Skocz do zawartości

pawelb6

  • Liczba zawartości

    2936
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pawelb6

  1. Dokładnie tak mam zrobione tylko że w jednym kluczyku,a może jak przerobie na dwa piloty to zacznie mi działać odłączenie dozoru wnętrza.Pozdrawiam i dzieki za info.Paweł
  2. Dzieki za info.Moge dodać że mam dołączony drugi alarm do orginalnego,czy to może być przyczyna,że zostawiając osobe w samochodzie,a załączając alarm i odłączjąc dozór wnętrza bedzie sie załączał dalej,bo kiedyś mogłem nacisnąć i dozór nie działał i osoba mogła zostać w zamkniętym samochodzie.Udam sie do tego elektryka może zrobie dod pilot żęby załącząć z klucza i dod z pilota,wówczs złodziej otwierając alarm fabr.bedzie musiał odłączyć dod. alarm,bo teraz od razu rozbrajają sie dwa na raz.jedyny plus to czujnik uderzeniowy,który zawsze sie przydaje,bo i tak można by mieć tylko orginał. [ Dodano: Wto Gru 13, 2005 20:47 ] Dzieki za info.Moge dodać że mam dołączony drugi alarm do orginalnego,czy to może być przyczyna,że zostawiając osobe w samochodzie,a załączając alarm i odłączjąc dozór wnętrza bedzie sie załączał dalej,bo kiedyś mogłem nacisnąć i dozór nie działał i osoba mogła zostać w zamkniętym samochodzie.Udam sie do tego elektryka może zrobie dod pilot żęby załącząć z klucza i dod z pilota,wówczs złodziej otwierając alarm fabr.bedzie musiał odłączyć dod. alarm,bo teraz od razu rozbrajają sie dwa na raz.jedyny plus to czujnik uderzeniowy,który zawsze sie przydaje,bo tak można by mieć tylko orginał.
  3. Witam.Mam problem z załączaniem sie alarmu .Włączam alarm ,czekam aż sie uzbroi otwieram szybe i niedziała.Wymieniłem czujnik ten przy fotelu kierowcy i nic.Chcę go odłączyć czyli np.naciskam,kiedyś zapalała się dioda w przycisku ,a teraz nic sie nie dzieje.Może ktoś wie o co chodzi.Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności