oraz 4.9 (w 2.5) wchodzi mi tylko w radio, natomiast w 4.9 wchodzi ledwo w poduszki, silnik, radio w resztę elementów nie chce wchodzić - w czym problem? za słaby program w sensie za stary (mam passata B5 2002r. modelowo 2003) - jaki jeszcze program polecacie?

 

Zainstaluj VAG 311.2 zwitaminizowany,a polskie vagi sobie odpuść.Ewentualnie możesz odłączyć aku na kilkadziesiąt sekund i spróbować ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki więc to nie problem z tym, że auto odmawia połączenia tylko program?

Sorki za takie pytania ale pierwszy raz łączę się z komputerem samochodu, więc wszystko u mnie jest na zasadzie zdziwienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się zakupić kabelek diagnostyczny.

 

Ten za rozsądną cenę będzie odpowiedni i wystarczający dla mojego paska?

 

http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i3235672816.html

 

proszę o opinię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanko ponieważ nabyłem kabelek vag+can commander 3.6 do tego vwtool i inne programy, ale chciałbym odpalić vag-com'a lub vcds'a. Czy z tym kabelkiem jest to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak,ale można kupić taniej.Każdy jeden KKL będzie dobry.

 

Nie wiem czy mocno jakością odbiega od tych "tańszych" ale kupiłem właśnie ten.

 

Który VAG najlepiej pod niego podpiąć i skąd go najlepiej dostać?

 

Jak kolega wyżej mimo, że program widziałem i bawiłem się nim nie miałem sam okazji go instalować czy podpinać pod soft samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności