Skocz do zawartości

jaarecki

  • Liczba zawartości

    52
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez jaarecki

  1. jaarecki

    Passat 3C - jakie felgi

    był problem z wlepieniem tych zdjęć bezpośrednio na forum ale oto linki na których można felgi zobaczyć.Proszę o ocenę http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/517b22560b8ac6e0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6775bb1fe8c1d31.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/baa596eca5baa521.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82d988317441276c.html
  2. jaarecki

    Passat 3C - jakie felgi

    umieszczę fotki jutro teraz juz ciemno guzik widać ,ok?
  3. jaarecki

    Passat 3C - jakie felgi

    Kupiłem kiedyś fele 17" zupełnie przypadkowo.To zupełnie nie firmowe jakieś tam felgi z halfordsa(motoryzacyjna sieć sklepów w uk) porysowane jak jasna cholera.Oryginalnie ramiona były chromowane(!)a wnętrza byłu prysnięte grafitowym metalikiem.Tak naprawdę to nie chciałem ich kupić ,wogóle nie chciałem kupić felg,oryginalne mi sie bardzo podobały.Ale kupiłem , bo kolega mnie namówił.Oddałem to wszystko do innego kolegi który ma tu w uk warsztacik lakierniczy żeby cos z tym zrobił.Z chromem nie udało sie zrobić wiele , ale parę rysek które zostały nie wprowadzają nikogo w dyskomfort.Resztę pomalował mi oryginalnym lakierem z nadwozia, do tego bębenki też, klocki na srebrno.Samochód mam blue shadow(granatowy metalic)Wygląda to naprawde fajnie. Obawiałem się że lakier bedzie się słabo sprawował,że będą odpryski , ale naprawdę nic.Natomiast zaliczyłem już pare razy krawężnik więc na obręczach znowu pojawiły sie rysy , ale nie przezywam .Piszę o tym gdyż czasem za niewielkie pieniądze można zrobić cos niestandartowego co naprawdę nie będzie pachnieć wioską a naprawde wygląda ładnie.Jeżeli będzie to ktoś chciał zobaczyc to zrobię fotki .
  4. chromemaster Kamil, tel. 608-507-248 http://www.chromemaster.pl Kupiłem chromowane nakładki od tego gościa, naprawde polecam ,jeżeli mogę doradzić nie kupuj plastiku chromowanego,tu troche wiecej zapłacisz , ale to naprawde fajnie wygląda.Ja to mam już ok roku na swoim i nic sie z tym złego nie dzieje
  5. Konfiskata nie przejdzie z powodów czsyto prawnych,poza tym jest bez sensu.Często można nie jechać swoim autem,nie mieć majatku i co ...i nic.Tylko bezwzględny wyrok do odsiadki poskutkuje,zadne tam zawiasy i dobre sprawowanie tylko eliminacja , z dróg.Wiem że nie ma dosć więzien ale są bransoletki i po kłopocie.Jeszcze niech klienci za to sami zapłacą.
  6. Clarion to poważna firma i cena jest jego wyznacznikiem.Ładnych pare lat temu miałem clariona, były to czasy gdy cd było nowością,wtedy to było "coś"choć z czasem uległ uszkodzeniu,to jednak nie to co obecnie produkowane egzemplarze.O toch screen bym sie nie martwił to w sumie alternatywa do guzików nic się z tym nie bedzie działo.Zwróc tylko uwagę na to jaki jest kontrast w ekranie.Przy tego rodzaju rozwiazaniach ma to znaczenie podczas słonecznej pogody.W tańszych lub niefirmowych radiach nie widać nic,o co Clariona nie podejrzewam , ale warto o tym pamiętać.
  7. Poznaje to dopiero w miarę łagodnie do i z pracy.Mieszkam w dużym miescie,korki są siarczyste,więc jak narazie pracuje to bez zastrzeżeń.Mieszkam w takim kraju gdzie jazda z telefonem przy uchu jest co najmniej ryzykowna,kamerki są tu niemal wszędzie.Telefon działa super.Mam sonyericsona995 i z nim współpracuje świtenie,Navi też wygląda dobrze, jestem raczej odporny na bajery graficzne,ale w tym tutaj przeszli sami siebie.Jestem ciekaw jakby się jeździło w tym po starym miescie Gdańska czy Krakowa.Nie ma polskiego menu wbudowanego jest polski lektor.Funkcja traffic control dostępna jest jak na razie tylko w Niemczech.Ma wbudowany kompas co do CANa nie mam pojęcia mówiąc szczerze.Jest w pełni kompatybilny z kierownicą i MFA tylko co mi z tego jak mój pasek tego nie ma.Obsługuje jednocześnie satnav,telefon,iPoda,usb i dvd.Pod czs jazdy nie pooglądasz,natomiast obsługuje tylnie monitory z dvd podczas gdy kierowca słucha radia itp.Więc sporo jak na radio.Miałem straszny dylemat kupić RNS 510 czy Zenec.Zawsze chciałem mieć oryginalne radio,bo co oryginał to oryginał,ale wbudowany parrot przeważył.Całość kosztowała mnie 1000 funtów wraz z montażem i gwarancą.RNS był o 200 funtów tańszy.Nie wiem jeszcze czy czyta divixy.Przy tym radiu odczówa się brak kierownicy multifunkcyjnej.Co do słabości nie wiem jeszcze , ale jak się pojawią problemy to dam zajawke. Jeśli chodzi o krytykę forumowiczów to chętnie poczytam, ale nie strawię info że to chińczyk lub clatronic, bo to już sprawdziłem sam wcześniej. I ostatnia rzecz.Jeśli chodzi o dzwięk jest ok jak na moje ucho, czysty, ma equalizer i można wybrać typ muzy ,lub samemu wybasować - jak komu pasuje.I ekran - o wysokiej rozdzielczości i jest matowy,więc jak słoneczko świeci na zegary i tak wszystko widać.
  8. navik Nie jestem szalony, ja po prostu nie wiem co głosy mówią w mojej głowie. Jeden mówi do mnie zjedz watę cukrową i pomóż staruszce przejść przez ulicę, drugi mówi zjedz staruszkę i pomóż wacie cukrowej przejść na drugą stronę ulicy! to twoje motto Navik, jakże prawdziwe Jednym głosem porównałeś Zenec do rasowych znanych firm takich jak Tevion,Medion i Clatronic czym dałeś świadectwo swojej znajomomści tematu.Bo ja drogi Naviku pytałem czy ktoś mi coś może powiedziec o firmie Zenec,Między innymi od ciebie usłyszałem to co przeczytałem - totalny bełkot.Jeżeli wiesz że to o co pytam jest do kitu to napisz mi to i powiedz dlaczego,dokładnie jak to m in zrobił api13.Więc jako UŻYTKOWNIK a nie objawiony , jako DOŚWIADCZONY a nie natchniony.Nie bronie tego co wszak już mam,to bedę robił po pewnym czasie jak bede zadowolony ale teraz jest za wcześnie. Więc dalej z uporem maniaka czekam na opinie na w/w temat od w/w forumowiczów
  9. I dziękuję ci api13 bo o takie głosy mi chodzi!Choć już po herbacie bo zenec już jest w moim pasku.Dla mnie ów wynalazek jest ważny ze względu na to iz posiada funkcje telefonu.W moim pasku fabrycznie tego nie mam a RNS 510 także takiej opcji nie posiada , bo i po co ma posiadać,gdyż samochody wyposażone fabrycznie w RNS 510 maja telefon.Moze się mylę , ale dla mnie to było ważne i tym się kierowałem.To cos kosztowało trochę więcej niż fabrycznie nowy RNS 510 , ale i tak kupiłem to znacznie taniej niż Polsce ,do tego w autoryzowanym punkcie , więc z gwarancją.Po kilku dniach posiadania tego nic nie moge powiedzieć , jest fajne gra i mówi, chętnie dowiem się czegoś więcej kto ma trochę doświadczen z tą firmą i wymienię się poglądami , wszak to forum od tego jest.
  10. api13 ja na początku zadałem pytanko ,na które nie otrzymywałem odpowiedzi,tylko sugestie że to badziew i chińszczyzna.Nie podważam RNS 510 , bo uważam ze to świetne radio i to co w nim zawarte,ale jeżeli ktos chce się przedemną popisać i wypisuje bzdury to mnie krew zalewa odrazu.Jeżeli chcesz się wypowiadać o czymś , to miej choć trochę pojęcia o czym mówisz,ja nie znałem ZENEC ani RNS510,chodziło mi o rzeczową opinię od UŻYTKOWNIKÓW na temat ZENCA , a muszę widać odganiać od nawiedzonych pieniaczy!
  11. Masz NAVIK jakieś info na temat tego iż ZENEC to tania podróba ?czy mówisz tak tylko dlatego że nie masz o tym pojęcia?.Jak chcesz komuś coś powiedzieć to sprawdz informacje którymi się posługujesz.Tu przesyłam ci filmik,jak nie znasz niemieckiego to niech ci ktoś pomoże http://www.zenec.com/index.php?id=316&L=0
  12. od wczoraj mam ZENEC E>GO 2010.Nie rajcuje mnie wygalantowany dzwiek,ale to co w tym jest - jest wystarczające,proste menu,świetnie działajacy satnaw,z polskim menu do tego Parrot ,czyli wbudowany telefon, wszystko pracuje bez zarzutu jak na razie, plus opcje podłączenia wszystkiego co się tylko da pod USB.Na pierwszy rzut oka przypomina to chińskie kombajny , ale diabeł tkwi w szczegółach http://www.zenec.com/index.php?id=335
  13. m3miaz mówisz chińszczyzna??No to jeżeli Niemcy są już w Chinach,no to ja jeżdze chińskim passatem. Otóż Zenec to nie jest Chińska produkcja,być może są tam części i podzespoły z Chin ale napewno też są i w RNS 510!Zenec to nieznana w Polsce ale znana w niemczech niemicka firma,zadając swoje pytanie miałem nadzieje,że odezwie się ktoś kto to ma w swoim pasku i podzieli się ze mną opinią na ten temat.
  14. Dzięki za odpowiedź, ale może jestem niezbyt rozgarniety w temacie.Czy v&s to to samo co ZENEC?W podanym odnośniku kolegi nie znalazłem nic o produkcie o który prosiłem.Ale mimo wszystko dzięki za wysiłek,już po kłopocie ZENCA mam już w swoim pasku.
  15. Czy ktos mógłby powiedzieć mi coś o ZENEC 2010 ,ponoć jest lepszy od oryginalnego RNS 510,czy ktoś z was zamontował to w swoim pasku?
  16. motoAllegro › Części samochodowe › Wyposażenie wnętrza › Rolety bagażnika Szukaj w tytułach i opisach Szukaj w Rolety bagażnika Dodaj tę kategorię do ulubionych Sprzedaj swój przedmiot w tej kategorii ROLETA ELEKTRYCZNA TYLNEJ SZYBY VW PASSAT B6 05-08 powiększ Kliknij, by powiększyć ROLETA ELEKTRYCZNA TYLNEJ SZYBY VW PASSAT B6 05-08 (numer 460404349) Jak kupować? Opis Zgłoś naruszenie zasad Dane Cena Kup Teraz: 350,00 zł za sztukę Dostępna liczba sztuk: 2 z 2 wystawionych Do końca: 4 dni (pią 14 lis 2008 13:17:29 CET) Powiadom znajomego Dodaj do obserwowanych aukcji Sprzedający X-car_pl (12) Zadaj pytanie Sprzedającemu Pokaż inne przedmioty Sprzedającego Sklep X-CAR CZESCI SAMOCHODOWE VW i AUDI Ograniczenie Kup Teraz - kliknij po więcej informacji Ograniczenie dla Użytkowników bez pełnej aktywacji konta Jeżeli jesteś dalej tym zainteresowany to tam się staraj to nabyć.Pozdrawiam
  17. Jeszcze znalazłem komóreczkę do firmy od półki , która Cię interesi :661 23 23 06
  18. Uaktywnic w sofcie auta?to tutaj jestem rozczarowany,ale dzięki za doradztwo , teraz zastanawiam się czy warto się w to bawić,gdyż grzebanie w sofcie jest pewnie finansowo mało przyjemne.Dzięki
  19. jaarecki

