Skocz do zawartości

jaarecki

  • Liczba zawartości

    52
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez jaarecki

  1. Najlepiej dać to diagnoście do sprawdzenia. U mnie były takie same objawy , niestety ( a może to i dobrze) skończyło się na wymianie całego mechanizmu. Prawda koszty sa ogromne ale obejść się tego chyba nie da , jak to zamarznie na krzyżówce to dopiero wtedy zaczynają siw kłopoty. Mieszkam w Anglii , korzytam tu z takiego ubezpieczenia "od awarii" czy w Polsce nie ma takich usług? To wtedy dużo taniej wynosi:dobrze
  2. Jesli chodzi o AutoMapę to ja mam nieco inne zdanie Miałem ją w innym nazwijmy to chińskim odpowiedniku zenca czy rns i działała super.Powiem więcej - tylko ona działała, reszta nie do końca! Teraz mam Zenca i uważam że nie ma co porównywać. Problemem jest oczywiście język , a raczej jego brak , myślę tu o polskim. Poza tym garfika trójwymiarowa w automapie była dla mnie w pewnym sensie problemem , mało czytelna w wielkim mieście , w Zencu działa to inaczej. Ale odczucia każdy może mieć inne , nie wiem jak sprawa wygląda w Polsce z jaką dokładnością działa oryginalny Zenec tu w anglii jest godny polecenia. Cały interfejs graficzny jest inny niż inne satnawy. Ja polecam oryginał , mimo iż początkowo wydaje się zbyt nowatorski , po pewnym czasie inny system wydaje się przestarzały:zeco.
  3. Zwróć szczególną uwagę na podłączenie anteny , ja miałem z tym problem. Chodzi o ten patent vw z dwoma wtyczkami.Ale to długa historia. :fajny
  4. To był udany zakup jak dla mnie , minie niebawem rok jak jeżdżę z zenciem i nic , nic sie nie dzieje złego , odkąd podłączyłem kierownice multifunkcyjną jest naprawdę super!Najbardziej póki co zadowolony jestem z nawigacji , bardzo często jej używam nie wiem jak działa w Polsce niebawem sie przekonam , ale tu w GB jest bez zarzutu:dobrze
  5. wtylniej szybie jest taka kostka po środku
  6. czy używałeś opcji telefonu?Tam jest taki prosty myk - łączysz się poprzez bluta ze swoja komórką i masz kilka opcji , miedzy innymi opcja wybierania głosowego.Ja próbuje ale nic - nie rozpoznaje mnie . potem kasuje mój wcześniej wgrany głos i tyle ,pozostaje mi tylko ekran dotykowy.Przy okazji podjadę do serwisu i zapytam o to ale może ktoś z Was koledzy wie co trzeba zrobić?
  7. ja zdecydowałem się na serwis(miałem to w cenie radia mówiąc szczerze)ale to proste.Ostrożność zachowaj przy montażu anteny ponoć w passatach jest to trochę inaczej zrobione i niewłaściwie podłączone radio może nie dobrze odbierać.Było o tym kiedyś na forum , musisz pogrzebać w historii:zeco
  8. sorki że nie odpisywałem ale mnie trochę nie było.Generalnie jest super , warto było to kupić. fakt kosztowało tp trochę ale teraz mam spokój.Czujniki parkowania montowałem sobie niezależnie i prawdę powiem nie potrzebne mi jest jakieś wzrokowe ubogacenie, samo pipkanie mi wystarczy , ale wiem że można domontować kamerę.Polecam ten produkt , nie mam skali porównania do oryginału , ale myślę że jeśli ktoś szuka czegoś extra to sie mile rozczaruje.
  9. A co powiecie na taką przeróbkę?
  10. W zasadzie to mi to lotto ale :niejaki MAJCIN nieuprzejmy moderatorek tegoż forum wlepił mi ostrzezenie za to iż ostrzegałem ludzi przed oszustami w odpowiednim dziale do tego przygotowanym ale nie podałem miasta i telefonu tych oszustów.Zbaraniałem , bo wiedza jaką bym znał ewentualnie potrzebna byłaby POLICJI , ona też jest tym szczerze zainteresowana.No ale to nic Pan moderator()MAJCIN zresetował komputer zapomniał o własnym mózgu.W koncu regulamin to regulamin.Teraz pewnie czytając to pieni się i złości,ale mnie to - :509:Pomylił czasy i epoki ,Powinien być cenzorem a jest Panie odpuść mu moderatorem.Jakie forum :ble:taki moderrrrator
  11. To rzecz gustu.Jeden lubi błyskotki na samochodzie inny nie.Czy to jest Tesco Tunning?, zdecydowanie nie.A nawet gdyby był to co? pytam się. Zakupiłem do swojego paska nakładki metalowe i jestem naprawde z nich zadowolony , a wygląd? no właśnie to rzecz gustu;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...60b8ac6e0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1fe8c1d31.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ca5baa521.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...17441276c.html
  12. Instrukcji po polsku nie mam , nie jest mi że tak powiem koniecznie niezbędna, ale to wbrew pozorom bardzo proste radyko w "opanowaniu"Oryginalnie nowe posiada tylko instrukce po niemiecku i angielsku , nie wiem jak wygląda sprawa gdy kupujesz ZENCA w Polsce.Co się tyczy mikrofonu to w ustawieniach masz wybór mic.external czy internal.Jeśli nie masz zewnętrznego wybierz internal.Według mnie nie jest konieczny microfon zewnętrzny , ten wbudowany działa świetnie.Ja posiadam zewnętrzny -być może dołożono mi go z grzeczności,tego nie wiem.Pamiętaj także o możliwości resetowania , to pozwoli ci na powrót do ustawień fabrycznych.Reset znajduje się (na wypadek gdybyś nie wiedział) nad prawą dolną gałką obok klawisza BT:) Poza tym gratuluję , dokonałeś świetnego wyboru.Powiedz mi jak pracuje satnav w Polsce , jak wygląda grafika m centrach miast.Pozdrawiam
  13. Ja mogę powiedzieć na temat w/w produktu jedno:ZŁOM! Produkty z Chin mają kilka wspólnych cech,po pierwsze mają ogromnie dużo funkcji,pasują prawie do każdego samochodu i pozornie są tanie i jeszcze jedno - szybko sie psują. Ja miałem coś podobnego, szybko zaczęły problemy , a to z CD potem z radiem by w końcu wysiadł ekran dotykowy.Moja rada nie kupuj tego bo to nie jest nic warte.Mówię tak bo jestem to chończykom winny;)
  14. zadzwoń 07886007556 to sie umówimy:)
  15. Mówisz i masz ja mieszkam w Birmingham, a ściślej biaorąc w Sandwell, a ty?
  16. To najlepsza rekomendacja http://www.zenec.com/index.php?id=205&L=0, obejrzyj proszę
  17. Więc api13 nie ma się co przejmować,Pacjent kupi pocieszy sie tym troche potem otworzy okno i to wyrzuci.Nic nie poradzisz.
  18. Opcja traffic control bo domyślam się o tym mówisz jest dostępna póki co tylko w niemczech.Nie mam skali porównania do RNS ,ponieważ nigdy go nie miałem. W rzeczonym ZENCU mam właściwie wszystko co chciałem mieć, nawigacja chodzi bez zarzutu,tylko trzeba się do niej przestawić.To juz nie jest przy całym szacunku Tom Tom , czy inne przysysane do szyby nawigacje.Osobiście polecam grafikę w Zencu , poza tym co do radia powiem: jasne czytelne i w pełni proste w obsłudze z wyjsciem na CAN.W pełni kompatybilne z multikirą, Co do bluta - to mam na dzisiaj troche mieszane uczucia.Wszystko działało bez zarzutu do pewnego momentu,teraz blut padł w radiu i jestem umówiony w serwisie na wgranie nowego softa.{ponoć pomoże}Ale to istotne , że za te pieniądze posiadanie gwarancji jest w pełni zasadne i pożądane.Być może to tylko mój egzemplarz ma taki problem.Jestem z natury dociekliwy i jeżeli mi cos pada to chcę wiedzieć dlaczego. W sumie jestem zadowolony i wpełni mogę polecić ZENCA aczkolwiek uprzedzam że cena jest wyższa niż oryginał ---------- Post added at 09:51 ---------- Previous post was at 09:50 ---------- Opcja traffic control bo domyślam się o tym mówisz jest dostępna póki co tylko w niemczech.Nie mam skali porównania do RNS ,ponieważ nigdy go nie miałem. W rzeczonym ZENCU mam właściwie wszystko co chciałem mieć, nawigacja chodzi bez zarzutu,tylko trzeba się do niej przestawić.To juz nie jest przy całym szacunku Tom Tom , czy inne przysysane do szyby nawigacje.Osobiście polecam grafikę w Zencu , poza tym co do radia powiem: jasne czytelne i w pełni proste w obsłudze z wyjsciem na CAN.W pełni kompatybilne z multikirą, Co do bluta - to mam na dzisiaj troche mieszane uczucia.Wszystko działało bez zarzutu do pewnego momentu,teraz blut padł w radiu i jestem umówiony w serwisie na wgranie nowego softa.{ponoć pomoże}Ale to istotne , że za te pieniądze posiadanie gwarancji jest w pełni zasadne i pożądane.Być może to tylko mój egzemplarz ma taki problem.Jestem z natury dociekliwy i jeżeli mi cos pada to chcę wiedzieć dlaczego. W sumie jestem zadowolony i wpełni mogę polecić ZENCA aczkolwiek uprzedzam że cena jest wyższa niż oryginał
  19. Widzisz problem jest taki , że tego sie nie da opisać.Opisac można cos co jest identyfikowalne , a to są sprzęty bez nazwy nawet na wewnętrznej stronie obudowy.Mówię tu o sprzęcie októry pyta Sleman.Wejdzcie kochani na stronkę Alibaby i tam tych wynalazków jest cała masa:rolleyes: ---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:02 ---------- No to zainteresowanych proszę o identyfikację i komentarz tego radyjka.Zajeło mi to trochę czasu ale odnalazłem, oto link:http://www.alibaba.com/product-gs/271507852/digital_screen_car_dvd_for_VW.html Po drugiej stronie siedzi chinczyk online i oczekuje propozycji.
  20. I tutaj navik niestety ma rację,nie ma się co podniecać niezdrowo,sprzęt oferowany jest z Chin i stąd jego cena , cudów nie ma. A propos tego , że wszystko jest w dzisiejszych czasach produkowane w Ch RL. Pewnie tak , nawet klawiatura którą piszemy te komentarze , mówiąc o czymś że to chińszczyzna , myślimy że gorzej być już nie może, choć często jest to Korea , Filipiny albo jeszcze coś.Jako doświadczony w tej materii radziłbym się zastanowić , bo ten sprzęt przyjdziedo Ciebie wcześniej czy później i dowiesz się z instrukcji że sprzęt świetnie bedzie grać w vw magotan lub sagitan i będzie już za późno
  21. niedawno , bo jakieś półtora miesiąca temu wymieniałem swoje radyjko(pisałem o tym na forum) i natknąłem sie na ten wynalazek na zdjęciu, na stronkach internetowych chińskich producentów.Miałem coś podobnego , ale to kicha.Wykosztujesz się a to niewiele warte.Jak ci coś strzeli w nim , nic już z tym nie zrobisz.Moja rada - odpuść sobie albo kup coś innego.Jeśli zechcesz poszukam tego linku i podam ci go.Pozdrawiam
  22. Jeszcze jak mieszkałem w PL zajmowałem się czyszczeniem tapicerek coś na ten temat mogę powiedzieć.Tak naprawde to dobry , naprawde dobry pokrowiec można poznać dopiero po jakims czasie użytkowania,jak szybko się brudzi to zupełnie inny temat, ale czy nie wyciąga się , nie przeciera etc.Skóra - fakt lepiej się "nosi" i wygląda super ale zimą w dupę bardzo zimno , bo przydałyby sie podgrzewane siedzenia,latem natomiast -jak koledzy wyżej powiedzieli.Pozostaje welur i jeżeli nikt nie PALI fajek w autku to będzie spokój na bardzo długo.Czasem , może lepiej "dać"więcej by mieć spokój na potem, w tym względzie jestem bardzo doświadczony.
  23. Wiesz , nie pamiętam , luknij na allegro ,tam ofert jest najwiecej, o ile pamiętam ja dałem coś koło 200 plus koszty wysyłki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności