Skocz do zawartości

pawelb6

  • Liczba zawartości

    2936
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pawelb6

  1. U mnie przednie MTS-y pukały ,robiłem różne kombinacje bo myślałem że coś innego,ale wina była amorów,wymieniłem na KONI i spokój,tak samo miałem z gwintem FK stuki i puki,też wywaliłem,wszystkie części były nowe ale jednak tandetne.Pozdrawiam
  2. ET37 jest standartowe w 3BG ,możesz zakładać nawet ET35 czy ET40 przy 7'' ,nie musisz 6''.
  3. W 3Bg na alu 16''x7''jeździłem na ET50 i nie obcierało ale to też zależy od kształtu felgi,teraz mam ET37 na 17''x7''i też ok
  4. W/g mnie nie wejdzie z przodu,tym bardziej z taką oponą co piszesz,opona to 225/35 lub 235/35 max dla 19'' na przód
  5. napisałem żeby nie łączyć styropianu pianką,nie ważne ile grubości ma syropian
  6. Pianka ma inną konsystencję niż styropian,Ci którzy łączą styropian pianką popełniają błąd.
  7. Z wielu źródeł słyszałem że te silniki nie trzymają mocy,więc pewnie jest tak u Ciebie
  8. wszystko będzie dobrze pasowało ,tylko pierścień centrujący na 57,1mm
  9. Jeśli się mogę wypowiedzieć co do jakości opon to na pewno Conti,rozmiar 195/45/17 będzie lepszy od 195/40/17,a zapytam czy zamierzasz wrzucić dystanse i obniżyć mocniej auto,bo do takiego rozmiaru powinno się zrobić taki zabieg.
  10. pawelb6

    jakie dystanse???

    z przodu to niestety nic nie podejdzie,bo 0,5cm spada z pierścienia,1cm nie widziałem,a 1,5cm wystaje,z tyłu 18mm-20mm w zależności od producenta opony
  11. bez problemu wchodzą 225/40/18 ,na przodzie jeszcze jest 1cm luzu,na tyle 2cm
  12. Witam,w passatach tak jest że przód jest trochę wyżej jak tył ok 1-1,5cm,jeśli jest spora różnica to można wstawić sprężyny od varianta ale wtedy może być wyżej jak przód i może być trochę twardszy z tyłu.Pozdrawiam
  13. w katalogu bodajże febi ,są krótsze i dłuższe
  14. Kolego Kowal ,sprawdź jeszcze długość odbojów,ponieważ odbój blokuje tobie zejście niżej,są 2 rodzaje odbojów - do krótszych sprężyn i standartowe.
  15. moim zdaniem idealnie,zależy jakie gumy
  16. sprawdz pompkę,raczej pompka się zatarła
  17. pawelb6

    Naciąganie opon w trapez

    naciąg mini,taki jak u mnie na 18''x8,5 z oponami 225/40,najlepiej 205 lub 215
  18. Ja bym wziął piec min 15KW-jak będziesz miał temp poniżej -20st to wtedy zobaczysz co znaczy za mały piec,również w zależności czym palisz jak będziesz palił również drzewem lub węglem a nie zawsze ekogroszkiem to zerknij czy pojemność paleniska jest o wiele większa od pieca np10KW,bo zasypując opał w małym piecu będziesz częściej biegał do niego. A propos palenia pelletem w piecu przystosowanym do ekogroszku to ślimak który podaje opał musi mieć inny kształt,ponieważ bywa tak że może się cofnąć płomień i zapalić cały zbiornik z pelletem,dodatkowo piec powienien mieć zabezpieczenie(czujnik) który jak dostanie dużą temp na ślimaku to wyrzuca pellet tak aby zbiornik się nie zapalił.
  19. nie o to chodzi,poprostu się wogle może niezapalić główne światło,a dolne się zapalą
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności