Dzieki za info.Moge dodać że mam dołączony drugi alarm do orginalnego,czy to może być przyczyna,że zostawiając osobe w samochodzie,a załączając alarm i odłączjąc dozór wnętrza bedzie sie załączał dalej,bo kiedyś mogłem nacisnąć i dozór nie działał i osoba mogła zostać w zamkniętym samochodzie.Udam sie do tego elektryka może zrobie dod pilot żęby załącząć z klucza i dod z pilota,wówczs złodziej otwierając alarm fabr.bedzie musiał odłączyć dod. alarm,bo teraz od razu rozbrajają sie dwa na raz.jedyny plus to czujnik uderzeniowy,który zawsze sie przydaje,bo i tak można by mieć tylko orginał.
[ Dodano: Wto Gru 13, 2005 20:47 ]
Dzieki za info.Moge dodać że mam dołączony drugi alarm do orginalnego,czy to może być przyczyna,że zostawiając osobe w samochodzie,a załączając alarm i odłączjąc dozór wnętrza bedzie sie załączał dalej,bo kiedyś mogłem nacisnąć i dozór nie działał i osoba mogła zostać w zamkniętym samochodzie.Udam sie do tego elektryka może zrobie dod pilot żęby załącząć z klucza i dod z pilota,wówczs złodziej otwierając alarm fabr.bedzie musiał odłączyć dod. alarm,bo teraz od razu rozbrajają sie dwa na raz.jedyny plus to czujnik uderzeniowy,który zawsze sie przydaje,bo tak można by mieć tylko orginał.