    Monitorki w zagłówkach w B5

    Witam cię.Tak się składa ,że ja montowałem to u siebie w passacie b6 , zobacz moją galerię.Fajna sprawa.Koszt w zależności od potrzeb i tego czego oczekujesz.Mnie to kosztowało 150 funtów razem z przesyłką(mieszkam w UK)Instalacja jest niezbyt skomplikowana.Najlepiej gdy masz w siedzeniach air bag , wtedy jest prosta sprawa.Zagłówki sa wykonane ze skóry , ze zmienną regulacją rozstawu , pasują więc na każdy fotel.Jak chcesz o coś zapytać , daj znać.Pozdrawiam
  20. Witam.Mam pytanie.Zamierzam zmienić radio w moim passacie b6.W chwili obecnej posiadam radio standardowe(nawet nie bardzo wiem jaki ma symbol)Będę miał ten sam typ tylko z symbolem 510 z nawigacją.Czy ktoś może mi powiedzieć - doradzić na co mam zwrócić uwagę przy wymianie.W standardowej wersji tego samochodu prawdopodobnie nie mam głośników z tyłu , czy ktoś wie czy jest chociaż instalacja?
  21. Witam.Właśnie odebrałem samochód od mechanika z dorobionymi światełkami przeciwgielnymi , jeśli jesteś nadal zainteresowany tym tematem - daj znać.Moje światełka działają póki co.Pozdrawiam
  22. cześć.Ja mieszkam w anglii , dużo jeżdżę i to rano więc mgły tu raczej są na porządku - porannym,ja będę je instalował , gdzieś za 2 tygodnie.Potzrebujesz kolego wyłącznik , kostkę(bardzo ważne)przekaźnik , shemat zdobędziesz jak pogrzebiesz w histrii tego forum , gdzieś z przed 3 tygodni.Instalacji niema ani jednego centymetra , musisz wyrzeźbić wszystko od podstaw,ale musi ci to robić ktoś kto wie jak obejść się z modułem.Jak zamontujesz daj znać i podziel się z nami . Pozdrawiam
  23. Witam , mieszkam w Birmingham , też mam 1,9 tdi z ub roku , mam ten sam odgłos , chciałem z tym iść do serwisu , ale jak to powiedzieć?.Ja myślę że jest to problem układu wydechowego , a raczej ocierania się goacego elementu o coś.Miałem podobny problem kiedyś we francuskim samochodem jeszcze w Polsce.Zostawię to tak jak jest , myślę że mi serwis nie pomoże , to nic strasznego Jerszcze w sprawie głośnej pracy parę słów.Miałem do czynienia ze wszystkimi passatami tdi od modelu b5.Głośna praca to ich niestety urok.I tak jest lepiej niż w modelach poprzednich , ja mam wrażenie że mój passacik jest cichutki , ale na podstawie porównania z moim poprzedni modelem b5 - teraz to cisza!Z poziomem decybeli niestety niewiele się da zrobić , tak mi się wydaje
  24. Dzięki ,ale przekonałem się , że to jak to ująłeś bajerek , w zasadzie bez żadnych korzyści , ale pytanko moje brzmiało jak by to zamontować , gdyż mam okzję zdobycia póleczki z roletą , skoro to jest trudne technicznie do wykonania i jak mówisz bezużyteczne - to daje sobie spokój.Dzięki!!!
  25. dzięki za info,teraz zdobyć wypada tylko prowadnice, no cóż zastanowie sie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności