-
Liczba zawartości
52 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez jaarecki
-
Najlepiej dać to diagnoście do sprawdzenia. U mnie były takie same objawy , niestety ( a może to i dobrze) skończyło się na wymianie całego mechanizmu. Prawda koszty sa ogromne ale obejść się tego chyba nie da , jak to zamarznie na krzyżówce to dopiero wtedy zaczynają siw kłopoty. Mieszkam w Anglii , korzytam tu z takiego ubezpieczenia "od awarii" czy w Polsce nie ma takich usług? To wtedy dużo taniej wynosi:dobrze
-
Jesli chodzi o AutoMapę to ja mam nieco inne zdanie Miałem ją w innym nazwijmy to chińskim odpowiedniku zenca czy rns i działała super.Powiem więcej - tylko ona działała, reszta nie do końca! Teraz mam Zenca i uważam że nie ma co porównywać. Problemem jest oczywiście język , a raczej jego brak , myślę tu o polskim. Poza tym garfika trójwymiarowa w automapie była dla mnie w pewnym sensie problemem , mało czytelna w wielkim mieście , w Zencu działa to inaczej. Ale odczucia każdy może mieć inne , nie wiem jak sprawa wygląda w Polsce z jaką dokładnością działa oryginalny Zenec tu w anglii jest godny polecenia. Cały interfejs graficzny jest inny niż inne satnawy. Ja polecam oryginał , mimo iż początkowo wydaje się zbyt nowatorski , po pewnym czasie inny system wydaje się przestarzały:zeco.
-
Zwróć szczególną uwagę na podłączenie anteny , ja miałem z tym problem. Chodzi o ten patent vw z dwoma wtyczkami.Ale to długa historia. :fajny
-
To był udany zakup jak dla mnie , minie niebawem rok jak jeżdżę z zenciem i nic , nic sie nie dzieje złego , odkąd podłączyłem kierownice multifunkcyjną jest naprawdę super!Najbardziej póki co zadowolony jestem z nawigacji , bardzo często jej używam nie wiem jak działa w Polsce niebawem sie przekonam , ale tu w GB jest bez zarzutu:dobrze
-
Wzmacniacz Antenowy w B6
jaarecki odpowiedział gsmlondon → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
wtylniej szybie jest taka kostka po środku -
czy używałeś opcji telefonu?Tam jest taki prosty myk - łączysz się poprzez bluta ze swoja komórką i masz kilka opcji , miedzy innymi opcja wybierania głosowego.Ja próbuje ale nic - nie rozpoznaje mnie . potem kasuje mój wcześniej wgrany głos i tyle ,pozostaje mi tylko ekran dotykowy.Przy okazji podjadę do serwisu i zapytam o to ale może ktoś z Was koledzy wie co trzeba zrobić?
-
ja zdecydowałem się na serwis(miałem to w cenie radia mówiąc szczerze)ale to proste.Ostrożność zachowaj przy montażu anteny ponoć w passatach jest to trochę inaczej zrobione i niewłaściwie podłączone radio może nie dobrze odbierać.Było o tym kiedyś na forum , musisz pogrzebać w historii:zeco
-
sorki że nie odpisywałem ale mnie trochę nie było.Generalnie jest super , warto było to kupić. fakt kosztowało tp trochę ale teraz mam spokój.Czujniki parkowania montowałem sobie niezależnie i prawdę powiem nie potrzebne mi jest jakieś wzrokowe ubogacenie, samo pipkanie mi wystarczy , ale wiem że można domontować kamerę.Polecam ten produkt , nie mam skali porównania do oryginału , ale myślę że jeśli ktoś szuka czegoś extra to sie mile rozczaruje.
-
A co powiecie na TAAAKI tuning?
-
A co powiecie na taką przeróbkę?
