-
Liczba zawartości
2936 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez pawelb6
-
będą pasowały do B6
-
U mnie przednie MTS-y pukały ,robiłem różne kombinacje bo myślałem że coś innego,ale wina była amorów,wymieniłem na KONI i spokój,tak samo miałem z gwintem FK stuki i puki,też wywaliłem,wszystkie części były nowe ale jednak tandetne.Pozdrawiam
-
ET37 jest standartowe w 3BG ,możesz zakładać nawet ET35 czy ET40 przy 7'' ,nie musisz 6''.
-
W 3Bg na alu 16''x7''jeździłem na ET50 i nie obcierało ale to też zależy od kształtu felgi,teraz mam ET37 na 17''x7''i też ok
-
W/g mnie nie wejdzie z przodu,tym bardziej z taką oponą co piszesz,opona to 225/35 lub 235/35 max dla 19'' na przód
-
napisałem żeby nie łączyć styropianu pianką,nie ważne ile grubości ma syropian
-
Pianka ma inną konsystencję niż styropian,Ci którzy łączą styropian pianką popełniają błąd.
-
Z wielu źródeł słyszałem że te silniki nie trzymają mocy,więc pewnie jest tak u Ciebie
-
wszystko będzie dobrze pasowało ,tylko pierścień centrujący na 57,1mm
-
Jeśli się mogę wypowiedzieć co do jakości opon to na pewno Conti,rozmiar 195/45/17 będzie lepszy od 195/40/17,a zapytam czy zamierzasz wrzucić dystanse i obniżyć mocniej auto,bo do takiego rozmiaru powinno się zrobić taki zabieg.
-
z przodu to niestety nic nie podejdzie,bo 0,5cm spada z pierścienia,1cm nie widziałem,a 1,5cm wystaje,z tyłu 18mm-20mm w zależności od producenta opony
-
teoretycznie powinno wejść
-
bez problemu wchodzą 225/40/18 ,na przodzie jeszcze jest 1cm luzu,na tyle 2cm
-
5x130 bodajże ET55
-
Witam,w passatach tak jest że przód jest trochę wyżej jak tył ok 1-1,5cm,jeśli jest spora różnica to można wstawić sprężyny od varianta ale wtedy może być wyżej jak przód i może być trochę twardszy z tyłu.Pozdrawiam
-
w katalogu bodajże febi ,są krótsze i dłuższe
-
Kolego Kowal ,sprawdź jeszcze długość odbojów,ponieważ odbój blokuje tobie zejście niżej,są 2 rodzaje odbojów - do krótszych sprężyn i standartowe.
-
będą OK
-
moim zdaniem idealnie,zależy jakie gumy
-
sprawdz pompkę,raczej pompka się zatarła
-
"Mówisz - masz" czyli piszemy czego szukamy na/w samochodzie
pawelb6 odpowiedział Nord → na temat → Tuning optyczny
tak 19'' z tuarega z rozstawem 5x130 -
naciąg mini,taki jak u mnie na 18''x8,5 z oponami 225/40,najlepiej 205 lub 215
-
Ja bym wziął piec min 15KW-jak będziesz miał temp poniżej -20st to wtedy zobaczysz co znaczy za mały piec,również w zależności czym palisz jak będziesz palił również drzewem lub węglem a nie zawsze ekogroszkiem to zerknij czy pojemność paleniska jest o wiele większa od pieca np10KW,bo zasypując opał w małym piecu będziesz częściej biegał do niego. A propos palenia pelletem w piecu przystosowanym do ekogroszku to ślimak który podaje opał musi mieć inny kształt,ponieważ bywa tak że może się cofnąć płomień i zapalić cały zbiornik z pelletem,dodatkowo piec powienien mieć zabezpieczenie(czujnik) który jak dostanie dużą temp na ślimaku to wyrzuca pellet tak aby zbiornik się nie zapalił.
-
Mikrostyk (mikrowłącznik) w drzwiach
pawelb6 odpowiedział wasil1 → na temat → Elektryka, oświetlenie
nie o to chodzi,poprostu się wogle może niezapalić główne światło,a dolne się zapalą
