Skocz do zawartości

Majkel2017

  • Liczba zawartości

    193
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez Majkel2017

  1. U mnie błąd B109154 Silnik nastawczy klapy rozdziału powietrza z przodu - brak nastaw podstawowych Nie działa nawiew na nogi (na szybę i kratki środkowe działają) Jeśli dobrze doczytałem to muszę wymienić silnik 5Q0907511A Jeden jest od strony kierowcy, drugi od strony pasażera, kto przerabiał ten temat, do którego silniczka zabrać się na początku?
  2. Czy są jakieś nowe pomysły na naprawę układu AdBlue, pacjent to passat bitdi cuua 2015 rok Procedura uleczania na trasie nie pomaga, zostało tylko 100km i silnik się nie uruchomi. Nie mam pomysłu co z tym zrobić OBD11 nie widzi błędów w układzie silnika
  3. Wygląda jakby czesciowo klej puścił, oddam go bo boje się że w paliwie się całkiem rozejdzie i będzie wesoło.
  4. Cześć, Czas wymiany filtra paliwa, polecono mi jako zamiennik vw filtr mann. Przyszła paczka, otwieram i widzę filtr jakby rozklejony. Sprzedawca twierdzi że filtr jest ok i wszystkie gam wyglądają. Można to zakładać? Mam obawy. Z góry dzięki za opinie.
  5. Majkel2017

    Wyciek AdBlue

    Odgrzewam kotelta @xxxtoretto możesz opisać na naprawiłeś wyciek na łączeniu węża i wtryskiwacza?
  6. Kupiłem zestaw NTY FHO-VW-004 (dwa oringi i dwie sruby) Oringi w tym zestawie są jednakowe, jednak zestaw pasował, koszt 27zł ale mozna trafić oferte tylko 22zł Olej VW G060175A2 okazał się na moje oko drogi tzn w przedziale 250-300zł dlatego wybrałem olej producenta Haldexa tzn BorgWarner DS2000884 gdzie opakowanie 0,85L 140zł
  7. Czesc, Czy znana jest wielkość oringów na pompe? Wyzej Maroko80 napisał, że 44 i 46mm, ale jeszcze potrzebna jest grubość A może 4 i 5 to grubość? Pozdrowienia
  8. Cześć, W moim aucie robiłem podmiankę z MIB2 na 2,5 Teraz mam jednostkę 5NA035020B z SW MHI2_ER_VWG13_P4512_1 Czy jest szansa wycisnąć z tego MIB3 z bezprzewodowym android auto? Czy podniesienie wersji softu do MHI2_ER_VWG13_P4525 przyniesie jakąś korzyść? Z góry dzięki za informacje Pozdrowienia
  9. Nie znacie kogoś kto by się nie bał zamontować fabryczne mokre webasto w VW crafter 2019? Troche juz szukam i nie mam chętnego, a wydaje się że będzie to łatwiejsze niż w osobówce bo pod maską więcej miejsca. Na portalach aukcyjnych piec pompka paliwa mocowania rurki sterownik można kupić z rozebranego auta za rozsądne pieniądze. Kwestia dorobienia instalacji elektrycznej i kodowania. W tym aucie jest oddzielny panel montowany u góry w podsufitce.
  10. Gdzie szukać tego wtryskiwacza i jak on wygląda bo w internetach znalazłem dwa różne typy podobno od paska b8. Chętnie go przeczyszczę bo usterkę adblue mam przynajmniej co 2 - 3 miesiące. opcja1 opcja2 Update: Zlokalizowałem wtrysk, jest dostępny pod maską przy lewym kielichu, jutro będę go czyścił Przykładowe foto tutaj
  11. Cześć. Mam ten sam problem. Stuki identyczne jak w tiguanie z filmiku, zawieszenie adaptacyjne 2.0 bitdi 2015rok przelot 115.000 Wali okrutnie jakby miało coś się urwać, jakieś pomysły? Na stacji diagnostycznej nic nie znaleźli. Amorek? Listwa wspomagania? Mocowanie górne amortyzatora? Ktoś to przerabiał? Pozdro M
  12. Znalazłem warsztat w Bydgoszczy gdzie ogarniają wymianę filtra i oleju w Passacie BiTdi 4motion DQ500 ? Chętnych wielu nie było w okolicy bo dojście jest kiepskie. Kto chce sam się pobawić polecam instrukcję: wymiana filtra w DQ500 https://www.drive2.ru/l/577563288661919007/ Warto wymienić oring pod pokrywą filtra oleju bo u mnie poprzedni właściciel nie wymienił i się tam mocno pociło
  13. Wiesz może do jakiego sterownika wgrywają aktualizację? Mam zmodyfikowaną mapę i bym nie chciał stracić tego przyjemnego dodatku Przy okazji widzę, że problem często pojawia się w bitdi z 2015 roku, tak jak u mnie może będzie trzeba wgrać ten soft bo u mnie to występuje co pół roku. Płaciłeś 300zł za poprawkę czy za friko?
  14. Cześć, Czasami pojawia mi się błędy P148B00 - Końcówka mocy ogrzewania środka redukującego Uszkodzenie Sporadyczna P204F00 - Układ środka redukującego, rząd 1 Nieprawidłowo Statycznie Radziłem sobie z problemem jadąc na 'dwupasmowke' i stosując zasadę usunięcia błędu po dolaniu adblue jeździłem ze stałą prędkością, hamowałem i błąd znikał. Tym razem nie chce odpuścić, a podczas uruchamiania silnika pojawia się komunikat że za XXXkm nie będzie można uruchomić silnika. Miał ktoś taki błąd i zna rozwiązanie? Pozdrówka
  15. Ciekawe czy filtr oleju skrzyni dsg wymienili bo nie każdy widzi taką potrzebę - nie każdemu się chce W BiTdi jest słaby dostęp
  16. Mnie też lada chwila czeka wymiana rozrządu bo mam ponad 110k km. Daj proszę cenę części i usługi. Pamiętaj o oleju w skrzyni bo zdaje się pierwsza wymiana na 60k a druga 120k
  17. Wymieniał ktoś MIB2,5 do MIB3? Mam auto MY2015, wymieniłem MIB2 do MIB2,5 z ekranem 9.2' Brakuje mi połączenia bezprzewodowego z telefonem, trzeba się podłączać kablem stąd myśl o mib3 Uda się ?
  18. Jak Waszym zdaniem najlepiej podejść do tematu? Kupić olej i filtr i jechać na wymianę do serwisu aby mieć historię w ksiażce?
  19. A ile Cię to kosztowało? Moduł, ramka piano, panel na tył?
  20. Nie zgodzę się, ale rozumiem Twoje zdanie. Każdy ma inny punkt patrzenia. Drobniejsze kobiety mocujące się z klapą to słaby widok. Przerabiałem to w Sharanie, tam było co zamykać i automatyczna klapa a nawet drzwi sprawdzały się rewelacyjnie. Sam ostatnio się cieszyłem jak podwoziłem paczkę znajomemu i przy mrozie -18 nie musiałem ruszać tyłka aby otworzyć mu bagażnik. Śnieg to trzeba obmiatać
  21. Problem rozwiązany. Odkręciłem grill i zderzak po bokach przy nadkolach a następnie wyczepiłem go z błotników i przedniego pasa. Udało się wymontować lampy - lewą wadliwą i prawą sprawną. Ze sprawnej (prawej) zamieniałem moduły z tej uszkodzonej (lewej) aż trafiłem na usterkę. Jeden z modułów być może to przetwornica chyba dostał wilgoci i siadł. Z wnętrza w okolicy złącza sypie się biały pył - zaśniedziły osad. Poniżej zdjęcie winnego, w przypadku usterki zacznijcie od tego elementu 7PP 941 572 A Cena używanej części 200zł Nowe zaczynają się od 300zł ale trzeba dodatkowo kodować w bazie VW Weryfikacja ustawienia świateł obowiązkowo
  22. Majkel2017

    [B8] Kamera cofania

    Mam problem z kamerą cofania - instalacja fabryczna. Po ustawieniu dźwigni zmiany biegów na P i wyłączeniu zapłony kamera nie chce się zamykać. Kiedyś problem pojawiał się raz na trzy miesiące, teraz raz w tygodniu. Przez siłę nie da się jej zamknąć. Zostać tak nie może bo ciekawscy przechodnie będą ją targać. Robię taniec pawia jadąc przód tył przód aż się zamknie i tak zostawiam auto. To nie może tak działać Obd11 nic nie widzi. Macie pomysł gdzie szukać?
  23. Widzę, że chyba będę pierwszy. W tygodniu podejmę walkę, zdejmowanie zderzaka to nic fajnego. Dodam błędy jakie pokazuje OBD11 B121711 żarówka lewego światła mijania zwarcie z masą U112300 centrala danych odebrana wartość usterki (regulacja zasięgu reflektorów)
  24. Dziś pojawił się komunikat typu Sprawdź lewe światło mijania - zaznaczone czerwoną ramką. Faktycznie, nie świeci z jednej strony led wewnętrzny. Kto miał taki problem? Lampy top led. (dzięki marcingdz za poprawkę) Czeka mnie wymiana całej lampy, czy ta część jest do kupienia oddzielnie? Czy lampę trzeba wyciągnąć do wymiany? Pozdrówka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności