-
Liczba zawartości
2936 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez pawelb6
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 117
-
Mogą trzeć o błotnik przedni,jeśli założysz opony 225 będzie ok
-
A jakie odsadzenie od piasty ma ta felga ?
-
na tył śmiało można wrzucać grubszydystans niż na przód,ja na przodzie mam ET45 a na tyle ET45 i dystans 2cm więc ET25,felgi 8,5''
-
tylne od sedana są krótsze niż w variancie
-
na 205/50/17 pójdzie niewiele wyżej,niż na 225/45/17
-
moim zdaniem ET 35 z przodu i felga 8'' z oponami 225 powinno stać równo z błotnikiem
-
zawsze tak będzie że jak zarzucisz większy rozmiar koła tj np 17'' to będzie stał wyżej niż na 15 czy16 ,jak kupowałem samochód w salonie na 17'' kołach to po miesiącu kupiłem EIBACHY bo na seryjnej sprężynie na zakrętach zamiast się trzymać asfaltu to przez wyższy środek ciężkości wypadał z drogi,przykład taki że na 16'' zimą robiłem za pług a nie chciałem podwyższać ,a od 2 zim jeżdżę na 17'' i wtedy jest wyżej
-
Masz świadomość że przód będzie wystawał ok1cm przy ET35 przy oponie 225/45?
-
[B5] Zamiana Turbo na BRD, lub BVA
pawelb6 odpowiedział Fokus → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
ja bym brał BRD jeśli w dobrym stanie,soft lepiej zmienić,na BRD silnik kręci wyżej,a dla PD-ka to nie najlepiej -
nie dlatego siadł niżej,sprężyna w variancie jest dłuższa niż w limuzynie ---------- Dodano o 15:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:10 ---------- Potwierdzam,gwint KW np variant 1 jest kompromisem i jest super,aczkolwiek jeśli ktoś nie ma gwintu to do krótkich sprężyn obowiązkowo krótsze amory,wtedy nic nie dobija i samochód dobrze się prowadzi ,poprostu zupełnie inna jazda jak na samych krótszych sprężynach i seryjnych amorach
-
Brzydal,coś ala ABT tylko z większym ryjem dla mnie osobiście to dokładka ABT mogłaby być .
-
Radio niefabryczne w Passacie B6
pawelb6 odpowiedział StaruchPl → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
dawaj namiar:) -
będzie ok
-
tak na marginesie FL ma ET37
-
bedzie dobrze
-
trze bo ET jest za mocno wystające jak do paska B6,powinno być ET40-50 lub opona węższa ale raczej w b6 w 105KM TDI są rozmiar węższe ,ale do rzeczy,pozostaje Tobie założyć tulejki gumowe na tłoczysko amortyzatora lub zmienić opony na węższe
-
z taka oponą możesz mieć problemy,musisz założyć w odpowiednim rozmiarze 225/40/18
-
Jakie radio kupić do Passata B5
pawelb6 odpowiedział prego → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Pisałem w podobnym temacie o tym GMS że mam taki i używam od 2 tygodni,ogólnie wszystko fajnie,granie też super,ale mam przez wzmacniacz puszczone,czasem mi się przywieszał reg głośności ,teraz wszystko ok,jedynie to książka telefoniczna coś szwankuje,bo jak ktoś dzwoni lub ja dzwonie nie zawsze pokazuje kontakt,ale pokazuje nr telefonu,jak wejde w kontakty w radio to zaczyna pokazywać ok,do chwili wyłączenia zapłonu,próbowałem z nowszym modelem telefonu i tak samo,jeszcze raz sprawdze niedługo z innym jeszcze telefonem,może to tylko kwestia oprogramowania,na razie jest ok,z resztą ,co kupisz za 1500zł żeby miało prawie wszystko. -
ja w variancie mam na tyle 20mm a na przodzie bez dystansu,tył mógłby być 18mm a z przodu za bardzo nie ma co przypasować,1cm najlepiej ale nie występuje z centrowaniem
-
Radio niefabryczne w Passacie B6
pawelb6 odpowiedział StaruchPl → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
nie wiem co masz do mnie że miałbym się podniecać,pisze jak jest ,to że chińskie to nie znaczy że totalny badziew,buty nike też robią w chinach,felgi to Vw też robią w Chinach więc zamiast udawać znawcę podaj konkrety z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym -
Radio niefabryczne w Passacie B6
pawelb6 odpowiedział StaruchPl → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Hej,ja właśnie kupiłem i testuje takie radio GMS z navi,ogólnie wszystko to co BLAUPUNKT new york tylko tańsze o połowę,jest serwis ,dwa lata gwarancji,gra też naprawdę dobrze,posiada książkę telefoniczną,w navi można zainstalować auto mapa i IGO,problemem jest to że czasem się przywiesza regulacja głośności,ale kwestia zresetowania,również w książce telefonicznej którą synchronizuje z kontaktów z telefonu,po włączeniu zapłonu nie zawsze wyświetla kontakt,zawsze wyświetli numer telefonu,wystarczy nacisnąć klawisz kontaktów i znowu pokazuje kto dzwoni,reszta bez zastrzeżeń,nie jest to sprzęt który ktoś sprowadził kontener z Chin na próbę,a później szukaj kto to ma naprawić,jak np Canva i Kruger & Matz ,ma serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Sprzedaje i montuje znajomy który kilka razy zdobywał nagrody car audio i sam polecił z racji pełnego serwisu i sprzedaży kilkunastu sztuk samodzielnie montując je do aut. -
No proszę cię,usłyszałeś od kogoś czy miałeś jakieś przygody z felgami,że piszesz śmieszne rzeczy.
-
a ja wyczuwam,szarpie trochę ,nawet czasem mocno,może u Ciebie nie szarpie że założyłeś dopiero,poczekaj za kilka tygodni jak się ułoży, powiem szczerze że jakbym miał nie dłubany mocno silnik to bym nie wsadzał jednomasa,na dwumasie ori do 170KM i 360Nm bez problemu można jeździć(oczywiście umiejętnie)
-
Witam,nie wiem czy w tym temacie ale nie mogłem znaleźć innego,mam problem z odległością zamykania i otwierania,auto zamykam lub otwieram z odległości 10cm od przednich drzwi lub przedniej szyby,w dalszej odległości nie działa,antena od modułu komfortu przedłużona była rok temu(moduł suchy) i jakby trochę było lepiej ale na krótko bo znowu jest źle czyli muszę dotykać do szyby żeby otworzyć,baterie zmieniane na nowe i nic,baterie zamieniane z innego auta w którym działa alarm super i nic,dalej kicha,1 pilot i drugi pilot działają tak samo,stąd moje pytanie czy to może coś z modułem komfortu?
-
Ja myślałem o czujniku zmierzchu http://allegro.pl/kawa-z-proxima-automat-swiatel-czujnik-zmierzchu-i2964810662.html jeszcze żeby miał te funkcje z cube electronics,bo kabli sporo jak tylko na czujnik zmierzchu
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 117