-
W zasadzie to mi to lotto ale :niejaki MAJCIN nieuprzejmy moderatorek tegoż forum wlepił mi ostrzezenie za to iż ostrzegałem ludzi przed oszustami w odpowiednim dziale do tego przygotowanym ale nie podałem miasta i telefonu tych oszustów.Zbaraniałem , bo wiedza jaką bym znał ewentualnie potrzebna byłaby POLICJI , ona też jest tym szczerze zainteresowana.No ale to nic Pan moderator()MAJCIN zresetował komputer zapomniał o własnym mózgu.W koncu regulamin to regulamin.Teraz pewnie czytając to pieni się i złości,ale mnie to - :509:Pomylił czasy i epoki ,Powinien być cenzorem a jest Panie odpuść mu moderatorem.Jakie forum :ble:taki moderrrrator
-
To rzecz gustu.Jeden lubi błyskotki na samochodzie inny nie.Czy to jest Tesco Tunning?, zdecydowanie nie.A nawet gdyby był to co? pytam się. Zakupiłem do swojego paska nakładki metalowe i jestem naprawde z nich zadowolony , a wygląd? no właśnie to rzecz gustu;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...60b8ac6e0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1fe8c1d31.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ca5baa521.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...17441276c.html
-
Instrukcji po polsku nie mam , nie jest mi że tak powiem koniecznie niezbędna, ale to wbrew pozorom bardzo proste radyko w "opanowaniu"Oryginalnie nowe posiada tylko instrukce po niemiecku i angielsku , nie wiem jak wygląda sprawa gdy kupujesz ZENCA w Polsce.Co się tyczy mikrofonu to w ustawieniach masz wybór mic.external czy internal.Jeśli nie masz zewnętrznego wybierz internal.Według mnie nie jest konieczny microfon zewnętrzny , ten wbudowany działa świetnie.Ja posiadam zewnętrzny -być może dołożono mi go z grzeczności,tego nie wiem.Pamiętaj także o możliwości resetowania , to pozwoli ci na powrót do ustawień fabrycznych.Reset znajduje się (na wypadek gdybyś nie wiedział) nad prawą dolną gałką obok klawisza BT:) Poza tym gratuluję , dokonałeś świetnego wyboru.Powiedz mi jak pracuje satnav w Polsce , jak wygląda grafika m centrach miast.Pozdrawiam
-
Ja mogę powiedzieć na temat w/w produktu jedno:ZŁOM! Produkty z Chin mają kilka wspólnych cech,po pierwsze mają ogromnie dużo funkcji,pasują prawie do każdego samochodu i pozornie są tanie i jeszcze jedno - szybko sie psują. Ja miałem coś podobnego, szybko zaczęły problemy , a to z CD potem z radiem by w końcu wysiadł ekran dotykowy.Moja rada nie kupuj tego bo to nie jest nic warte.Mówię tak bo jestem to chończykom winny;)
-
zadzwoń 07886007556 to sie umówimy:)
-
Mówisz i masz ja mieszkam w Birmingham, a ściślej biaorąc w Sandwell, a ty?
-
To najlepsza rekomendacja http://www.zenec.com/index.php?id=205&L=0, obejrzyj proszę
-
Więc api13 nie ma się co przejmować,Pacjent kupi pocieszy sie tym troche potem otworzy okno i to wyrzuci.Nic nie poradzisz.
-
Opcja traffic control bo domyślam się o tym mówisz jest dostępna póki co tylko w niemczech.Nie mam skali porównania do RNS ,ponieważ nigdy go nie miałem. W rzeczonym ZENCU mam właściwie wszystko co chciałem mieć, nawigacja chodzi bez zarzutu,tylko trzeba się do niej przestawić.To juz nie jest przy całym szacunku Tom Tom , czy inne przysysane do szyby nawigacje.Osobiście polecam grafikę w Zencu , poza tym co do radia powiem: jasne czytelne i w pełni proste w obsłudze z wyjsciem na CAN.W pełni kompatybilne z multikirą, Co do bluta - to mam na dzisiaj troche mieszane uczucia.Wszystko działało bez zarzutu do pewnego momentu,teraz blut padł w radiu i jestem umówiony w serwisie na wgranie nowego softa.{ponoć pomoże}Ale to istotne , że za te pieniądze posiadanie gwarancji jest w pełni zasadne i pożądane.Być może to tylko mój egzemplarz ma taki problem.Jestem z natury dociekliwy i jeżeli mi cos pada to chcę wiedzieć dlaczego. W sumie jestem zadowolony i wpełni mogę polecić ZENCA aczkolwiek uprzedzam że cena jest wyższa niż oryginał ---------- Post added at 09:51 ---------- Previous post was at 09:50 ---------- Opcja traffic control bo domyślam się o tym mówisz jest dostępna póki co tylko w niemczech.Nie mam skali porównania do RNS ,ponieważ nigdy go nie miałem. W rzeczonym ZENCU mam właściwie wszystko co chciałem mieć, nawigacja chodzi bez zarzutu,tylko trzeba się do niej przestawić.To juz nie jest przy całym szacunku Tom Tom , czy inne przysysane do szyby nawigacje.Osobiście polecam grafikę w Zencu , poza tym co do radia powiem: jasne czytelne i w pełni proste w obsłudze z wyjsciem na CAN.W pełni kompatybilne z multikirą, Co do bluta - to mam na dzisiaj troche mieszane uczucia.Wszystko działało bez zarzutu do pewnego momentu,teraz blut padł w radiu i jestem umówiony w serwisie na wgranie nowego softa.{ponoć pomoże}Ale to istotne , że za te pieniądze posiadanie gwarancji jest w pełni zasadne i pożądane.Być może to tylko mój egzemplarz ma taki problem.Jestem z natury dociekliwy i jeżeli mi cos pada to chcę wiedzieć dlaczego. W sumie jestem zadowolony i wpełni mogę polecić ZENCA aczkolwiek uprzedzam że cena jest wyższa niż oryginał
-
Widzisz problem jest taki , że tego sie nie da opisać.Opisac można cos co jest identyfikowalne , a to są sprzęty bez nazwy nawet na wewnętrznej stronie obudowy.Mówię tu o sprzęcie októry pyta Sleman.Wejdzcie kochani na stronkę Alibaby i tam tych wynalazków jest cała masa:rolleyes: ---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:02 ---------- No to zainteresowanych proszę o identyfikację i komentarz tego radyjka.Zajeło mi to trochę czasu ale odnalazłem, oto link:http://www.alibaba.com/product-gs/271507852/digital_screen_car_dvd_for_VW.html Po drugiej stronie siedzi chinczyk online i oczekuje propozycji.
-
I tutaj navik niestety ma rację,nie ma się co podniecać niezdrowo,sprzęt oferowany jest z Chin i stąd jego cena , cudów nie ma. A propos tego , że wszystko jest w dzisiejszych czasach produkowane w Ch RL. Pewnie tak , nawet klawiatura którą piszemy te komentarze , mówiąc o czymś że to chińszczyzna , myślimy że gorzej być już nie może, choć często jest to Korea , Filipiny albo jeszcze coś.Jako doświadczony w tej materii radziłbym się zastanowić , bo ten sprzęt przyjdziedo Ciebie wcześniej czy później i dowiesz się z instrukcji że sprzęt świetnie bedzie grać w vw magotan lub sagitan i będzie już za późno
-
niedawno , bo jakieś półtora miesiąca temu wymieniałem swoje radyjko(pisałem o tym na forum) i natknąłem sie na ten wynalazek na zdjęciu, na stronkach internetowych chińskich producentów.Miałem coś podobnego , ale to kicha.Wykosztujesz się a to niewiele warte.Jak ci coś strzeli w nim , nic już z tym nie zrobisz.Moja rada - odpuść sobie albo kup coś innego.Jeśli zechcesz poszukam tego linku i podam ci go.Pozdrawiam
-
Jeszcze jak mieszkałem w PL zajmowałem się czyszczeniem tapicerek coś na ten temat mogę powiedzieć.Tak naprawde to dobry , naprawde dobry pokrowiec można poznać dopiero po jakims czasie użytkowania,jak szybko się brudzi to zupełnie inny temat, ale czy nie wyciąga się , nie przeciera etc.Skóra - fakt lepiej się "nosi" i wygląda super ale zimą w dupę bardzo zimno , bo przydałyby sie podgrzewane siedzenia,latem natomiast -jak koledzy wyżej powiedzieli.Pozostaje welur i jeżeli nikt nie PALI fajek w autku to będzie spokój na bardzo długo.Czasem , może lepiej "dać"więcej by mieć spokój na potem, w tym względzie jestem bardzo doświadczony.
-
Wiesz , nie pamiętam , luknij na allegro ,tam ofert jest najwiecej, o ile pamiętam ja dałem coś koło 200 plus koszty wysyłki.
