Witam
Czy ktos z was poprawial programw passacie 2.0 bitdi ?
Gadalem z gosciem ktory zrobil 295 km i mowi ze roznica straszna... ze niby przyspiesza ponizej 5 sek
Ale czytalem tez ze jakas firma ( nie pamietam juz nazwy ) zrobila 300 km i niby przyspiesza w 5.5 sek.
Ogarnial juz ktos u siebie ? Jakie jest prawdopodobienstwo, ze podczas przegladu serwis wykryje zmieniony program ? Wzialem gwarancje na 5 lat i zostalo mi jeszcze 2,5 :)