Skocz do zawartości
sergiusz-

Prośba do posiadaczy cb radia - gdzie zamontować w B5 3B

Rekomendowane odpowiedzi

A ja radyjko umiescilem w podlokietniku z pomoca specjalnej ramki, ktora nabylem na Allegro, a uchwyt na telefon wykozystalem do umocowania glosnika zewnetrznego.

CB 2.JPG

CB 1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja radyjko umiescilem w podlokietniku z pomoca specjalnej ramki, ktora nabylem na Allegro, a uchwyt na telefon wykozystalem do umocowania glosnika zewnetrznego.

Bardzo ladnie :))) Tez swoje radio schowam w podlokietniku :)

Ja bym ten glosnik gdzies schowal jeszcze bardziej.

nie lubie jak mi cos dynda/wystaje

 

Drogie sa takie glosniki do cb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drogie sa takie glosniki do cb?

Jeśli mogę się wtrącić, nie, najlepiej wykorzystać od starego zestawu głośnomówiącego od np. Nokii, jest on zakończony jackiem, pasuje do radia, "gra" naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wykorzystać od starego zestawu głośnomówiącego od np. Nokii

A chcialo by Ci sie rzucic jakims linkiem z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest on zakończony jackiem, pasuje do radia, "gra" naprawdę dobrze.

A jak myślisz czym są zakańczane głośniki do cb ? też jackiem , a koszty to od 20 do 50zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak myślisz czym są zakańczane głośniki do cb ? też jackiem , a koszty to od 20 do 50zł

Dokladnie, ja za moj zaplacilem 27 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak myślisz czym są zakańczane głośniki do cb ?

Sugerowałem koledze, że może zastosować ten głośnik bez najmniejszych przeróbek. Widać nie zrozumiałeś... :(

A chcialo by Ci sie rzucic jakims linkiem z allegro?

Bardzo proszę: http://www.allegro.pl/item716185803_zestaw_glosnomowiacy_nokia.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sugerowałem koledze, że może zastosować ten głośnik bez najmniejszych przeróbek. Widać nie zrozumiałeś...
Bo nie jasno napisałeś , co to za różnica głośnik od noki jak można do cb np tti kosztuje ok 35-40 zł a jest bardzo dobry nie trzeszczy

 

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

 

no widzę że używka tania , wybór należy do ciebie nowy byle jaki będzie już za 20 zł ale może nokia stara będzie lepiej chodzić jeśli w ogóle działa od jakiegoś badziewia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to za różnica głośnik od noki jak można do cb np tti kosztuje ok 35-40 zł a jest bardzo dobry nie trzeszczy

Jak posłuchasz obu, to zrozumiesz... ;)

nowy byle jaki będzie już za 20 zł

Dokładnie jak napisałeś - "byle jaki". Te głośniki (od zestawów) bez zarzutu działają nawet po 12 latach, nie ma obaw, będzie znakomicie hulać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy pomocy dodatkowego zewnętrznego głośnika?

i pewnie też go schować :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i pewnie też go schować

W naszym chorym kraju, niekiedy bywa to konieczne. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zamiast głośnika można słuchawki podłączyć, na słuchawki od MP3 nikt chyba nie poleci :D Panowie no dajcie spokój... Ja rozumiem, że CB wsadzić tak żeby się nie rzucało w oczy, czy żeby ładnie na konsoli wyglądało, ale z tym chowaniem to zaraz będzie pomył żeby w zapas schować, bo tam nie będą szukać :| kilku kolegów już też wspomniało, że jak wsadzą luzem między fotel a komin to zawsze mogą wyjąć lub wsadzić pod siedzenie, a takie maskowanie to chyba trochę uciążliwe by obsłudze CB może być. Proponuję kupić Cobre w tej wersji gdzie wszystko jest w gruszce to rozwiąże problemy chowania i maskowania oraz dodatkowych głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zamiast głośnika można słuchawki podłączyć

Pewnie, że można, ale serdeczne wpółczucia, jak trafi Ci się rozmówca z roger-beepem. ;)

Panowie no dajcie spokój... Ja rozumiem, że CB wsadzić tak żeby się nie rzucało w oczy, czy żeby ładnie na konsoli wyglądało, ale z tym chowaniem to zaraz będzie pomył żeby w zapas schować, bo tam nie będą szukać

W innej części Polski mieszkasz, dlatego tak pojmujesz sprawę...

takie maskowanie to chyba trochę uciążliwe by obsłudze CB może być

Owszem, ale czasami jedyne, aby móc uchronić szybki i samo radio.

Proponuję kupić Cobre w tej wersji gdzie wszystko jest w gruszce to rozwiąże problemy chowania i maskowania oraz dodatkowych głośników.

To radio jesy bardzo nieporęczne i parametrami również nie grzeszy, zresztą

To trzeba kupić takie coś http://allegro.pl/item711031031_cb_a...awa_ursus.html i nie ma problemu radio idzie np pod fotel a wyświetlacz na górę
tak samo ja ten Albrecht z dodatkowym panelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje TTI 550 bezproblemowo wsadziłem w kieszeń po książce serwisowej. wg mnie idealne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie niedrogie a przyzwoite radyjko Lafayette ARES. Pełno tego na allegro. Jest niewielkie i idealnie mieści się we wnęce pod radiem. Nie trzeba wycinać tylnej ścianki. Ja miałem go w Foczce, teraz przełożyłem do Paska i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne miejsce dla posiadaczy lepszych CB i nie zaciagajacych mocno recznego.

W niczym nie przeszkadza, kabelki latwo podprowadzic a i kreci sie pokretlami siedzac wygodnie, nie nadwyrezajac zadnych miesni.

721538_123.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idealne miejsce dla posiadaczy lepszych CB i nie zaciagajacych mocno recznego.

 

Ha ha dobry jesteś kolego :D , a co mają zrobić posiadacze gorszych CB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak zamontowanego Unidena jak kolega już wyżej napisał

thumb_ee87aead.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności