Skocz do zawartości

Majkel2017

  • Liczba zawartości

    193
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Majkel2017

  • Urodziny 01/08/1981

Informacje osobiste

  • Imię
    Michał
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Bydgoszcz

Samochód

  • Generacja
    B8
  • Silnik
    B8 2.0 Bi-TDI 240KM DSG7 4x4
  • Rok produkcji
    2015

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. U mnie błąd B109154 Silnik nastawczy klapy rozdziału powietrza z przodu - brak nastaw podstawowych Nie działa nawiew na nogi (na szybę i kratki środkowe działają) Jeśli dobrze doczytałem to muszę wymienić silnik 5Q0907511A Jeden jest od strony kierowcy, drugi od strony pasażera, kto przerabiał ten temat, do którego silniczka zabrać się na początku?
  2. Czy są jakieś nowe pomysły na naprawę układu AdBlue, pacjent to passat bitdi cuua 2015 rok Procedura uleczania na trasie nie pomaga, zostało tylko 100km i silnik się nie uruchomi. Nie mam pomysłu co z tym zrobić OBD11 nie widzi błędów w układzie silnika
  3. Wygląda jakby czesciowo klej puścił, oddam go bo boje się że w paliwie się całkiem rozejdzie i będzie wesoło.
  4. Cześć, Czas wymiany filtra paliwa, polecono mi jako zamiennik vw filtr mann. Przyszła paczka, otwieram i widzę filtr jakby rozklejony. Sprzedawca twierdzi że filtr jest ok i wszystkie gam wyglądają. Można to zakładać? Mam obawy. Z góry dzięki za opinie.
  5. Majkel2017

    Wyciek AdBlue

    Odgrzewam kotelta @xxxtoretto możesz opisać na naprawiłeś wyciek na łączeniu węża i wtryskiwacza?
  6. Kupiłem zestaw NTY FHO-VW-004 (dwa oringi i dwie sruby) Oringi w tym zestawie są jednakowe, jednak zestaw pasował, koszt 27zł ale mozna trafić oferte tylko 22zł Olej VW G060175A2 okazał się na moje oko drogi tzn w przedziale 250-300zł dlatego wybrałem olej producenta Haldexa tzn BorgWarner DS2000884 gdzie opakowanie 0,85L 140zł
  7. Czesc, Czy znana jest wielkość oringów na pompe? Wyzej Maroko80 napisał, że 44 i 46mm, ale jeszcze potrzebna jest grubość A może 4 i 5 to grubość? Pozdrowienia
  8. Cześć, W moim aucie robiłem podmiankę z MIB2 na 2,5 Teraz mam jednostkę 5NA035020B z SW MHI2_ER_VWG13_P4512_1 Czy jest szansa wycisnąć z tego MIB3 z bezprzewodowym android auto? Czy podniesienie wersji softu do MHI2_ER_VWG13_P4525 przyniesie jakąś korzyść? Z góry dzięki za informacje Pozdrowienia
  9. Nie znacie kogoś kto by się nie bał zamontować fabryczne mokre webasto w VW crafter 2019? Troche juz szukam i nie mam chętnego, a wydaje się że będzie to łatwiejsze niż w osobówce bo pod maską więcej miejsca. Na portalach aukcyjnych piec pompka paliwa mocowania rurki sterownik można kupić z rozebranego auta za rozsądne pieniądze. Kwestia dorobienia instalacji elektrycznej i kodowania. W tym aucie jest oddzielny panel montowany u góry w podsufitce.
  10. Gdzie szukać tego wtryskiwacza i jak on wygląda bo w internetach znalazłem dwa różne typy podobno od paska b8. Chętnie go przeczyszczę bo usterkę adblue mam przynajmniej co 2 - 3 miesiące. opcja1 opcja2 Update: Zlokalizowałem wtrysk, jest dostępny pod maską przy lewym kielichu, jutro będę go czyścił Przykładowe foto tutaj
  11. Cześć. Mam ten sam problem. Stuki identyczne jak w tiguanie z filmiku, zawieszenie adaptacyjne 2.0 bitdi 2015rok przelot 115.000 Wali okrutnie jakby miało coś się urwać, jakieś pomysły? Na stacji diagnostycznej nic nie znaleźli. Amorek? Listwa wspomagania? Mocowanie górne amortyzatora? Ktoś to przerabiał? Pozdro M
  12. Znalazłem warsztat w Bydgoszczy gdzie ogarniają wymianę filtra i oleju w Passacie BiTdi 4motion DQ500 ? Chętnych wielu nie było w okolicy bo dojście jest kiepskie. Kto chce sam się pobawić polecam instrukcję: wymiana filtra w DQ500 https://www.drive2.ru/l/577563288661919007/ Warto wymienić oring pod pokrywą filtra oleju bo u mnie poprzedni właściciel nie wymienił i się tam mocno pociło
  13. Wiesz może do jakiego sterownika wgrywają aktualizację? Mam zmodyfikowaną mapę i bym nie chciał stracić tego przyjemnego dodatku Przy okazji widzę, że problem często pojawia się w bitdi z 2015 roku, tak jak u mnie może będzie trzeba wgrać ten soft bo u mnie to występuje co pół roku. Płaciłeś 300zł za poprawkę czy za friko?
  14. Cześć, Czasami pojawia mi się błędy P148B00 - Końcówka mocy ogrzewania środka redukującego Uszkodzenie Sporadyczna P204F00 - Układ środka redukującego, rząd 1 Nieprawidłowo Statycznie Radziłem sobie z problemem jadąc na 'dwupasmowke' i stosując zasadę usunięcia błędu po dolaniu adblue jeździłem ze stałą prędkością, hamowałem i błąd znikał. Tym razem nie chce odpuścić, a podczas uruchamiania silnika pojawia się komunikat że za XXXkm nie będzie można uruchomić silnika. Miał ktoś taki błąd i zna rozwiązanie? Pozdrówka
  15. Ciekawe czy filtr oleju skrzyni dsg wymienili bo nie każdy widzi taką potrzebę - nie każdemu się chce W BiTdi jest słaby dostęp
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności